[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Sashenka
Obserwator
x 122
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

krejzolekk pisze: 3) Ilona (…) jest w pokoju z Julką, przy zadania na targu od razu łapie ją za rękę, by być z nią w parze. Być może ze względu na wiek uważa ją za naiwną i najmniej inteligentną, nie chce dopuścić do siebie starszych i bardziej doświadczonych osób (…).
Albo po prostu włączył jej się instynkt macierzyński do Julki, która bardziej wygląda jeszcze na dziewczynkę niż kobietę. To oczywiście tylko jedna z możliwości, może być też tak, jak Ty sugerujesz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Dziś w studiu DDTVN Odeta Moro i Hubert Urbański o roli agenta.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

mortimer pisze:
krejzolekk pisze:Odeta coś pochrzaniła w zadaniu z królami, ale nie pamiętam, czy było to od razu widoczne, czy dowiedzieliśmy się o tym dopiero w finale. Karoliny jak na razie jest za mało, by móc wyciągać jakieś większe wnioski (poza pomyleniem drogi przy wspinaczce), co też może być podejrzane. Z drugiej strony nie pasuje mi to, co zauważył Adrri, czyli wiemy, że od pierwszego odcinka typuje ją Julka. Jutro chyba będzie jej trochę więcej.

Najbardziej podejrzanymi osobami wydają mi się Tomek i Ilona, z większym wskazaniem na tego pierwszego.

W finale powiedział o tym Niecik,który od 1odcinka przez to typował Odetę. I tak doszło do sytuacji, że typujący dobrze odpadł tak wcześnie. Mimo, że byli typujący źle lub tak tylko mówili na setkach, a głosowali inaczej.
1. Moment, w którym Odeta pochrzaniła zadanie z królami było wyraźnie pokazane w TV w 1 odcinku + setka Niecika "chodźmy chodźmy, marnujemy czas - jakieś to było dziwne". W dodatku była puszczona setka Darii, która powiedziała o jej dwóch twarzach, że byłaby dobryrm materiałem na agenta. (ale nikt z tej dwójki nie powiedział, że wyraźnie na nią głosuje - a to jest różnica)

2. W finale 2 edycji było wyraźnie powiedziane, że jedyną osobą, która w 100% dobrze wytypowała agenta, czyli Odetę w tym określonym pierwszym odcinku był Niecik. Co nie oznaczało, że głosował na nią dalej. W zadaniu w windzie Kędzior dostał pytanie "Na kogo głosował Niecik, że jest agentem" i padły dwie odpowiedzi "Kędzior" i "Mateusz Maga", Kędzior postawił na własnego siebie co było błędną odpowiedzią, a więc NIecik odpadł typując Mateusza :). Ani o jednym, ani o drugiej nie było mowie w setkach. Po prostu trafienie Odety było tylko i wyłącznie luźna ciekawostką. Ott trafiło się ślepej kurze ziarno...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Michał na Instagramie napisał, że od dzisiejszego odcinka zaczyna się jego sojusz z Peją i że będzie krwiożerczy :)
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

wiatriwoda pisze:Michał na Instagramie napisał, że od dzisiejszego odcinka zaczyna się jego sojusz z Peją i że będzie krwiożerczy :)
Czyli Michał -zwycięzca lub agent dobrał sobie barwnego pomocnika patrz Alan. No i teraz moze sobie spokojnie działać, a i tak wszystko pójdzie na konto Peji. BRAWO TVN trochę rzeście się poduczyli.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

wiatriwoda pisze:Michał na Instagramie napisał, że od dzisiejszego odcinka zaczyna się jego sojusz z Peją i że będzie krwiożerczy :)

@wiatiwoda jak zwykle na posterunku-włąśnie miałam o tym pisac ;)
Oby ten sojusz namieszał :twisted:
W sumie obaj starcili swoich dotychczasowych sojuszników, Michał Victora, Rychu Maćka'

Karolina z kolei dała fotke jak leża na łózku z Anią Skurą i podpisała je " Sypiając z wrogiem" ;)

Z kolei o 16 na YT tvnpl live z Ciachorowskim i Kuroniem
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

