[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maronia »

Czytam Wasze wpisy i nawet rozumiem dlaczego niektóre z wydarzeń lub słów tak interpretujecie, że wychodzi na to, że agentem jest Odeta. Jednak przypomniałam sobie, jak oczywiste były słowa ostatniej 4 z poprzedniej edycji o agenturze Huberta. Działania Huberta w bibliotece były pokazane niemal wprost (tam zresztą uzbierał bardzo mało kasy).
Widzę tu pewną analogię do sposobu, w jaki pokazywana jest w tej edycji Daria.
Np. przy tratwie Kret wściekł się na Darię i wprost powiedział, żeby już przestała sabotować tak oczywiście i że jest agentem. Ktoś napisał tutaj, że to podwójny blef, ale myślę, że to będzie mniej skomplikowane... Na te słowa Kreta Daria zareagowała dosyć zmieszana i w sztuczny sposób próbowała zasugerować, że to on jest agentem.
To Daria nie chciała zarabiać pieniędzy podczas jazdy na koniach, a nie Odeta... Oczywiście może się okazać, jak ktoś tu pisał, że Daria ją wypróbowywała i dlatego Odeta chciała wykonać zadanie z zagrodami. Jednak znowu to według mnie dopisywanie intencji, które nie ujawniły się w żaden sposób.
Dziwi mnie też to, że Daria podzialiła się z Alanem wiedzą o kluczu, który znalazła w kuchni. Zrobiła to za nic. Takie zachowanie jest podejrzane i nielogiczne - no chyba, że chciała odciągnąć od siebie jego uwagę.
Daria i Kret tracili najwięcej pieniedzy. Odeta owszem spadła z pontonu, ale kasy nie straciła. Nie przypominam sobie, żeby gdzieś jeszcze straciła kasę.
Moim typem na agenta jest nadal Daria. Drugi nadal Kret. Ale czuję się osamotniona... I chyba będę jedyną zadowoloną osobą, jeśli to Odeta okaże się agentem.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Nie jestes sama w podejrzeniach co do Darii. Jestem 50/50 w typach Daria/Odeta. Na poczatku stawialam na Darie, ale potem wiekszosc forum "przekabacila" mnie na Odete. Nie potrafie stwierdzic, czy Daria jest agentem czy tylko go udaje, bo trzeba przyznac, ze ma duzo "za paznokciami" ;) .
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Po wypowiedziach Kędziora w DDTVN nie mam już wątpliwości kto jest Agentem.
Też czekam, już tylko na ostatni odcinek, ale obawiam się, że połowę poświęcą na omówienie konfliktów Alan/Niecik, Odeta/Niecik. Jeszcze jak dopuszczą Tomka do głosu to skończy się to kolejną słowną przepychanką na niskim poziomie.
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Maronia pisze:Czytam Wasze wpisy i nawet rozumiem dlaczego niektóre z wydarzeń lub słów tak interpretujecie, że wychodzi na to, że agentem jest Odeta. Jednak przypomniałam sobie, jak oczywiste były słowa ostatniej 4 z poprzedniej edycji o agenturze Huberta. Działania Huberta w bibliotece były pokazane niemal wprost (tam zresztą uzbierał bardzo mało kasy).
Widzę tu pewną analogię do sposobu, w jaki pokazywana jest w tej edycji Daria.
Np. przy tratwie Kret wściekł się na Darię i wprost powiedział, żeby już przestała sabotować tak oczywiście i że jest agentem. Ktoś napisał tutaj, że to podwójny blef, ale myślę, że to będzie mniej skomplikowane... Na te słowa Kreta Daria zareagowała dosyć zmieszana i w sztuczny sposób próbowała zasugerować, że to on jest agentem.
To Daria nie chciała zarabiać pieniędzy podczas jazdy na koniach, a nie Odeta... Oczywiście może się okazać, jak ktoś tu pisał, że Daria ją wypróbowywała i dlatego Odeta chciała wykonać zadanie z zagrodami. Jednak znowu to według mnie dopisywanie intencji, które nie ujawniły się w żaden sposób.
Dziwi mnie też to, że Daria podzialiła się z Alanem wiedzą o kluczu, który znalazła w kuchni. Zrobiła to za nic. Takie zachowanie jest podejrzane i nielogiczne - no chyba, że chciała odciągnąć od siebie jego uwagę.
Daria i Kret tracili najwięcej pieniedzy. Odeta owszem spadła z pontonu, ale kasy nie straciła. Nie przypominam sobie, żeby gdzieś jeszcze straciła kasę.
Moim typem na agenta jest nadal Daria. Drugi nadal Kret. Ale czuję się osamotniona... I chyba będę jedyną zadowoloną osobą, jeśli to Odeta okaże się agentem.
Po pierwsze : Moze i Daria nie chciala wygrac pieniedzy, ale Odeta ewidetnie grala pod zlapanie ich, a przeciez to oznaczalo ze nie zarabiaja zadnych pieniedzy.

