[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maronia »

Mam pytanie dotyczące ostatniego odcinka. Czy gdyby gauchos złapali Odetę i Darię, to przepadłyby im tylko zdobyte przez nie pieniądze, czy również pieniądze zdobyte przez drugą grupę podczas fotografowania ptaków?

Jeśli tylko zdobyte przez Odetę i Darię pieniadze by przepadły to nie rozumiem trochę argumentów forumowiczów, którzy upatrują dowodów na agenturę Odety w tym, że chciała wykonać zadanie na trasie. Przecież one zdobyły tylko 150 zł. Opóźnianie ich podróży w gruncie rzeczy nic nie dawało. W takim przypadku to Daria sabotowała i to dość znacząco, nie próbując nawet wykonać zadania i wypychając biednego zwierzaka z zagródki:-).

Trochę dziwi mnie zachowanie Kreta. On faktycznie zawsze zostaje w tyle i się rozglada. Ale znowu, gdyby tak spojrzeć obiektywnie to on stacił najwięcej kasy, bo 5000 zł, nie fotografujac gęsi, którą widział (choć fakt, że nie miał wówczas aparatu). Z drugiej strony był trochę zmieszany, jak mówił przy Kindze, że zauważył Darię i Odetę. W każdym razie on kolejny raz traci pieniadze (tak jak ze sznurkami).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Rozmowa z Alanem - widać, test mu nie poszedł, Odeta nie powiedziała co robiły z Darią, tak można wywnioskować i na kimś się zawiódł. Pewnie na niej, bo kolega niedoli też odpadł :)

http://agent.tvn.pl/wideo,3207,v/pozegn ... 19393.html
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Ktoś się pytał, co takiego popsuł Kret.
Tak na szybko - Jarek zawsze wszystko przeciągał, zawsze kazał myśleć, czekać, zawsze mówił "mamy czas". Kiedy było zadanie w grupie, to Jarek zawsze się rozglądał na boki, zbaczał z drogi, robił zdjęcia. Ktoś pisał o tej innej kartce przy zadaniu z tyrolką. Możliwe, że to Jarek zakopał klocek na plaży. Myślę, że jakbym obejrzała wszystko, to bym znalazła więcej. To zadanie z Irkuckiem - też majstersztyk.Nigdy nie uwierzę, że pogodynka nie wiedział, co jest dalej.

To samo z łukiem z ostatniego odcinka - strzelił w 10, a potem nagle nie udało mu się.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

malamamba pisze:Ktoś się pytał, co takiego popsuł Kret.
Tak na szybko - Jarek zawsze wszystko przeciągał, zawsze kazał myśleć, czekać, zawsze mówił "mamy czas". Kiedy było zadanie w grupie, to Jarek zawsze się rozglądał na boki, zbaczał z drogi, robił zdjęcia. Ktoś pisał o tej innej kartce przy zadaniu z tyrolką. Możliwe, że to Jarek zakopał klocek na plaży. Myślę, że jakbym obejrzała wszystko, to bym znalazła więcej. To zadanie z Irkuckiem - też majstersztyk.Nigdy nie uwierzę, że pogodynka nie wiedział, co jest dalej.

To samo z łukiem z ostatniego odcinka - strzelił w 10, a potem nagle nie udało mu się.
A ja nie rozumiem dlaczego to jest aż tak niewiarygodne. Większość uczestników nie miała zielonego pojęcia o całej reszcie dość oczywistych miast, a ludzie nie mogą uwierzyć, że Jarek pomylił się miedzy miastami, które w skali całego świata nie leża znów tak daleko od siebie. Jak spojrzymy na mapę to odległość jest dość jasna, ale Kret mógł zwyczajnie w wyobraźni umiejscowić Irkuck zdecydowanie bardziej na północny wschód, a Tokio z kolei niżej. Wiem, że Kret wydaje się super sprytny, bo tu sprawdza pogodę i wie, że strzały nie będą lecieć w daną stronę i robi miny jakby wszystko wiedział.
Ale przypominam, że opisy jego sprytnych akcji lecą z jego ust, z setek już po nakręceniu odcinka. Nie wiadomo czy Jarek w ogóle sprawdził tę pogodę,czy dopiero powiedział to na osobności, na setkach xD
Nie traktowałabym go jak faceta z mega ogromną wiedzą z dziedziny geografii tylko dlatego, że podróżuje i jest pogodynką. Jest sprytny to na pewno, ale wg mnie większość to kreacja.
W materiale Agent Więcej nawet jest taka sytuacja, że reszta się go pyta gdzie jest południe bodajże, bo on będzie wiedział. A nie potrafi tego powiedzieć i Maro wtedy się z niego śmieje i mówi "Jarek, południe jest tu". I nie, nie jest to fragment zadania, w którym Jarek próbuje innych zmylić jeśli chodzi o kierunki świata, tylko zwyczajna kolacja, czas wolny w każdym razie.