vissi pisze:
Z kolei o 16 na YT tvnpl live z Ciachorowskim i Kuroniem
No wlasnie sobie cały obejrzałam, chyba zaden z nich nie mógłby np być agentem. Tak dobrze sciemnaja...?
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Coś mówili -co mozna pisać bez obawy ze sie spoileruje? Nie dałam rady oglądac
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Sashenka pisze:
krejzolekk pisze: 3) Ilona (…) jest w pokoju z Julką, przy zadania na targu od razu łapie ją za rękę, by być z nią w parze. Być może ze względu na wiek uważa ją za naiwną i najmniej inteligentną, nie chce dopuścić do siebie starszych i bardziej doświadczonych osób (…).
Albo po prostu włączył jej się instynkt macierzyński do Julki, która bardziej wygląda jeszcze na dziewczynkę niż kobietę. To oczywiście tylko jedna z możliwości, może być też tak, jak Ty sugerujesz.
Jasne, taka opcja też jest możliwa. Mnie zapaliła się lampka, gdy zobaczyłem, jak Ilona natychmiast łapie za rękę Julkę, by być z nią w parze. Do tego to jej chaotyczne bieganie po mieście. Okaże się w maju, a może i wcześniej. :)
Adrri pisze:1. Moment, w którym Odeta pochrzaniła zadanie z królami było wyraźnie pokazane w TV w 1 odcinku + setka Niecika "chodźmy chodźmy, marnujemy czas - jakieś to było dziwne". W dodatku była puszczona setka Darii, która powiedziała o jej dwóch twarzach, że byłaby dobryrm materiałem na agenta. (ale nikt z tej dwójki nie powiedział, że wyraźnie na nią głosuje - a to jest różnica)
Coś czuję, że dzisiaj będzie sporo setek z podejrzeniem o agenturę Piotrka i Beniamina.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

vissi pisze:Coś mówili -co mozna pisać bez obawy ze sie spoileruje? Nie dałam rady oglądac
Ja utknelam w korku to sobie w aucie puściłam :)

No nie wiem, czy spoilerem jest, że
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Dziś szykuje się zdaje się zadanie roboczo nazywane 1000 twarzy Buddy, znane z WIDM, bardzo ciekawe i wyjątkowe, może w nim poagentować, ale o pomyłkę też łatwo.

Tymczasem pora podsumować ankietę. Wyraźnym faworytem na agenta jest Piotr, prawie 30% głosów, drugą kandydatką Ilona - 21%, ale jak widać są też inni, nikt nie głosował na Bena obie Anny.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... it=ankieta

W stosunku do ankiety po 1 odcinku, zmniejszyła się liczba głosów na Michała, ale dwa pierwsze miejsca są takie same, czyli Piotr i Ilona.
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

@Adrri czy tą znaną psycholog z DDTVN, o której wspominałes, była może Małgorzata Majewska?
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Memorex_94
Poster
x 4
x 107

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

mortimer pisze:
Czyli Michał -zwycięzca lub agent dobrał sobie barwnego pomocnika patrz Alan. No i teraz moze sobie spokojnie działać, a i tak wszystko pójdzie na konto Peji. BRAWO TVN trochę rzeście się poduczyli.
Zaczynasz mnie denerwować takimi wpisami wiec proponuje zakład.

Jeżeli Michał tego programu nie wygra, lub nie będzie Agentem to zgadasz się na dobrowolnego bana na stałe.

Jeżeli tak się stanie to ja owego otrzymuje. Skoro jesteś taki pewny ustawek to mam nadzieje, ze się zgadasz. A jakiś admin/mod to przyklepie. I w maju wyjdzie czy pierdzielisz bzdury i zwyczajnie trolujesz, czy masz takie fenomenalne dojscia w tvnie i w produkcji.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Memorex_94 nie karm trolla ;)
Przecież wiemy ze pier.oli głupoty jak poprzednio.
Swoja droga czy na tym forum jest taka opcja zablokowania jakiegos uzytkownika żeby jego posty nam sie nie wyświetlały. Bo jak sie leci po wpisach, nie patrzac kto jest autorem-i trafi na te jego brednie to szkoda oczu zwyczajnie
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1431

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Trzeciak »

Jest, wystarczy go dodać do wrogów. :)
Memorex_94 pisze: Jeżeli tak się stanie to ja owego otrzymuje. Skoro jesteś taki pewny ustawek to mam nadzieje, ze się zgadasz. A jakiś admin/mod to przyklepie. I w maju wyjdzie czy pierdzielisz bzdury i zwyczajnie trolujesz, czy masz takie fenomenalne dojscia w tvnie i w produkcji.
Myślę, że z tym zakładem, gdzie moderator ma być egzetutorem trochę przesadziłeś.
giornalista pisze: P.S. Może mi ktoś przypomnieć, jak się robi spoiler? :)
Ot tak:

Kod: Zaznacz cały

[spoiler]jakaś treść[/spoiler]
Sashenka pisze: – Ania L. lubi na siebie zwracać uwagę – czy taka osobowość, czy taka gra?
Taka osobowość. W "Dzień dobry Polsko!" Jedynki nie dała się nie zauważyć. :)
Weter93 pisze:
Havana pisze:Meller, Sołtysik, Urbański, osób odpowiedniejszych do tego formatu jest całe multum! Tak jak w zeszłym odcinku oceniłem Kingę nawet na plus, pierwszy raz od samego początku, tak dzisiaj nie pozostaje nic innego jak powielić stwierdzenie @Niny - "przedszkolanka do grupy starszaków".
Gonera też byłby spoko. Całkiem nieźle mu szło prowadzenie Fortu Boyard.
Na temat Gonery w "FB" mam nieco inne zdanie, ale fakt, że w "Agencie" bardziej by pasował, i z pewnością byłby lepszy od zawsze zdekoncentrowanej Kingi Rusin.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”