[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

A w którym to odcinku wisieli na moście? Wtedy Daria miała pewność ze większość ja typuje na agenta Od tamtego czasu robiła już swoje A Odeta pewnie czymś się zdradziła co utwierdziło Darie co do agentury Odety i pewnie pomogło jej też to że razem mieszkały w pokoju
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Mogła Daria wpaść na to już w odcinku z tratwa bo tam pojawia się bez sensu tekst Odety o plecaku Darii, i że ona jest z nią w pokoju i tylko ona to widzi. To samo mogła opowiedzieć innym uczestnikom. I potem ten tekst o chorowaniu Darii, o którym plotkuje do bodajże Edyty w kolejnym odcinku.

Dopisane: O ile mnie pamięć nie myli to wisieli właśnie po tratwie.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Myslicie, że naprawdę Kinga nie wie kto jest Agentem?
wg mnie, jako prowadząca wie na pewno. Musi być jakoś przygotowana do tego, jak uczestnicy przystapia do zadan, czym ją "zaskoczą".
Zarówno w przypadku Huberta wiedziała że on jest Agentem i przed uczestnikami udawała, że nie wie a także w tej edycji wie, kto jest Agentem. po prostu przy sprawdzaniu wyników testu ma kamienną twarz i każdego traktuje jakby mógł odpaść.

W wywiadzie wystarczyło sklamac, ze nie wiedziala, kto jest Agentem :)
taka moja opinia.
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Wyniki testu moze znac bo na laptopie pewnie jakies wyniki sa podane przed sprawdzeniem. Ale czy wie kto jest Agentem? Na moje chyba w zadnej edycji nie ma tak ze prowadzacy wie, wlasnie po to by w ktoryms momencie nie chlapnal przypadkowo czegos co zabija cala zabawe. No na pewno nie byloby to najmadrzejsze gdyby wiedziala.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Jak to nie w WIDMIE czy de Molu, wiedzą kto jest agentem.

W 1 edycji na pewno Kinga mówiła prawdę, że nie wiedziała, teraz może też, ale może też nie.

Dostęp do agenta ma cała produkcja, choćby reżyser i może spokojnie mu pomagać, nie potrzebna jest Kinga.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

W belgijskiej na końcu edycji też dobrze pokazano interakcje prowadzącego z agentem :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tak te kulisy jak nigdzie zostały świetnie pokazane :) Swoją drogą trzeba mieć nerwy na wodzy, nie dziwię się, że Kinga nie chciałaby dalej wiedzieć, bo nie jest spokojnym, poważnym prowadzącym i mogłaby co palnąć :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

I to jest główny minus KR. Znacznie ogranicza to wachlarz zadań, gdzie agent coś może powiedzieć i stworzyć ciekawe smaczki realizacyjne.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Lubię dość Kingę, ale tu powinien być ktoś inny. Z drugiej strony, w takim agencie jak nasz, realizacyjnie i zadaniowo średnio realizowanym, prowadzący w stylu dark lub lekko dark nie wiele by pomógł.

Najgorsze jest to, że Jake i tylko Jake i nadziei na lepsze nie widać. A nie trzeba by tak dużo. Skoro gwiazdy dostały tyle kasy, to co to dla nich zagrać w trochę bardziej wersji noir.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

przemyslv pisze:
gregory15 pisze:Zastanawiam się, jakież to niesłychane sabotaże pani Moro musiałyby wyjść na jaw w finałowym odcinku, żeby nie można było jej spisać na straty jako Agenta. Za cholerę nie umie grać, jest bardzo niepozorna, ale i bezpłciowa, na eliminacjach nie widać u niej cienia zdenerwowania, w zasadzie połowa uczestników zrobiła w trakcie programu lepszą krecią robotę niż ona. Jej reakcja na rewelacje Darii o zaglądaniu do notesu Jarka była niewiarygodnie sztuczna, ciężko w ogóle jeszcze łudzić się, że to nie ona gra w tej edycji główne skrzypce (szczególnie przy różnego rodzaju hintach, że "agent działał po cichu", kiedy wiemy, że ani o Jarku, ani o Darii tego akurat powiedzieć się nie da). Chociaż przyznam, że kamuflowała się sprytnie. Gdyby nie głupio rozbuchana wpadka z CS i lękiem przed wodą, to mogłaby skupić na sobie uwagę później niż w połowie sezonu. Wciąż mam nadzieję, że zrobi jakkolwiek zły użytek ze swojej funkcji skarbnika.

