[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Damianou18
Activist
x 397
x 66

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Ja na początku stawiałem Darię na agenta, bo ona wydawała się wprost idealna. Potem jednak się okazało jak dla mnie, że to zbyt oczywiste i mój kierunek poszedł w stronę Odety i tak pozostało do teraz. A szczególnie po tym zadaniu na bananie :)

Najbardziej jestem ciekaw, czy dowiemy się jak to było z tym brakującym klockiem na tej paży :D bo to pytanie, mnie najbardziej nurtuje :D
andrew.klopp
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: andrew.klopp »

andrew.klopp pisze:
vissi pisze:andrew.klopp kolejny użytkownik zarejstrowany po to żeby nam uzmysłowić jak on to wszystko wie-ale gościu nie wiesz-nie pojmujesz jednej rzeczy-pomijając czy ci wierzymy czy nie (bo sorki takich jak Ty jest tu kilku) pewne rzeczy pisze się w SPOILERACH-no chyba że nie wiesz jak ich użyc-bo to może za trudne... Rece opadają/
Sorry, już będę oznaczał.

Co do Marka:
[ Spoiler ]
Pisałem ze finałowa trójka spowoduje trochę dyskusji :)
Oxygen
Obserwator
x 255
x 102

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Oxygen »

Damianou18 pisze:
Najbardziej jestem ciekaw, czy dowiemy się jak to było z tym brakującym klockiem na tej paży :D bo to pytanie, mnie najbardziej nurtuje :D
Bedę bardzo rozczarowany, jeżeli tego nie wyjaśnią. Jak dla mnie to akcja porównywalna z Hubertem w zadaniu z poszukiwaniem złota :D
Co do wczorajszego odcinka - zakładając, że Odeta jest agentem to pozostała dwójka wręcz idealna do finału. Jako jedni z nielicznych naprawdę zaangażowali się w grę, chociaże każde miało osobną strategię.
A beret Kingi i pamiętnik Jarka to gwiazdy wczorajszego odcinka.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 19:24 przez Oxygen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Ja myślę, że to jest nawet większe niż złoto Huberta, bo tamtego nie widzieliśmy, tu od razu było to jasne. Oby tylko nie okazało się to jakoś błahe :)
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

nowaczy pisze:Witam! Mój post również pierwszy.
Rok temu jakoś po dwóch czy trzech odcinkach mój znajomy (który ma pewne znajomości w pewnej firmie ) powiedział mi że w finale AG będą Hubert Antek i Tamara-oczywiście odebrałam to jako żart etc. A potem okazało się to prawdą.
Tym razem podał mi trójkę jeszcze przed rozpoczęciem programu i oczywiście można wierzyć lub nie.
Finałowa trójka Agent Gwiazdy 2017 to
[ Spoiler ]

Ja nikogo do niczego nie przekonuję można wierzyć-nie trzeba-luz, przypomnę jednak ten wpis-jak poznamy trójkę -czyli z początkiem maja.
Pozdrawiam :-*
Cytuję kolegę z 23 marca, który miał przywołać finałową 3 :lol:
jakby co - odnośnik http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 52#p363452

tak na przyszlosc,zeby nie wierzyc tym NOWYM
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

malamamba pisze:
nowaczy pisze:Witam! Mój post również pierwszy.
Rok temu jakoś po dwóch czy trzech odcinkach mój znajomy (który ma pewne znajomości w pewnej firmie ) powiedział mi że w finale AG będą Hubert Antek i Tamara-oczywiście odebrałam to jako żart etc. A potem okazało się to prawdą.
Tym razem podał mi trójkę jeszcze przed rozpoczęciem programu i oczywiście można wierzyć lub nie.
Finałowa trójka Agent Gwiazdy 2017 to
[ Spoiler ]

Ja nikogo do niczego nie przekonuję można wierzyć-nie trzeba-luz, przypomnę jednak ten wpis-jak poznamy trójkę -czyli z początkiem maja.
Pozdrawiam :-*
Cytuję kolegę z 23 marca, który miał przywołać finałową 3 :lol:
jakby co - odnośnik http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 52#p363452

tak na przyszlosc,zeby nie wierzyc tym NOWYM
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

andrew.klopp pisze:
andrew.klopp pisze:
vissi pisze:andrew.klopp kolejny użytkownik zarejstrowany po to żeby nam uzmysłowić jak on to wszystko wie-ale gościu nie wiesz-nie pojmujesz jednej rzeczy-pomijając czy ci wierzymy czy nie (bo sorki takich jak Ty jest tu kilku) pewne rzeczy pisze się w SPOILERACH-no chyba że nie wiesz jak ich użyc-bo to może za trudne... Rece opadają/
Sorry, już będę oznaczał.

