[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 196
x 301

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

vissi pisze:Jasia lubię, chłop uspokaja jak może, madrze mówi
Ja też Go lubię. No i już nauspokajał :(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

Gratuluję uczestnikowi, który zgadł że odpadnie Jasiek.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2205

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Jakie łzy... Po słowach Jaśka, raczej Tomek nie :)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Łzy Tomka znane już ze zwiastuna!
Jasiek obstawiał Tomka

Majka też mnie zaczyna zastanawiać, ona rządzi, decyduje .... Karolina nadal w cieniu
Julka dzis totalnie niewidoczna
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 22:33 przez vissi, łącznie zmieniany 1 raz.
michalw18
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: michalw18 »

A ja, szczególnie po dzisiejszym odcinku, czuję antypatię do Ciachorowskiego.
Nie sprawia mi przyjemności oglądanie jego na ekranie.
Na początku tej edycji, czytając wasze wpisy, nie pomyślałbym, że to on może być agentem. Jest jakiś taki absolutnie nijaki w wypowiedziach i zachowaniu...
Ale dziś dość mocno mieszał, będąc jednocześnie do bólu zachowawczym (to nieśmiałe i spóźnione podniesienie ręki przy pytaniu, czy kończyć drugie zadanie).
Jeśli Michał jest tylko zasłoną dymną (oby nie, bo zdecydowanie lepiej wypada jako gracz), to Tomek rzeczywiście może działać sobie w tle i być niezauważalnym (do czasu aż wszyscy się skapną i go zaczną typować).
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mortimer »

W puli do odpadnięcia byli Beniamin i Jasiek. Poszedł Jasiek.... hmmm. Czyli za tydzień powinna odpaść pierwsza kobieta.
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

A mnie się wydaje, że z wypowiedzi Jaśka wynika, że był Tomka pewny, ale zrobiło mu się bardzo głupio, że obstawia przyjaciela (i chyba zmienił). Co Wy na to?
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2205

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Raczej to nie Tomek, w montażu by taki tekst Jaśka nie przeszedł. Odcinek świetny, bardzo dynamiczny, ale zadania dość dobrze pokazane.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 491
x 701

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

Tomek mógł wyłożyć czarny immunitet (czy też cokolwiek innego - immunitet, joker) w trakcie pisania testu? Tak to zostało pokazane w montażu, swoją drogą bardzo sztucznie to wyglądało - niemal tak samo, jak podsłuchujące Ilona i Julia. Pytam, ponieważ wydaje mi się, że we wcześniejszych edycjach panowała zasada, że wszelkie zdobycze muszą zostać wyłożone przed rozpoczęciem testu.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Dynamizm tych odcinków jest mega, ta godzina z reklamami nawet mija jak 10 minut dosłownie. Przeciwieństwo do show Majdanów które trwa tyle samo-a ciagle sie jakby trwało ze 3 godziny...

@ Havana Tomek wyłożył, bo Piotr który wylożył zwykły immunitet, musiał pisac test
Memorex_94
Poster
x 4
x 106

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

No skoro odpadło trzech facetów to masz szansę 2:1 ze trafisz. Faktycznie ekspercka wiedza.

Może Michał wygra program, ale po dzisiejszym odcinku jestem pewien na 90%, ze Agentem nie jest. Za dużo kręci i kombinuje w tej fazie programu.

Niby dzisiejszy odcinek jeszcze bardziej utwierdza mnie, że to Tomek, ale jeszcze nie do końca mi to zgrywa się do kupy. Na 99% wyrzucam Swira, Peje, nie sądzę tez ze Ania, dwie osoby mocno stawiane w tej roli typuja niby ją, podejrzane.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

vissi pisze:Dynamizm tych odcinków jest mega, ta godzina z reklamami nawet mija jak 10 minut dosłownie. Przeciwieństwo do show Majdanów które trwa tyle samo-a ciagle sie jakby trwało ze 3 godziny...

@ Havana Tomek wyłożył, bo Piotr który wylożył zwykły immunitet, musiał pisac test
Zgadzam się, dynamika jest szalona. Bije na głowę dwie pierwsze edycje.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix »

Myślę, że łzy Tomka po odpadnięciu Jaśka były prawdziwe. Być może Tomek podczas wspólnego zamieszkiwania w pokoju sprzedawał Jaśkowi fałszywe informacje o samym sobie i tym samym jasiek błędnie wypełnił test poprawnie obstawiając agenta :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 491
x 701

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

vissi pisze:@ Havana Tomek wyłożył, bo Piotr który wylożył zwykły immunitet, musiał pisac test
To wiem, chodziło mi o to, czy mógł to zrobić w trakcie pisania swojego testu - ponieważ tak właśnie wynikało z montażu. Dotychczas uczestnicy mieli obowiązek wyłożyć wszystkie benefity przed rozpoczęciem pisania testu.
donixxx
Obserwator
x 14

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

Jeśli Jasiek serio typował Tomka to nie możliwe że on jest agentem, bo co by to znaczyło że wszyscy go wykryli. A informacje błędne by nic nie dały jak są pytania o zadania, wielu osób nie ma tam podobnych do Tomka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”