[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mnie ciekawi czy korek od beczki celowo wpadł do wody i czy Ilona nie mogła go nie znaleźć :)
Crash
Użytkownik
x 17
x 62

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Crash »

Wystraszyła się że jej działanie z wyrzuceniem pilnowanego przez siebie korka było zbyt oczywiste i szybko wyjęła go z wody ;)
Osiula
Junior
x 246
x 404

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula »

Najlepiej jakby za jednym razem odpadło trio: Ciachorowski-Świerczewski-Kraśko. Jedyne, co by pozostało to niezwykle emocjonujący finał z Iloną jako agentem (szok!) i Michałem jako wygranym (czego sobie bardzo życzę).

Ilona to generalnie słaby agent - na początku mogła być świetna, bo nadrabiała energią i szaleństwem. Po odpadnięciu Julki jest tylko odrobinę mniej irytująca od Kraśkowej, a i zadania psuje słabo, o ile w ogóle psuje.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2018, 23:01 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Iga1 »

Havana pisze:
Im dalej w las, tym pewni agentury Tomka na tym forum zniknęli.
Ja jestem nadal! :D Agent Tomek ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Crash pisze:Wystraszyła się że jej działanie z wyrzuceniem pilnowanego przez siebie korka było zbyt oczywiste i szybko wyjęła go z wody ;)
Też tak myślę, po za tym, jeśli go było wyraźnie widać, to za raz by wyszło.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 36

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

Ilona uprawia galop w miejscu :) maksymalne zaangazowanie kosztem walorow kobiecosci w ubiorze, makijazu o ktore jednak reszta zenskiej ekipy dbala. Efekty jej pomocy grupie sa nie wieksze nie mniejsze niz reszty za to sprzedaje nam wizerunek jakby sobie tam zyly wypruwala.
mol
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: mol »

Szkoda Peji. W tej sytuacji życzę wygranej Michałowi. Trochę to wszystko mi przypomina sytuacji z 1 gwiazdorskiej edycji z sojuszem Antek-Tamara-Tomek ten ostatni odpadł na podobnym etapie co teraz Peja.
Świr to będzie jeszcze wielkie zaskoczenie i tak naprawdę przez swoją postawę sprawił, że inni uczestnicy nie brali go do końca serio a tym czasem jak na razie Piotruś kosi innych równo.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

Owszem tak ma wpływać jej wizerunek że nie ma czasu, że cały czas próbuje jak tu zarabiać że cały czas o tym myśli aż tak że nie myśli o włosach makijażu nawet na to czasu nie ma bo tak myśli o zadaniach i grupie i pełna w gotowości jest.
Kora
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kora »

Nie dziwi Was, że Tomek non stop zmienia typy na Agenta i.. wciąż jest w grze?;) Mogliby chociaż tego nie puszczać w tv, bo to go zdradza :P
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

Czy to typy, bardziej pokazane jako jego zastanowienie, że nie do końca pewny jest Michała i jego gry, gdyż nie o wszystkim im mówi jaki ma plan w danym zadaniu i to go zastanawia, niż jest to jego typ.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

Nawet nie wiem czy określenie, że ktoś głosował jest wiarygodne, innych tekstów nawet nie biorę pod uwagę :)
liriel
Użytkownik
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: liriel »

Szkoda, ze Peja odpadl, bo byl "jakis", a zostalo mnostwo mdlych i irytujacych uczestnikow. Swir zostal dluzej niz sie spodziewalismy, wszystkie dziewczyny, a i bez nich dal rade i bez sojuszu. Ciekawe... A moze sojusz nie jest taki dobry? Szkoda mi i tak tej trojki kumplujacych sie facetow, Peja sprawial, ze byl bardziej autentyczny. Pamietacie jak czesc z was chciala, by Peja okazal sie agentem, bo byloby super zaskoczenie? W sumie szkoda!
ala
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ala »

wiatriwoda pisze:Mnie ciekawi czy korek od beczki celowo wpadł do wody i czy Ilona nie mogła go nie znaleźć :)

Ten korek nie miał żadnego znaczenia, ponieważ i tak zadanie byłoby zaliczone o czym agent wiedział. Ilonka jedynie postawiła się w dobrym świetle znajdując ten korek. Świr wpadł na pomysł wylania wody co było strzałem w dziesiątkę tym samym wyeliminował się wg. mnie jako agent.
Jeżeli Karolina dojdzie do finału to nie w wyniku swojego bystrego umysłu ale pomocy z zewnątrz. Nie powinni dopuścić do tego żeby w grupie był ktoś znajomy z ekipy. Ok nie miała kontaktu bezpośredniego z prowadzącą, ale istnieje przecież jeszcze kontakt wzrokowy więc jaki problem umówić się przed emisją na jakiś znak wskazujący agenta?
ewcia
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia »

Wszyscy się śmiejecie ze Swira ale taka osoba moze dojść do finału. Zobaczcie 18 edycję agenta w Holandii tam zwycięzca tez jest nie ogarnięty i od razu odkrył agenta.
przemcio565..1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemcio565..1 »

ala pisze:
wiatriwoda pisze:Mnie ciekawi czy korek od beczki celowo wpadł do wody i czy Ilona nie mogła go nie znaleźć :)

Ten korek nie miał żadnego znaczenia, ponieważ i tak zadanie byłoby zaliczone o czym agent wiedział. Ilonka jedynie postawiła się w dobrym świetle znajdując ten korek. Świr wpadł na pomysł wylania wody co było strzałem w dziesiątkę tym samym wyeliminował się wg. mnie jako agent.
Jeżeli Karolina dojdzie do finału to nie w wyniku swojego bystrego umysłu ale pomocy z zewnątrz. Nie powinni dopuścić do tego żeby w grupie był ktoś znajomy z ekipy. Ok nie miała kontaktu bezpośredniego z prowadzącą, ale istnieje przecież jeszcze kontakt wzrokowy więc jaki problem umówić się przed emisją na jakiś znak wskazujący agenta?
zmartwie cie. Kinga nie wie kto jest Agentem. Dowiaduje sie tego po nakreceniu wszystkich odcinkow, przed odcinkiem w studio w TVN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”