Plus, ludzie, mało to mieliście takich sytuacji, że byliście z czegoś świetni, a w krytycznym momencie Wam się nie udało? To była sytuacja z Jarkiem i jego nieudanym strzałem w tarczę. Jarek nie jest geniuszem, nie można teraz każdą jego wpadkę oceniać jako celowe zagranie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Co do zadania w pociągu, to przypomnę, że wszystkim ewidentnie nie zależało na zadaniu, a Kret miał pecha. Swoją drogą jestem ciekaw sabotażu Odety. Czy aż tak dobrze zna roztrzepanie Kędziora, czy chciała odsunąć podejrzenia, których i tak za bardzo nie było. Czekam na odcinek finałowy, w którym sama Odeta zdefiniuje swoją agenturę, bo od połowy jej działania sabotażowe śmierdziały a nie pachniały niestety i nie chodzi mi tu o wszystkie oczy skierowane na nią.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Nietrudno zgadnąć wiele sobataży Odety, choćby ten w ostatnim odcinku, pewnie powie, że umie strzelać z procy, że celowo pognała za owcą - akurat co do tego pierwszego, ciężko stwierdzić, czy mówi prawdę :)

W niektórych zadaniach nic nie musiała robić, w innych wystarczy, że tworzyła napiętą atmosferę, czy kierowała grupę na innego uczestnika. Czasem inni sabotowali, być może kawałek z plaży właśnie taki był :) Choć wolałbym by okazało się, że to dzieło jej :)
Żuri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Żuri »

Rektor pisze:Co do zadania w pociągu, to przypomnę, że wszystkim ewidentnie nie zależało na zadaniu, a Kret miał pecha. Swoją drogą jestem ciekaw sabotażu Odety. Czy aż tak dobrze zna roztrzepanie Kędziora, czy chciała odsunąć podejrzenia, których i tak za bardzo nie było. Czekam na odcinek finałowy, w którym sama Odeta zdefiniuje swoją agenturę, bo od połowy jej działania sabotażowe śmierdziały a nie pachniały niestety i nie chodzi mi tu o wszystkie oczy skierowane na nią.

O jakim zadaniu w pociągu mówicie? Nie mogę sobie skojarzyć takiego.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Bo to metro było nie pociąg :lol:
Żuri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Żuri »

vissi pisze:Bo to metro było nie pociąg :lol:
Wszystko jasne, dzięki. :lol:

Co do samego zadania nie nazwałabym tego sabotażem, nawet patrząc na mapę trudno było jednoznacznie określić, co jest dalej, a co dopiero z pamięci...
Awatar użytkownika
J-Will
Użytkownik
x 2
x 27

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: J-Will »

Maronia pisze:Mam pytanie dotyczące ostatniego odcinka. Czy gdyby gauchos złapali Odetę i Darię, to przepadłyby im tylko zdobyte przez nie pieniądze, czy również pieniądze zdobyte przez drugą grupę podczas fotografowania ptaków?

Jeśli tylko zdobyte przez Odetę i Darię pieniadze by przepadły to nie rozumiem trochę argumentów forumowiczów, którzy upatrują dowodów na agenturę Odety w tym, że chciała wykonać zadanie na trasie. Przecież one zdobyły tylko 150 zł. Opóźnianie ich podróży w gruncie rzeczy nic nie dawało. W takim przypadku to Daria sabotowała i to dość znacząco, nie próbując nawet wykonać zadania i wypychając biednego zwierzaka z zagródki:-).
Mi się wydaję, że to Odeta miała namawiać na porzucenie zadania i pojechanie dalej ale Daria ją w tym uprzedziła stąd też Odecie nie pozostało nic innego jak iść w zadanie a poźniej grać na zwłokę.
Mogę się oczywiście mylić, ale ja tak to właśnie odebrałem oglądając ten odcinek.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