Po drugie : W zadaniu z bananami glownym zadaniem bylo jak sie okazało potrojenie tych pieniedzy, wiec gdyby ktos wpadł to wody oprócz niej to jeszcze byloby to ok, ale podejrzewam, ze chciala pojsc właśnie w wykonanie zadania by grupa jednak zarobila ale mniej.

Po trzecie : Daria bardzo duzo gra, stracila duzo kasy, ale pamietajmy, ze bardzo podobna strategie mieli zawodnicy w poprzedniej edycji, przeciez teraz juz maja wiecej kasy niz rok temu, a jeszcze jeden odcinek zostal, co dodatkowo potwierdza ze Agent raczej gra cienko.

Po czwarte : Wielu moim zdaniem dosyc slusznie zauwazylo, ze Odeta poszla nie w typowe zawalanie zadań, ale w takie dosyc wredne i czasem malo taktowne mieszanie w grupie i pobudzanie reszty w trakcie zadan, co moim zdaniem ja niemal demaskuje.

Po piate : To ze w setkach o taki Kedzior mowi "typuje kolezanke blondynke" i leci kadr na Darie nie oznacza ze typuje Darie, podobnie Kret, jestem niemal pewny, ze z tym sabotowaniem to byla zwykla gra, pod Odete, tak samo jak wreczenie jej pieniedzy jako skarbnikowi.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 24
x 221

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 »

Każdy z ostatniej szóstki mógłby być agentem, gdyby tak drobiazgowo analizować ich wyczyny. Ale agent jest jeden, w tym przypadku jedna. A to, że montaż robi widzom wodę z mózgów i każdy zwraca uwagę na coś innego, to już druga - choć nie drugorzędna kwestia.

Podstawowym dowodem na agenturę Odety jest jej zmienność typowania. Nikt, kto by typował tak od sasa do lasa (od Olgi, Kreta po Marka czy Darię) nie dotarłby aż tak daleko. I tu produkcja dała ciała, bo i tak dogrywano część setek w Polsce, to powinna Odzia przynieść swoje ubrania z wyprawy, popsuć fryzurę jak często w Argentynie i od pierwszego odcinka powinna mówić "Mam 2 typy na agenta. Albo Daria albo Jarek". A tak to miała typ przez 2 odcinki, a potem nagle w odcinku, w którym dana osoba odpadała, zmieniała typy o 180 stopni.

A dlaczego nie jest agentem Daria? Bo po odpadnięciu Fryczówny, wracając do hotelu była szczerze w szoku i spytała kogoś z grupy "To na kogo ona głosowała? Na mnie?!". I tu też produkcja i jej cudowny montaż nie zabłysnął. Ten fragment powinien być wycięty a nie puszczony do emisji.

