[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

No produkcja na pewno niedługo będzie musiała już zdecydować i rozpocząć przygotowania.
liriel
Użytkownik
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: liriel »

balarion pisze:Ja osobiscie w ogole Agnieszce sie nie dziwie.
Nie pamietacie co pisalem, po odpadnieciu Marka, ze to szczyt chamstwa, ze Odeta na glowie stoi, zeby pomoc Darii sie go pozbyc? Blagac Kedziora, zeby Markowi Jokera nie dawal- przeciez to jest szczyt. Pisaliscie, ze jestem nienormalny.
Podziwiam Jarka, ze zachowal pozory i w ogole w tym finale sie pojawil. Przeciez on NIE MIAL szans z Daria. One dwie sie przygotowywaly do finalowych pytan- Odeta wszystko, czego Daria nie wiedziala jej wytlumaczyla. Rylik ma sluszne pretensje, ze ja wykolegowala, przez co odpadla. A Darii zrobila wygrana- nie powinno tak byc, zeby agent byl stronniczy. Zobaczcie jak Odeta sie zachowywala w trakcie ogloszenia wynikow. Napiecie takie u niej bylo, jakby to ona zamiast Darii mogla wygrac
Podsumowywujac, ten program to zenada. Jak caly ten lewacki tvn. w tej stacji prawde tylko wtedy mowia, kiedy sie myla.
Zgadzam sie z Toba, agent ktory aktywnie pomaga pomaga Darii zdobyc jakiekolwiek fanty chciala i pozbyc konkurencji - to juz jest nie fair. Ciagle powtarzanie, ze kobiety musza trzymac sie razem, Odeta pomagala Darii, graly do jednej bramki. Faktycznie, biedny Kret, jego sojusz nie mial szans. A kciuka Alana nie wykorzystali. I generalnie meeeega slabo. Jestem zazenowana. Hubert jaki byl taki byl, ale np. Evie, ktora polubil, nie pomagal i odpadla.
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Odnośnie plotek, że Odeta dała wygrać Darii:
z początku uważałem, że to bzdura, ale jak spojrzałem na to ludzkim okiem...
Daria zmanipulowała/podpuściła/poprosiła Odetę a ta po prostu to zrobiła? Daria równie dobrze mogła jej zaproponować np 20-30tys za taki układ. Oczywiscie, JESLI to nastapilo, to po cichutku, w nocy, w pokoju poza kamerami. Poza tym to dorosli ludzie, poza kamerami na pewno pili winko lub mocniejsze trunki. Daria przy swoich technikach manipulacji gdy inni byli upici miala zajebiscie latwe zadanie :D
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Hubert polubił Eve. :D przecież malo mu jelit nir skręcalo za kazdym razem jak mial z nia jakikolwiek kontakt w zadaniu. Nie zmienia to faktu, ze Agentem byl nieporownalnie lepszym i bardziej neutralnym niz Odeta.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: balarion »

Jeszcze jedno. Pamietacie zadanie "przrzyjmy to jeszcze raz", czy jakos tak?
Jak Odeta poszla przyporzadkowywac rekwizyty do odcinka, to Jarek dolaczyl do Darii, i Daria zaczela glosno powtarzac co kiedy sie dzialo.
Jarek zazenowany na nia spojrzal i powiedzial "przeciez to nie fair, ty nie powinnas tego wiedziec". To chodzilo o to, ze Daria wiedziala co bedzie w zadaniu. Skad to wiedziala co ja czeka? Kto jej wytlumaczyl? Wiadomo.

Kolejna sprawa, ze Agnieksza powiedziala, ze Alan i Kedzior to przydupasy. Oczywiscie, ze miala racje. 2 pajace robily co im boginie kaza- zdobywali informacje, sluchali sie dziewczyn itd. Pamietacie zachowanie Alanka jak rechotal, ze Marka usuneli?

Daria by sie wstydzila na koniec mowic slowa, ze cud ze Jarka pokonala. Ona wiedziala, ze nikt z nia nie powalczy w takim ukladzie.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 13:46 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Chyba już wszystko zostało powiedziane, ale muszę wylać moje żale.
Jestem niepocieszona.

Od razu powiem, że nie obstawiałam Odety wcale. Czytałam wasze wątki i myślałam "Nieeeeee,jak można tak wszystko psuć dość oczywiście, i być agentem? To niemożliwe".
Miałam nadzieje na finał, być może po cichu liczyłam na agenturę Darii (coś na zasadzie "Wszyscy na nią głosowali i odpadli - fajnie jakby się okazało, że mimo to to była ona".)

