[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Niby odcinek nic nie przyniósł w sprawie agenta-jednak mam wrazenie ze agent był w grupie wspinaczkowej. Bo chyba miałby cynk od produkcji ze musi popedzać na tych rowerach, zeby jak najszybciej jechali. A oni tam wszyscy spowalniali wrecz, tylko Ben zasuwał-ale w jego przypadku to raczej chęć wykazania sie-bo póki co mam wrazenie każdy łacha z niego drze

Agent też mógł znaleśc kase na tym targu i ją zwyczajnie zabrac nie oddawać albo schowac gdzieś indziej, nie przyznawać sie,Majka i Piotr przyznali sie ze znaleźli po 500 zł
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 17:59 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawka literówki. :)
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

vissi pisze:
Agent też mógł znaleśc kase na tym targu i ją zwyczajnie zabrac nie oddawać albo schowac gdzieś indziej, nie przyznawać sie,Majka i Piotr przyznali sie ze znaleźli po 500 zł
Zgadzam się w 100%, to było typowe zadanie dla agenta na wykazanie się "po cichu". Mógł nawet dostać info gdzie leży kasa, za wiele o tym nie było mówione też i obstawiam dość mocno, że to zadanie będzie omawiane w finałowym odcinku, ott kopia tego jak Hubert schował hajs do skarpety podczas biegania po "polanie" :)
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

No....powiem wam ze ogladalam jak dobre kino akcji ;) nawet nie szlo komentowac na biezaco na forum.
Pewnie bede wyjatkiem ale mnie ten Benjamin nie denerwuje w ogole, ja mu nawet kibicuje, i w tym konflikcje z Piotrem,
to Piotr burakiem zalatuje , to ciuchy z Wloch, o wow ? Mogl na wieszaczkach sobie wyeksponowac a nie przerzucac przez byle krzeslo.
Nakreca grupe by polewke miala z Benjamina jakis list wystosowal niby od Kingi ? - serio ? Jeszcze wyslugujac sie pismem Macka...moze za to w pozniejszym odcinkach beknie. Oby.
Taki stara sie byc mlodziezowy .Litosci.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 18:01 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Używaj dużych liter.
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

Hej, witam wszystkich po kilkumiesięcznej przerwie ;)

Od pierwszego odcinka obstawiam, że Agentem może być albo Ilona, albo Michał. Teraz zaczynam się jeszcze zastanawiać nad Tomkiem. W dzisiejszym odcinku, po prezentacji uczestników było ujęcie, na którym Agent w bluzie (swoją drogą, fajny motyw z tymi bluzami), siedząc plecami do widzów podnosi rękę. Widać wierzch dłoni - moim zdaniem jest to męska dłoń, co może mieć znaczenie, o ile w tej bluzie jest faktycznie Agent, a nie ktokolwiek.
Cieszę się, że Lucińska trochę wyhamowała, bo w pierwszym odcinku wkurzała mnie maksymalnie swoją popisówką.
Dzisiaj natomiast rozbawiła mnie akcja z karteczką dla Bena. No i to chyba pierwszy odcinek (nie jestem pewna s03e01), w którym pokazano aż 4 zadania.

Zdrów

P.S. Może mi ktoś przypomnieć, jak się robi spoiler? :)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 18:02 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o używanie dużych liter w odpowiednim miejscu.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Najlepsze jak Peja z Maćkiem wchodza na tą stołówkę na śniadanie-Ilona rzuca okiem na Peje i mówi " oo brygada kryzys" :lol:
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Vissi - tez to wylapalam z brygada kryzys , oj ciezkie bywaja czasem poranki ;) z tego wszystkiego az puscilam nute Brygady K

Przewiduje ze niebawem odpadnie ktoras z Anek.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

A to przemyślenia Mai:
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Tradycja pisze: Pewnie bede wyjatkiem ale mnie ten Benjamin nie denerwuje w ogole, ja mu nawet kibicuje, i w tym konflikcje z Piotrem,
to Piotr burakiem zalatuje , to ciuchy z Wloch, o wow ? mogl na wieszaczkach sobie wyeksponowac a nie przerzucac przez byle krzeslo.
Nakreca grupe by polewke miala z Benjamina jakis list wystosowal niby od Kingi ? - serio ? jeszcze wyslugujac sie pismem Macka...moze za to w pozniejszym odcinkach beknie. Oby.
Taki stara sie byc mlodziezowy .Litosci.
Szczerze ? z obserwacji forum i FP widzę, że zdecydowana ilość osób stoi za Beniaminem. Aczkolwiek ja jestem w tej niewielkiej grupie, (o ile to można nazwać nawet grupą) w której stoję ZDECYDOWANIE za Piotrem. Od pierwszego odcinka widać jak Piotr normalnie stara się zaakceptować towarzystwo Beniamina. Jest miły, żartuje, pozytywnie bierze pod skrzydła młodego chłopa. W zadaniu z szukaniem kopert widać wyraźne "narwanie" i nie wytłumaczalne chaotyczne zachowanie Beniamina, Piotr mu tłumaczy, by zachowywał się spokojnie, by nie panikował, by się ogarnął, a słowa szły jak do ściany. Jak dla mnie Beniamin zachowywał się jak w "amoku" ślepo do celu bez współpracy w grupie. To był już pewnie płomień napędowy do konfliktu.