To co się wydarzyło na przestrzeni ostatnich odcinków, zwłaszcza ten beznadziejny sojusz młodzi i trochę starsi kontra starsi, spowodowało, że chciałbym wygranej Kreta, chociaż mnie chłop wnerwia swoją osobą.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 599

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Kret co by nie powiedzieć działał indywidualnie. Dlatego tak jak Kryterium0 i paru innych użytkowników mam nadzieję, że jednak pogodynek wygra.
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Btw
Odeta nie wpadła do wody w zadaniu na bananie. Wpadnięcie powodowało zamianę ćwiczącego na plazy. Przeciągała przejście w nadziei, że Alan i JJ nie wytrzymają z ćwiczeniami. Prawie jej się udało, Alan wykonał 300 przysiadów, a wątpie by wytrzymał kolejne kilkanaście.
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

"A dlaczego nie jest agentem Daria? Bo po odpadnięciu Fryczówny, wracając do hotelu była szczerze w szoku i spytała kogoś z grupy "To na kogo ona głosowała? Na mnie?!". I tu też produkcja i jej cudowny montaż nie zabłysnął. Ten fragment powinien być wycięty a nie puszczony do emisji."

Tak pamietam to, też zwróciłam na to uwagę. Tylko że dla mnie zachowanie Darii było bardzo sztuczne, nienaturalne. Jak widać każdy interpretuje po swojemu :-)
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

W ostatnim odcinku
[ Spoiler ]
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Na pewno po odpadnięciu Olgi, Daria wypowiedziała te słowa? Chciałem obejrzeć to z ciekawości i nie widzę takiej sceny. Chyba że to było w jakichś dodatkowych materiałach.
Memorex_94 pisze:Po trzecie : Daria bardzo duzo gra, stracila duzo kasy, ale pamietajmy, ze bardzo podobna strategie mieli zawodnicy w poprzedniej edycji, przeciez teraz juz maja wiecej kasy niz rok temu, a jeszcze jeden odcinek zostal, co dodatkowo potwierdza ze Agent raczej gra cienko.
Na razie brakuje im nieco ponad 2 tysiące do osiągnięcia wygranej z zeszłego roku, a i pula była teraz o prawie 4 tysiące większa.

Ja jakoś nie czekam z ogromną niecierpliwością na finał. Jedyne, czego chciałbym się dowiedzieć, to rzecz jasna nazwiska zwycięzcy i tego, jak sabotowała Odeta. Reszta odcinka zostanie zmarnowana na głupim gadaniu i wspominaniu wyprawy.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 994
x 419

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lupus28 »

Na pewno była taka scena w programie, ale wydaje mi się, że po odpadnięciu Joasi Jędrzejczyk.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Ok, mam. Początek odcinka, gdzie odpada Olga, czyli po odpadnięciu Aśki. Mówi to w towarzystwie Odety i Edyty.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Jeśli chodzi o Darie to tych nienaturalnych zachowań było kilka, jak już pisałam - rozmowa w autobusie, bodajże 1 odc. Agent Więcej - Maga pyta Darie, czy jest agentem i ta jej sztuczna odpowiedź. Setka, gdy wpadła do wody z Kedziorem, i znów tak sztucznie odpowiada, że dobrze że nie wpadła sama bo znów by było, że jest agentem ble, ble, ble...

Koniec końcem też mi się wydaje dziwne, bo odpadały osoby na nią glosujace. Jedyne wytlumaczenie może być takie, że wszyscy na nią głosowali i odpadli tylko Ci z najgorszym wynikami, ale czemu została Odeta glosujaca na Marka? Chyba, że naprawdę te całe setki to w tym sezonie ściema.
sailorm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: sailorm »

Myślę, że oni przesadzają z tymi ściemami... zamalowanie kciuka czy inne przekłamanie (np. Marek jadący "niby" na ósme piętro), pomieszane setki... Wiem, że chcą, żebyśmy się nie domyślili, ale to już chyba trochę przesada, chamówa i robienie z widza durnia :rolleyes:
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

A wystarczyło dograć tak setki, gdzie Odeta nie zmienia typy jak rękawiczki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”