I ta wygrana Darii.... nie mówię, że Kret miał zgarnąć wszystko,ale trochę mnie wkurzyło - strasznie jej nie lubiłam, wyglądała na wyniosłą, a jak widziałam reklamę Lidla to przełączałam. Wiem, że dla innych Jarek mógł być irytujący i rozumiem to. Ja Darię odebrałam dość negatywnie. I te jej machanie nonszalanckie głową "CO TO NIE JA". UGH.

I co najgorszej mnie boli, że w Życiu widać, iż kombinowanie i psucie bardziej wychodzi niż realna gra i bycie uczciwym. Strasznie mnie to wkurzyło, Jarek owszem drażnił, ale dobrze grał (z Markiem) miał notatki, a wygrała Daria, bo wykombinowała sojusz z Odetą...
BEZ SENSU.

Jestem zawiedziona.
waldemarsson
Użytkownik
x 1

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waldemarsson »

Hubert chyba polubił Dominikę, ale jej nie faworyzował. Jedyne co, to dał jakiegoś jokera Antkowi.
Jak tak pomyśle to ta edycja jednak gorsza od pierwszej, a finał to wręcz żenada. Nic nawet nie powiedzieli o tym pokolorowanym kciuku u Marka.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

balarion pisze:Jeszcze jedno. Pamietacie zadanie "przrzyjmy to jeszcze raz", czy jakos tak?
Jak Odeta poszla przyporzadkowywac rekwizyty do odcinka, to Jarek dolaczyl do Darii, i Daria zaczela glosno powtarzac co kiedy sie dzialo.
Jarek zazenowany na nia spojrzal i powiedzial "przeciez to nie fair, ty nie powinnas tego wiedziec". To chodzilo o to, ze Daria wiedziala co bedzie w zadaniu. Skad to wiedziala co ja czeka? Kto jej wytlumaczyl? Wiadomo.

Kolejna sprawa, ze Agnieksza powiedziala, ze Alan i Kedzior to przydupasy. Oczywiscie, ze miala racje. 2 pajace robily co im boginie kaza- zdobywali informacje, sluchali sie dziewczyn itd. Pamietacie zachowanie Alanka jak rechotal, ze Marka usuneli?

Daria by sie wstydzila na koniec mowic slowa, ze cud ze Jarka pokonala. Ona wiedziala, ze nikt z nia nie powalczy w takim ukladzie.
Widząc 12 tabliczek i słysząc słowa Kingi "przeżyjmy to jeszcze raz", naprawdę nietrudno było wywnioskować, o co może chodzić w zadaniu.
liriel
Użytkownik
x 8

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: liriel »

waldemarsson pisze:Hubert chyba polubił Dominikę, ale jej nie faworyzował. Jedyne co, to dał jakiegoś jokera Antkowi.
Jak tak pomyśle to ta edycja jednak gorsza od pierwszej, a finał to wręcz żenada. Nic nawet nie powiedzieli o tym pokolorowanym kciuku u Marka.
Dzieki, pomylilam Eve z Dominika :D I wlasnie o tym mowie, ze po bodajze kolacji widac to bylo, ale jednak zaraz potem odpadla. W sumie zzywaja sie, ale Daria wie, ze Odeta agentem, zgarnia info, a Kedzior i Alan faktycznie wyszli na przydupasow, bo cieszyli sie, ze Marek wylecial, torujac jeszcze bardziej droge Darii do finalu :D a powinni jak Kret i Marek - wywalic Darie, wtedy szanse rowniejsze. I starsi panowie probowali to zrobic.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Niezły wywiad z DDTVN, opowiadają też, że nie było układu.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/o ... 32243.html
Awatar użytkownika
J-Will
Użytkownik
x 2
x 27

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: J-Will »

Mają w pamięci finał zeszłej edycji nie spodziewałem się za wiele po tegorocznym, więc moje rozczarowanie jest takie połowiczne. Wiadomo było pitolenie o szopenie, ale trochę na siłę zrobiono z tego Niecik & Maga Show, powinni dać się wypowiedzieć większej liczbie uczestników, gdyż np. taka Edyta -o ile niczego nie przegapiłem- nie powiedziała nawet słowa, a Marek miał ledwie jedną wypowiedź i to jeszcze w Agent Gwiazdy Więcej. Dodatkowo montaż był tragiczny, w kilku fragmentach było dokładnie widać chamskie cięcie, wcale nie będę zdziwiony (właściwie jestem tego pewien) jeżeli uczestnicy na miejscu poznali o wiele więcej szczegółów agentury i nie tylko niż my widzowie przed telewizorami. Tak że czas antenowy to jedno, ale największą przeszkodą tego formatu, której nie da się przeskoczyć (z tego co mi tutaj mówilisćie) jest Jake Vision, ponieważ po tej edycji nie wierzę aby przy 3 edycji nagle się poprawili.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