Telewizja oczywiście wszystkich momentów, zdarzeń nie pokaże, ale to śniadanie, w którym się kłócili pokazało, że tych niewytłumaczalnych dziwnych sytuacji pomiędzy tą dwójką było więcej. Głównym zarzutem było oczywiście okłamanie z godziną/czasem przez Beniamina, przez co Piotr spóźnił się na śniadanie. Rozumiem wkur..zenie byłego sportowca. Uczestnicząc w jakiejkolwiek rywalizacji górą bierze dyscyplina, organizacja. ambicja, by pokazać się z jak najlepszej strony, a tu po raz kolejny "gówniarz" wpędza go na minę.

Mnie osobiście Beniamin podskórnie mocno drażni. Pomimo to, że tak się pięknie uśmiecha, głupio przyznaje do błędu i jest przemiły/niekonfliktowy, to gdzieś te dołki, w międzyczasach, w konkurencjach pod sobą kopie. Sytuacja z zadaniem z rowerami również ukazała jego dziwną niesubordynarność wobec "tym razem" grupy. Jak dla mnie jest takim dzikim, narwanym kretem, który psuje od dołu atmosferę, a na górze się pięknie uśmiecha starając się na siłę załagodzić tym uśmiechem konflikt. Widzowie pewnie będą go bronić tak jak na początku 2 edycji Niecika, ale to jest ten sam typ toxic gracza, który pięknie gra, pięknie uśmiecha się do kamer, ale na dłuższą metę może być mocno drażniący dla innych czego kamery nie pokażą.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Mnie też trochę dziwi jazda na Piotrka, jest zbyt nerwowy na bank, dla programu to dobrze, ale Ben to zaś właśnie typ bardzo wkurzający, niezależnie czy jest niby miły czy też nie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 115
x 476

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Ja mam nieustannie wrażenie, że Ben trolluje wszystkich, ale co gorsza dla niego, nikt mu nie wierzy, że jest agentem. Jeśli Świerczewski jest Agentem, to nie rozumiem po co mu był immunitet i te 500zł
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Agent-Gwiazdy

Mam taka a nie inna opinie gdyz niecierpie zachowania ludzi ktorzy w celu autopromocji, niby komus dobrze radza, udzialaja wskazowek od serca, sa tacy pomocni ojojoj.... ,a tak wlasnie odbieram Piotra, obym sie mylila .
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Z Instastory Julki dziś ogladali Agenta u Tomka, na pewno ona Tomek i Michał-reszty nie widać.
Słychać za to polewkę z włoskich ubrań Piotra :lol:
Z Instastory Tomka-byli też Ilona Świerczewski Karolina Lucińska Jasiek
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

Hmm po co Agentowi kasa i immunitet? Ot po to że zabieram więcej kasy, pokazuję trochę, a immunitet po to aby nie miał go inny zwykły uczestnik. W razie czego pozostali muszą się domyślić czy przeszedł normalnie czy użył immunitetu.
Zadanie z laserami z góry skazane na porażkę, zresztą dlatego nie usłyszeli nawet macie jedną cyfrę próbujcie. A to i tak nawet gdyby znali cyfry bez kolejności to 16 kombinacji.
Ot miały wyjść ładne ujęcia nocą i tyle.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 968
x 2794

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik »

Agentów nie jest dwóch, tylko 10, mąci też Rusinowa, wszystko w zależności od tego jak ustalą rano na kolegium żeby omówić scenariusz z aktorami, pardon, uczestnikami :lol: Bo to przecież jedna wielka ustawka :lol:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 115
x 476

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Przemilczmy temat KR. Mam taki zgrzyt, bo jeszcze tylko 2 tygodnie WIDM, a belgijska wersja przetłumaczona zostanie dopiero za pół roku. :(
Swoją drogą nie sądziłem, że Maja jest zadziorna. A tekst KR był kretyński.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”