W zadaniu z klockami na plaży Kret i Odeta byli w grupie na plaży. A co z Darią? Byla w morzu czy tez na plaży? Jeśli byla w morzu to raczej mozemy odrzucic ją jako agenta.
Klocek zakopal agent, na pewno nie zaden inny uczestnik, a bedac w grupie z morza Daria nie mialaby mozliwosci, uczestnicy by zauwazyli jak bierze klocek i biegnie z nim do morza / bierze i wyrzuca go do morza.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

No chyba, że z klockiem na plazy będzie tak, że Kinga powie - w ślad za zepsutą windą z 1 AG, że prawda jest taka, że klocek się po prostu zgubił :o

Swoją drogą to można go było capnąć, jak nikt nie widział i pozbyć się w wodzie - łatwiej niż w piachu, ale ryzykowne. Jestem ciekawa prawdy z plaży i z kolorowanego kciuka. Znając życie rzeczywistość będzie bardziej przyziemna niż mamy nadzieję zobaczyć.

Nadal stawiam głównie na Odete, jak większość, ale coś mi nie pasuje...

Jestem jednak niemal w 100% pewna, że to nie Kret. Nie chodzi o zadania, ale o zachowanie.
gregory15
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gregory15 »

Zastanawiam się, jakież to niesłychane sabotaże pani Moro musiałyby wyjść na jaw w finałowym odcinku, żeby nie można było jej spisać na straty jako Agenta. Za cholerę nie umie grać, jest bardzo niepozorna, ale i bezpłciowa, na eliminacjach nie widać u niej cienia zdenerwowania, w zasadzie połowa uczestników zrobiła w trakcie programu lepszą krecią robotę niż ona. Jej reakcja na rewelacje Darii o zaglądaniu do notesu Jarka była niewiarygodnie sztuczna, ciężko w ogóle jeszcze łudzić się, że to nie ona gra w tej edycji główne skrzypce (szczególnie przy różnego rodzaju hintach, że "agent działał po cichu", kiedy wiemy, że ani o Jarku, ani o Darii tego akurat powiedzieć się nie da). Chociaż przyznam, że kamuflowała się sprytnie. Gdyby nie głupio rozbuchana wpadka z CS i lękiem przed wodą, to mogłaby skupić na sobie uwagę później niż w połowie sezonu. Wciąż mam nadzieję, że zrobi jakkolwiek zły użytek ze swojej funkcji skarbnika.

Na samym początku tej edycji, przy pierwszym odcinku pomyślałem sobie, że Odeta ma potencjał, żeby odgrywać główną rolę w tej edycji i jakaś pierwsza myśl mi podpowiedziała, że to może być ona, ale ta myśl bardzo szybko utonęła, kiedy na horyzoncie pojawiła się moja faworytka do roli sabotażystki, Olga, która skradła agentowe show do spółki z Kretem i Darią. Zastanawia mnie jedna rzecz - zakładając, że Jarek widział jakiś przekręt z klockiem na plaży w jej wykonaniu, można przyjąć, że zaczął w stu procentach na nią stawiać od szóstej eliminacji. Odnoszę jednak wrażenie, że Daria już wcześniej wpadła na jej trop, zgłosiła się między innymi do zadania w kuchni odcinek wcześniej, jak gdyby pragnąc odwrócić uwagę od Odety i być jak najbliżej niej, dzięki czemu odpowiedzi na teście jej dotyczące maksymalnie pokrywałyby się z odpowiedziami dotyczącymi "blond koleżanki", co na tym etapie umożliwiało koszenie konkurencji. Ciekawe jednak, skąd taka genialna intuicja? Czyżby montaż nie kłamał i większość uczestników rzeczywiście od początku głosowała na Darię i przechodziła dalej, a ona sama pokapowała się już po jakichś trzech eliminacjach, że właśnie Odeta, której wkład w psucie zadań był niemalże zerowy, to właściwy trop?
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