"Niewiele osób cię podejrzewało, wszyscy myśleli, że Daria." :D
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

balarion pisze:Ja osobiscie w ogole Agnieszce sie nie dziwie.
Nie pamietacie co pisalem, po odpadnieciu Marka, ze to szczyt chamstwa, ze Odeta na glowie stoi, zeby pomoc Darii sie go pozbyc? Blagac Kedziora, zeby Markowi Jokera nie dawal- przeciez to jest szczyt. Pisaliscie, ze jestem nienormalny.
Podziwiam Jarka, ze zachowal pozory i w ogole w tym finale sie pojawil. Przeciez on NIE MIAL szans z Daria. One dwie sie przygotowywaly do finalowych pytan- Odeta wszystko, czego Daria nie wiedziala jej wytlumaczyla. Rylik ma sluszne pretensje, ze ja wykolegowala, przez co odpadla. A Darii zrobila wygrana- nie powinno tak byc, zeby agent byl stronniczy. Zobaczcie jak Odeta sie zachowywala w trakcie ogloszenia wynikow. Napiecie takie u niej bylo, jakby to ona zamiast Darii mogla wygrac
Podsumowywujac, ten program to zenada. Jak caly ten lewacki tvn. w tej stacji prawde tylko wtedy mowia, kiedy sie myla.
Po pierwsze dobra rada-nie oglądaj wiec ani Agenta ani TVNu-nie męcz się/
Po drugie Odeta jest bee bo przez nia Rylik tak szybko odpadła- "wykoloegowała"ją jak piszesz-rozumiem że byłaby cacy gdyby Rylik powiedziła ze jest Agentem-chyba o to Ci chodzi, ale czy o to chodzi w tym programie??. Daria przez większość programu jechała SAMA przeciw wszystkim -i taka jest prawda. Miała świetną stategie-i takie osoby jak właśnie wspomniana Rylik dały się na nia nabrać-czyli dla mnie strategia mega skuteczna.
I Jarek i Daria to były dwa najsiinieksze ogniwa w tym programie( i pisaliśmy o tym niemal od początku-oboje jechali po wygraną) -zadne z nich nie było w finale przez przypadek czy tym bardziej nieczyste układy...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Zachowanie AR przypomina mi sytuację z Ewą Błachnio, która po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" zrobiła szopkę z otwieraniem prezentów, była niesympatyczna dla dziennikarzy w wywiadach, stroiła fochy i odgrażała się, że "zrobi monolog o prawdziwych kulisach programu". Jest prawda czasu i prawda ekranu i jeśli AR miałaby krztę klasy, to swoje przemyślenia zostawiłaby dla siebie...
Podpisuję się pod powyższym :) Bardzo źle wyglądała reakcja Błachnio, dla mnie "piaskownica", podobnie jak u Rylik. Ktoś tu pojechał po Anderszu i Kędzierskim, że "przydupasy" (Rylik, że klakierzy), ale akurat w tych uczestnikach w ogóle nie było złości, że sojusz Odeta&Daria wykluczył ich z najlepszych miejsc na pudle. Nie znalazłam żadnych złośliwości, ujawniania. "tajemnic" itp. przez tych panów.
pulkownik pisze:Przyszli uczestnicy powinni przede wszystkim zakodować sobie, że "to co się dzieje w Agencie, zostaje w Agencie".
Podobnie jak w TzG, AE czy innych show. Zastanawiałam się czy produkcja konsultuje udział poszczególnych gwiazd z psychologami. O ile dotyczy to zapewne "zwykłych" uczestników, to gwiazdy chyba nie podlegają aż takim kwalifikacyjnym restrykcjom, ale może się mylę ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Sacrebleu
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sacrebleu »

wiatriwoda pisze:Niezły wywiad z DDTVN, opowiadają też, że nie było układu.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/o ... 32243.html
Ja jakos nie moglem sluchac tego rozplywania sie Odety nad swoja agentura. Szczyci sie, ze cieszyla sie bezwzglednym zaufaniem uczestnikow i ze jest ewenementem na skale swiatowa(!), bo jako agent zostala skarbnikiem. No co za zaklinanie reczywistosci. Chyba zapomniala, ze zostala skarbnikiem przez Marka, ktory chcial zrobic na zlosc grupie za granie niefair. I jeszcze na koncu dodala, ze agent z trzeciej edycji to dopiero bedzie swietnie przygotowany jesli obejrzy druga. Narcyzm az kipi, a prawda jest taka, ze byla bezczelnym agentem i powinna dostac jakas reprymende od produkcji za takie spiskowanie przeciwko niektorym uczestnikom i pchanie Darii dalej. Wielka plama ze strony produkcji i troche pozbawienie tego programu jego istoty i sensu. Jak mialem dobre zdanie o tej edycji na poczatku tak teraz uwazam,ze to jedna z najgorszych edycji jakie ogladalem w ogole.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”