[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
gostek687
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gostek687 »

Mam taką ciekawostkę - jeśli chodzi o puzzle, które zbierają uczestnicy, będzie to jakiś napis stworzony z liter z alfabetu balijskiego. Dlatego m.in. było powiedziane, że trzeba mieć wszystkie puzzle, żeby w pełni zrozumieć sens zdania, które ukrywają.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... a-bali.svg - będzie coś z dolnej półki przez to ,,serce" na pewno.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2018, 23:33 przez gostek687, łącznie zmieniany 1 raz.
gostek687
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gostek687 »

Inka007 pisze:Montaż swoje robi, ale przypadkiem Beniamin nie zostanie przywrócony?
W zapowiedzi w pierwszym odcinku był fragment, jakoby uczestnicy znajdują list, w którym Beniamin pisze, żeby przywrócić jakiegoś uczestnika za niego. Po jego odpadnięciu ten fragment zapowiedzi mi się przypomniał, nie wiem czy coś przegapiłam w trakcie ostatnich odcinków czy tak montażyści zmontowali wszystko, że źle zrozumiałam tamtą sytuację, którą nam przedstawili ;)

A to nie był żart ze strony Świra, że niby Kinga to napisała i kazała mu przeczytać?
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Mmm komentarz Lucinskiej do Ciachorowskiego na insta pod zdjeciem Ani na rowerze wymowny, jak ktoś wierzy w agenture Tomka:
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 21 mar 2018, 23:31 przez me-now, łącznie zmieniany 1 raz.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Adrri pisze:
krejzolekk pisze:Najsłabszy odcinek dzisiaj z całej edycji. Adrii czekam na zapowiadaną analizę zeszłych edycji. :) Mam nadzieję, że utwierdzisz mnie w przekonaniu co do Tomka. :)
Miałem przez dwa dni dziurę w analizach z powodu wytężonej pracy u siebie, ale już mi niewiele brakuje do zamknięcia tematu i przedstawienia wyników tych analiz. Sporo materiału miałem do przerobienia i jedną mogę potwierdzić na ten moment, co wiele osób podejrzewa....montaż nas robi TOTALNIE jak chce :)
Postaram się do piątku wieczór wkleić tą treść.
No dzisiaj z wypowiedzią Tomka przy eliminacji zaszaleli. Patrząc przez pryzmat tego, co mówił tydzień temu. :)
Inka007
Użytkownik
x 6
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Inka007 »

gostek687 pisze:
Inka007 pisze:Montaż swoje robi, ale przypadkiem Beniamin nie zostanie przywrócony?
W zapowiedzi w pierwszym odcinku był fragment, jakoby uczestnicy znajdują list, w którym Beniamin pisze, żeby przywrócić jakiegoś uczestnika za niego. Po jego odpadnięciu ten fragment zapowiedzi mi się przypomniał, nie wiem czy coś przegapiłam w trakcie ostatnich odcinków czy tak montażyści zmontowali wszystko, że źle zrozumiałam tamtą sytuację, którą nam przedstawili ;)

A to nie był żart ze strony Świra, że niby Kinga to napisała i kazała mu przeczytać?
Może faktycznie, tak było właśnie nie pamiętam czy ta sytuacja potem została wyjaśniona w kolejnym odcinku :) Dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

krejzolekk pisze:
Adrri pisze:
krejzolekk pisze:Najsłabszy odcinek dzisiaj z całej edycji. Adrii czekam na zapowiadaną analizę zeszłych edycji. :) Mam nadzieję, że utwierdzisz mnie w przekonaniu co do Tomka. :)
Miałem przez dwa dni dziurę w analizach z powodu wytężonej pracy u siebie, ale już mi niewiele brakuje do zamknięcia tematu i przedstawienia wyników tych analiz. Sporo materiału miałem do przerobienia i jedną mogę potwierdzić na ten moment, co wiele osób podejrzewa....montaż nas robi TOTALNIE jak chce :)
Postaram się do piątku wieczór wkleić tą treść.
No dzisiaj z wypowiedzią Tomka przy eliminacji zaszaleli. Patrząc przez pryzmat tego, co mówił tydzień temu. :)
Problemem Tomka w tej edycji nie jest to, że jest "odczytanym" agentem, problemem Tomka jest to, że nie ma nikogo innego, kto dawałby nadzieje, że może nim w najmniejszym procencie być. Po dzisiejszym odcinku utopiłem totalnie minimalną agenturę Michała i Ilony. Agentem nie może być nikt inny jak Tomek. Róbcie screeny, przy pomyłce nie odzywam się na forum w następnym sezonie :afro:
Awatar użytkownika
J-Will
Użytkownik
x 5
x 43