gregory15 pisze:Zastanawiam się, jakież to niesłychane sabotaże pani Moro musiałyby wyjść na jaw w finałowym odcinku, żeby nie można było jej spisać na straty jako Agenta. Za cholerę nie umie grać, jest bardzo niepozorna, ale i bezpłciowa, na eliminacjach nie widać u niej cienia zdenerwowania, w zasadzie połowa uczestników zrobiła w trakcie programu lepszą krecią robotę niż ona. Jej reakcja na rewelacje Darii o zaglądaniu do notesu Jarka była niewiarygodnie sztuczna, ciężko w ogóle jeszcze łudzić się, że to nie ona gra w tej edycji główne skrzypce (szczególnie przy różnego rodzaju hintach, że "agent działał po cichu", kiedy wiemy, że ani o Jarku, ani o Darii tego akurat powiedzieć się nie da). Chociaż przyznam, że kamuflowała się sprytnie. Gdyby nie głupio rozbuchana wpadka z CS i lękiem przed wodą, to mogłaby skupić na sobie uwagę później niż w połowie sezonu. Wciąż mam nadzieję, że zrobi jakkolwiek zły użytek ze swojej funkcji skarbnika.

Na samym początku tej edycji, przy pierwszym odcinku pomyślałem sobie, że Odeta ma potencjał, żeby odgrywać główną rolę w tej edycji i jakaś pierwsza myśl mi podpowiedziała, że to może być ona, ale ta myśl bardzo szybko utonęła, kiedy na horyzoncie pojawiła się moja faworytka do roli sabotażystki, Olga, która skradła agentowe show do spółki z Kretem i Darią. Zastanawia mnie jedna rzecz - zakładając, że Jarek widział jakiś przekręt z klockiem na plaży w jej wykonaniu, można przyjąć, że zaczął w stu procentach na nią stawiać od szóstej eliminacji. Odnoszę jednak wrażenie, że Daria już wcześniej wpadła na jej trop, zgłosiła się między innymi do zadania w kuchni odcinek wcześniej, jak gdyby pragnąc odwrócić uwagę od Odety i być jak najbliżej niej, dzięki czemu odpowiedzi na teście jej dotyczące maksymalnie pokrywałyby się z odpowiedziami dotyczącymi "blond koleżanki", co na tym etapie umożliwiało koszenie konkurencji. Ciekawe jednak, skąd taka genialna intuicja? Czyżby montaż nie kłamał i większość uczestników rzeczywiście od początku głosowała na Darię i przechodziła dalej, a ona sama pokapowała się już po jakichś trzech eliminacjach, że właśnie Odeta, której wkład w psucie zadań był niemalże zerowy, to właściwy trop?

Montaz nie klamalby az tak zeby pokazywac nam ze osoba x nie obstawia osoby y tylko osobe z. Bez przesady.

Odpowiadajac na Twoje pytanie - tak, Daria wyczula wszystko bardzo szybko. Daria jest bardzo inteligentna i to trzeba jej przyznac. Postawmy Mage i Julę a Darie obok. No jest lepsza w tej grze.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata »

Asjata pisze:Przeglądając poprzednie odcinki stwierdzam, że:
1.Daria najwcześniej wpadła na agenta Odetę. Jestem niemal w 100% pewny, że głosowała na nią w odcinku 3. Dodatkowo zadaniu w winnicy powiedziała, że zgłosiła się do niego bo Odeta się zgłosiła. Inni (zwłaszcza Piotrek i Jarek) byli zdziwieni jej uporem do uczestnictwa w tym zadaniu, mimo że chorowała. Ściągnęła na siebie uwagę w tym i w wcześniejszych odcinkach przez co inni ją typowali i odpadali, a ona spokojnie śledziła Odetę.
@gregory15 Zauważyłem to wcześniej. Dodatkowo (nie wiem czy było to wspominane) w pierwszym odcinku Daria była zszokowana informacją, że Odeta z Niecikiem nie zapisała królów, skoro umawiali się, że to ona je zapisze bo mieli notes, a Daria z Kędziorem by nie tracić czasu odjechali. Odeta wykorzystała wtedy sytuację i odwróciła sens słów Darii przez co królowie nie zostali spisani, a ona wraz z Nieckiem odjechali. Od tego momentu Daria prawdopodobnie zaczęła podejrzewać Odetę, nie wiadomo czy wtedy wypełniała test pod nią, czy dopiero później coś zauważyła co ją upewniło w podejrzeniach.
WIDM 21 FAVES: ???
LEGOMASTERS FAVES: MARCIN&MARTA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”