Co do Marka:
[ Spoiler ]
Pisałem ze finałowa trójka spowoduje trochę dyskusji :)
Brawo Trafiłeś ;)
Ale trójka baaardzo przewidywalna-zwyczajnie najlepsi gracze + agent. Dyskusja by była jakby Alan się w niej znalazł
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jarek, o ile nie jest agentem, ma największe szanse na wygraną. Czemu? Bo ma tyle notatek, że spokojnie odpowie na najbardziej szczegółowe pytanie. W finale z Hubertem też pytania były bardzo szczegółowe, a ja nie jestem pewna czy Daria ma tyle notatek (oczywiście pisze tu przy ewentualnej agenturze Odety), żeby odpowiedzieć dobrze.
Gezas
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gezas »

Tamara miala notatki a przegrala. Wiec to zaden argument
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

A ja mam takiego kolegę, który ma wujka i tego Wujka starszy brata syn pracuje w kawiarni. Do tej kawiarni przychodzi taki klient, który pracuje jako kamerzysta i zna dobrze producenta Agenta. No i posiada on wiedze na temat tego, kto będzie w finałowej trójce w 3 edycji. Uwaga
[ Spoiler ]
.

:afro: ;)
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

Adrri pisze:A ja mam takiego kolegę, który ma wujka i tego Wujka starszy brata syn pracuje w kawiarni. Do tej kawiarni przychodzi taki klient, który pracuje jako kamerzysta i zna dobrze producenta Agenta. No i posiada on wiedze na temat tego, kto będzie w finałowej trójce w 3 edycji. Uwaga
[ Spoiler ]
.

:afro: ;)
bład nie Tadeusz Drozda a Tadeusz Sznuk C:-)
Oxygen
Obserwator
x 255
x 102

[TVN] Agent-Gwiazdy

Gezas pisze:Tamara miala notatki a przegrala. Wiec to zaden argument
Tylko, że Tamara dzieliła się notatkami z Antkiem, który był jej konkurentem. Kret z kolei nie dzieli się notesem z nikim (oprócz zadania z tratwą, na które nie miał za bardzo wpływu).
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Fillion pisze: bład nie
[ Spoiler ]
C:-)
Błagam, takie rzeczy w spojler ;)
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

malamamba pisze:Jarek, o ile nie jest agentem, ma największe szanse na wygraną. Czemu? Bo ma tyle notatek, że spokojnie odpowie na najbardziej szczegółowe pytanie. W finale z Hubertem też pytania były bardzo szczegółowe, a ja nie jestem pewna czy Daria ma tyle notatek (oczywiście pisze tu przy ewentualnej agenturze Odety), żeby odpowiedzieć dobrze.

Trochę inna sytuacja, bo a) korzystali z jednych notatek, oraz b) w ostatnim odcinku Tamara dostała odpowiedź na pytanie, na które nikt do tej pory dobrze nie odpowiedział - i nawet tym się podzieliła. Bardzo prawdopodobne (a dla mnie to wręcz pewne), że Antek wygrał, bo wypełnił test szybciej niż jego konkurentka.

Jeśli w tej edycji np. zadanie z kluczami jest okazją do zdobycia przez jedną osobę odpowiedzi na wcześniej nie odgadnięte pytanie, to ta osoba już jest do przodu, bo coś mi się nie wydaje, żeby Daria z Kretem się nią podzielili w imię czystej gry ;)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Oxygen
Obserwator
x 255
x 102

[TVN] Agent-Gwiazdy

Gdzieś czytałem (Tamara na blogu pisała?), że Antek wygrał różnicą jednego pytania, więc to chyba nie szybkość testu. Gdyby tak było, to pewnie by to powiedzieli w ostatnim odcinku tamtej serii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”