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: J-Will »

Wiem, że finału jeszcze nie kręcili, ale mam przeczucie, że będzie on podobny do tego z zeszłej edycji czyli Benek v Reszta tak jak był Niecik vs Pozostali. Tak jak rok temu jeszcze były materiały "ekstra" tak w tym ich nie ma i finał może być jeszcze mniej w obfitujący w akcje agenta a bardziej w nikogo nie interesujące pierdoły.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Odnośnie przywrócenia Bena....to była sytuacja ze Świr dał Benemu do przeczytania liścik od Kingi że niby on rezygnuje i chce żeby Victor wrócił na jego miejsce To był tylko głupi żart Świra A za kinge podpisał się Myszkowski Popieram Adrri Już nie mogę patrzec na sztuczne zachowanie Tomka

Na puzlu jest litera nga
Ostatnio zmieniony 22 mar 2018, 17:41 przez Dijon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem dwa posty w jeden. Na przyszłość proszę korzystać z funkcji "edytuj".
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 447

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kamil2505 »

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że uczestnikom wszystko jedno czy zadanie będzie wykonane czy też nie?
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Ja już od dawna mam to przekonanie. Kasę za sam udział na pewno mają. Możliwe, że za każdy dodatkowy odcinek mają dodatkową premię. Pieniądze za wygranie agenta nie są oszałamiające jak na ich możliwości i strukturę programu. Większa walutę stanowi z pewnością przetrwanie oraz promocja w programie na czym im najbardziej zależy.

Nie cytujemy ostatniego postu. FA98
The Djoker
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: The Djoker »

Jednak slaba ta edycja najgorsza ever. A Lucinska prz3giela z Benem mysle ze on celowo nie uzyl dzokera z3by odpasc bo mial dosc. Wszyscy faceci co zostali sa irytujacy. Z bab Julka i Ania won. Nie wierze ze Ben glosowal na Ilone dalej stawiam ja na agenta. Kibicuje Mai.Albo jak glosowal nawet to zle odpowiadal na pytania specjalnie zeby odpasc.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 39

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

Jaki interes albo problem ma Michal zeby ten telefon na czas zadania nie trzymac w rece ?? tylko raz na stoliku beztrosko wychodzac na balkonowe pogaduszki, drugi raz przed chalupa gdzies i tak nic nie robil. Kamera ewidentnie na niego nakierowala, czas realizacji zadania a ten wazny telefon - lacznosc z grupa zostawia gdzies niby w polu widzenia i liczy tylko na to ze uslyszy dzwonek.
Julke osadza o brak panowania nad kasa a sam...., poza tym on sie chyba na te kase skarbnika juz przymierzal kika razy bo nawet we wczesniejszych ujeciach zaobserowalam ze on czesto kolo niej siedzial, jednoczesnie nie widzac miedzy nimi jakiegos porozumienia dusz czy wieczny przypadek ;)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 228

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Captain_M »

[ Spoiler ]
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

CapitainMorgan może podzielisz się tym z nami....
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 132

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Każdy się podzieli swoją produkcyjną wiedzą... po finale jak co sezon.

Tez czytałem dużo, że miał polecieć teraz muzyk jak ideologicznie Niecik, czyli Peja. Nie poleciał, tyle warta wasza niby agencka wiedza. Wiecie tyle samo co my i po prostu walicie na pałe, a to trochę słabe jednak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”