[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
mortimer
Obserwator
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Nina pisze:Przerzuciłam się z ostatniej piosenki eurowizyjnej na Agenta akurat na piórka, myślałam, że Daria wyciągnie czarne, pod kolor sukienki :P Nawet śmiesznie to wyszło, ale chyba nikt nie liczył na to, że dziś się wszystko wyjaśni ;) O nie, w finale jednak będzie "sprawa Niecika" :-\
Tyle potrafią zrobić.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Ależ sarkazm :P Osobiście uważam, że mogliby sobie tego "Niecika" w finale darować, ale chyba zbyt wielu osobom zalazł za skórę swoim ściemniactwem, które nazwał na swój użytek "szczerością", poza tym to mocny kamyczek wrzucony do ogródka produkcji jakim jest użycie siły na planie programu w stosunku do innego uczestnika, stąd zapewne próba postawienia kropki nad "i" w tej sprawie.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1324

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Medyk24 »

Zagrywka z piórkami jakoś nie przypadła mi do gustu, żarty żartami ale to mógł być ciekawy sposób przedstawienia agenta i zwycięzcy niż zeszłoroczne podniesienie ręki, to dopiero beka. Zawsze można było przywieźć koperty do Warszawy i otworzyć je na miejscu, albo (choć to gorsza opcja) po prostu odpalić na ekranie moment, w którym uczestnicy robią to podczas kolacji jeszcze w Argentynie
POZDRAWIAM, Medyk24
kajtek900
Obserwator
x 68
x 41

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kajtek900 »

Słaby ten odcinek, totalnie bez emocji...W tamtym roku to był bieg, liczył się czas.

Agentem jest Kret, wygra Daria. i think so :)
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

Nadal obstawiam Darię.

Ten odcinek kolejny raz ujawnił typ Kreta - Darię. Kolejny raz wprost jej powiedział, że wie, że jest agentem ("wysypałaś się"). Myślę, że to byłoby dziwne, żeby tak mówił w bezpośredniej rozmowie z nią, a głosował na Odetę. Reakcja Darii bezcenna.

Daria już tłumaczy się ze swoich sojuszy. Mówi, że żaden z nich nie zmierzał do wykluczenia kogoś. Dobry agent zawiera sojusze, żeby się ukryć, a nie eliminować kogoś.

Daria dała się zakopać!!!!!!!!!!! Dziewczyny, która dałaby się zakopać, gdyby nie musiała wypełnić zadania agenta?!!!

Zgadzam się z Odetą - Daria nie musi walczyć o klucze. Dlatego podzieliła się swoją wiedzą o kluczu z Alanem.

Pytanie, czy ona przypadkiem też nie wydała jakieś płyty np. o gotowaniu.

Jeszcze jej reakcja na piórko. Bez radości, bez emocji. Wiedziała, że to nic nie oznacza.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Jeden z nudniejszych odcinków ostatnio. Zeszłoroczny finał dużo, dużo lepszy. Do tego rozczarowująca kwestia kluczy. Odeta nagle wyznaje, że od 2. odcinka obstawia Darię, kabaret. Trochę serducho mocniej zabiło, jak Daria wyjęła czarne, ale po chwili pomyślałem, że pewnie wszyscy mają ten sam kolor. Liczyłem, że koperty otworzą w Polsce, a pewnie skończy się na podnoszeniu ręki.

Zastanawia mnie jedna rzecz, pytania ze skrzynki pojawiły się tylko raz na teście? Jeśli mieli 20 minut dziennie na dostęp do telefonu, to co to za problem wpisać frazę w google "Odeta Moro wydała płytę"? Daria pewnie wypytywała Odetę, czy dostała zaproszenie w poprzedniej edycji, a ta musiała jej naściemniać. Albo powiedziała prawdę, a Daria jej nie wierzy.
Maronia pisze:Daria dała się zakopać!!!!!!!!!!! Dziewczyny, która dałaby się zakopać, gdyby nie musiała wypełnić zadania agenta?!!!
Za 10 tysięcy? Myślę, że sporo. Daria jest bardzo pewna wygranej. Nie wiem na ile wierzy w gadki Kreta, że ten ją podejrzewa, ale może myśleć, że jako jedyna obstawia Odetę.
Maronia pisze:Jeszcze jej reakcja na piórko. Bez radości, bez emocji. Wiedziała, że to nic nie oznacza.
To było ustawione, wiedzieli wcześniej, że wyjmą czarne. Podobnie było w poprzedniej edycji, gdzie wszyscy podnieśli ręce.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Jestem na 100% pewna że jakby Kret miał zadanie z trumną-w życiu nie dałby się zakopać/ Swoją droga zupełnie nie rozumiem czemu nie losowali tych kopert-tylko każdemu odgórnie narzucono.
Daria pokazała Odecie pytanie-bo ją typuje na agenta-i wiedziała że nic tym nie starci-bo to nie jej rywalka. Chciała zyskać-zdobyć pytanie Odety-ale tutaj Odeta jako agent zagrała ok-żadnemu nie pokazała pytania/
Odcinek nuuudny-chociaż zadania ok-ale jak zwykle pokazanie ich- jak wiemy montaż leży i kwiczy
Cóż dla mnie program już siadł ze 2 odcinki temu- chociaż początek był naprawdę swietny i obiecujący...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