Na samym początku tej edycji, przy pierwszym odcinku pomyślałem sobie, że Odeta ma potencjał, żeby odgrywać główną rolę w tej edycji i jakaś pierwsza myśl mi podpowiedziała, że to może być ona, ale ta myśl bardzo szybko utonęła, kiedy na horyzoncie pojawiła się moja faworytka do roli sabotażystki, Olga, która skradła agentowe show do spółki z Kretem i Darią. Zastanawia mnie jedna rzecz - zakładając, że Jarek widział jakiś przekręt z klockiem na plaży w jej wykonaniu, można przyjąć, że zaczął w stu procentach na nią stawiać od szóstej eliminacji. Odnoszę jednak wrażenie, że Daria już wcześniej wpadła na jej trop, zgłosiła się między innymi do zadania w kuchni odcinek wcześniej, jak gdyby pragnąc odwrócić uwagę od Odety i być jak najbliżej niej, dzięki czemu odpowiedzi na teście jej dotyczące maksymalnie pokrywałyby się z odpowiedziami dotyczącymi "blond koleżanki", co na tym etapie umożliwiało koszenie konkurencji. Ciekawe jednak, skąd taka genialna intuicja? Czyżby montaż nie kłamał i większość uczestników rzeczywiście od początku głosowała na Darię i przechodziła dalej, a ona sama pokapowała się już po jakichś trzech eliminacjach, że właśnie Odeta, której wkład w psucie zadań był niemalże zerowy, to właściwy trop?

Montaz nie klamalby az tak zeby pokazywac nam ze osoba x nie obstawia osoby y tylko osobe z. Bez przesady.

Odpowiadajac na Twoje pytanie - tak, Daria wyczula wszystko bardzo szybko. Daria jest bardzo inteligentna i to trzeba jej przyznac. Postawmy Mage i Julę a Darie obok. No jest lepsza w tej grze.
Jak nie? Przypominam, że w poprzednim odcinku Daria na setkach powiedziała, że "jej Agentem" jest Jarek. Zakłam, że tak nagmnnie nie naciągają prawdy, ale na pewno im się "zdarza". No i oczywiście zakładam, że głosuje na Odetę.
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia »

A co z tą kradzieżą pieniędzy co miała być w tej edycji? Coś przegapiłam czy to dopiero będzie?
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

http://jastrzabpost.pl/newsy/odeta-moro ... 11911.html

Jeśli już jastrząbpost (naczelny portal plotkarski tvnu) twierdzi że agentem jest Odzia to ja już mam wątpliwości :-/

No chyba że zaraz wypuszczą plotki na pozostałą dwójkę ;)
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

gawcia pisze:http://jastrzabpost.pl/newsy/odeta-moro ... 11911.html

Jeśli już jastrząbpost (naczelny portal plotkarski tvnu) twierdzi że agentem jest Odzia to ja już mam wątpliwości :-/

Dlaczego? Ten portal to jakiś niezbyt?
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

malamamba pisze:
gawcia pisze:http://jastrzabpost.pl/newsy/odeta-moro ... 11911.html

Dlaczego? Ten portal to jakiś niezbyt?
Portal ok. Tylko biorąc pod uwagę to że ściśle współpracuje z TVN to nie sądzę żeby tak wprost nam podali na tacy agenta.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

[TVN] Agent-Gwiazdy

Obstawiam, że TVN wiedząc, że nikt i tak nie wierzy Jastrzębiowi wypuścił kontrolowany materiał :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”