[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Memorex_94 pisze:No skoro odpadło trzech facetów to masz szansę 2:1 ze trafisz. Faktycznie ekspercka wiedza.

Może Michał wygra program, ale po dzisiejszym odcinku jestem pewien na 90%, ze Agentem nie jest. Za dużo kręci i kombinuje w tej fazie programu.

Niby dzisiejszy odcinek jeszcze bardziej utwierdza mnie, że to Tomek, ale jeszcze nie do końca mi to zgrywa się do kupy. Na 99% wyrzucam Swira, Peje, nie sądzę tez ze Ania, dwie osoby mocno stawiane w tej roli typuja niby ją, podejrzane.
Zaraz zaraz właśnie przyjmujesz że miałem rację ale jakby co ją niemiałem. Pfff no i gdzie odpowiedź na pytanie co zrobisz jak Michał wygra lub okaże się Agentem?
Wstawisz sobie ban?
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Havana pisze:
vissi pisze:@ Havana Tomek wyłożył, bo Piotr który wylożył zwykły immunitet, musiał pisac test
To wiem, chodziło mi o to, czy mógł to zrobić w trakcie pisania swojego testu - ponieważ tak właśnie wynikało z montażu. Dotychczas uczestnicy mieli obowiązek wyłożyć wszystkie benefity przed rozpoczęciem pisania testu.
A chyba że tak, tego to juz nie wiem.

A moze JV sie wysiliło bardziej w tym sezonie-i mamy agenta podanego na tacy-Michała.... Moze o to chodzi ze znany niby ich zagrywaki-to oni zagrają z nami, i własnie na tym polega zmylenie nas, daja Agenta i tak zawalone zadanie jak dziś to pierwsze-żebyśmy mysleli odwrotnie...
Ale wiem to tylko JV i chyba mało realne :P
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Dokładnie to nie on.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 23:06 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem niepotrzebny cytat. Nie cytuj postu, który znajduje się bezpośrednio nad Twoim.
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Jasiek wypowiada słowa po odpadnięciu, że to Tomek jest agentem. Gdyby na niego bezpośrednio głosował i by po tym odpadł nie mówił by takich rzeczy. Po prostu jest bardzo bystrym, dobrym graczem, to odpadnięcie dało mu jakieś uzasadnione przekonanie, jak bardzo mógł go Tomek wywieźć w pole. Tomka łzy wyglądały na reakcje z poczuciem winy.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 22:53 przez Adrri, łącznie zmieniany 1 raz.
donixxx
Obserwator
x 14

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

Ja jednak dalej podejrzewam Piotra, i coraz bardziej Peje, choć obawiam się że to będzie Karolina, i na koniec powyciągają z niąjakieś akcje których nie było widać w tv, a wszyscy będą ją typować od połowy programu
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: giornalista »

spillerix pisze:Myślę, że łzy Tomka po odpadnięciu Jaśka były prawdziwe. Być może Tomek podczas wspólnego zamieszkiwania w pokoju sprzedawał Jaśkowi fałszywe informacje o samym sobie i tym samym jasiek błędnie wypełnił test poprawnie obstawiając agenta :)
Oooo, podoba mi się Twoja wersja :) z tym, że moim zdaniem te łzy były kapitalnie wyreżyserowane. Facet jest aktorem, potrafi zrobić taką scenę w miarę wiarygodnie. Spodziewam się, że z dwójki Tomek / Michał jeden okaże się agentem, drugi - zwycięzcą.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 499
x 702

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: 3rd »

@mortimer, nie życzę sobie, żebyś mnie cytował - to tak na przyszłość. Nie chcę być w żaden sposób powiązany z tymi bredniami.

Po dzisiejszym odcinku mam mętlik w głowie, natomiast jestem niemal pewny, że w tym sezonie agentem jest aktor/aktorka. Michał, Ilona, Tomek - póki co typuję właśnie tak, kolejność nieprzypadkowa.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Obawiam sie że też Karolina, której mało pokazują,a na finale bedą wyskakiwac kolejne króliki z kapelusza-i okaze sie ze tyle przekrętów zrobiła...
mortimer
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Peja nie jest Agentem. Ma gwarancje bodaje do 6 odcinka.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

donixxx
Obserwator
x 14

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: donixxx »

A co to za gwarancje? Ty za to mortimer jesteś naszym forumowym Benjaminem
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

[quote="Havana"]@mortimer, nie życzę sobie, żebyś mnie cytował - to tak na przyszłość. Nie chcę być w żaden sposób powiązany z tymi bredniami.

/quote]

O to samo proszę, nie chce wdawac sie w dyskusje które do niczego prowadzą z tym osobnikiem nijakim mortimerem . Proszę nie reagować na moje posty, są skierowane do wszystkich innych tu osób.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix »

Adrri pisze:Jasiek wypowiada słowa po odpadnięciu, że to Tomek jest agentem. Gdyby na niego bezpośrednio głosował i by po tym odpadł nie mówił by takich rzeczy. Po prostu jest bardzo bystrym, dobrym graczem, to odpadnięcie dało mu jakieś uzasadnione przekonanie, jak bardzo mógł go Tomek wywieźć w pole. Tomka łzy wyglądały na reakcje z poczuciem winy.
Pełna zgoda, w swoim poście napisałem mniej więcej podobnie.

Dodałbym również aktorskie zachowanie Tomka podczas dzisiejszej eliminacji w momencie jak zobaczył zielony ekran :)
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Aktorkie było-bo wyłozył czarny immunitet i nie pisał testu....
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Tak się trochę zastanawiam, czy Maja nie może być agentem, rządzi wszystkimi, jest inteligentna i wysportowana, ma możliwości być świetnym agentem. Trochę się też zaczynam zastanawiać nad Benem, jako głupkowaty i denerwujący, mógłby być ciekawym agentem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”