W ankietach panie podały czego się boją, Jarek może nic nie podał, a może podał, ale wymyślono inaczej, z resztą coś podobnego było w Belgii, tylko tam było to inaczej pomyślane, podzielone na trzy zadania.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Za tydzien ogloszenie Agenta znowu przez podniesienie reki. Żenada.
Nie zrozumiem dlaczego zrezygnowano z piórek i czerwonego/zielonego ekranu. Gdyby koperty otwierali w Warszawie i bylyby tam 3 kolory piorek byloby to bardziej emocjonujace dla widza... albo chociaz ekran. A tu sh*t. Na trailerze znowu stoja we troje i podniesie ktos reke i tyle.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

W finale 1. sezonu WIDM też było zadanie z trumną.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 601

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

@krejzolekk
[ Spoiler ]
waydack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waydack »

Maronia pisze:Nadal obstawiam Darię.

Ten odcinek kolejny raz ujawnił typ Kreta - Darię. Kolejny raz wprost jej powiedział, że wie, że jest agentem ("wysypałaś się"). Myślę, że to byłoby dziwne, żeby tak mówił w bezpośredniej rozmowie z nią, a głosował na Odetę. Reakcja Darii bezcenna.
.
Przecież to jest wyreżyserowane. Wszystko zależy od montażystów, którzy tak budują sceny, by wprowadzić zamieszanie i dezinformację. Czy to nie dziwne czy z setek godzin materiału wybiera się akurat takie, które rzucają cień podejrzeń na Darię? Że niby Kret, który doszedł do finału cały czas ją podejrzewa? W żadnym porządnym kryminale nie zdradza się zakończenia przed finałem, jak dla mnie to zwyczajny chwyt fabularny, co mnie trochę martwi bo jednak wolę, żeby agentem była Daria lub Jarek. Są przynajmniej jacyś a Odeta od początku programu jest przezroczysta, markotna, bez jakiejkolwiek charyzmy. W sumie tak powinien działać idealny agent, ale od paru odcinków wszyscy uczestnicy już znają tożsamość agenta i właściwie go typują. Z perspektywy uczestników, Odeta jest bardzo słabym agentem, bo szybko została przez nich zdemaskowana. Pamiętam drugą edycję, którą wygrał Arłukowicz. Tam agentem był ciamajdowaty Mirek i nikt go do samego końca nie obstawiał (prócz zwycięzcy), niektórzy byli w autentycznym szoku. Ja też byłbym w szoku gdyby agentem okazał się Kret, ale to chyba niemożliwe.
xPrcl4
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: xPrcl4 »

To jest idealny dowód ze Odeta jest agentem. Normalny uczestnik przecież nie może mieć sposobu jak rozszyfrować kod.. https://zapodaj.net/3041f5f1ca1b9.png.html
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1123
x 3677

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

Odeta dostała to w zadaniu z wazonami/kwadratami.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata »

Po tym odcinku jestem w 100% przekonany o tym, że Odeta jest Agentem. Szkoda, że sojusz Daria-Jarek nie przetrwał kolejnych odcinków, tylko rozpadł się po drugim, byłoby ciekawiej w trakcie gry. Kolacja z piórkami ("żart" Kingi) u mnie lekko na minus. Mam nadzieje, że finał nie będzie NiecikoAnderszowocentryczny.
WIDM 21 FAVES: LAKSHMI | MARIJE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”