[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 599

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

To jest tak absurdalne, że jedynie fakt 40 pytań na teście może obronić tę teorię.
Awatar użytkownika
J-Will
Użytkownik
x 2
x 30

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: J-Will »

Gdyby stało się tak jak pisze Sacrebleu to byłby to twist na miarę mistrza Shyamalana, aczkolwiek gdyby Michał jednak się okazał to też niezły twist, bo żeby zagrać strategią na maksymalnego beszczela i psuć tak chamsko aby odsuwać od siebie podejrzenia to trzeba mieć niezły pomyślunek.
liriel
Użytkownik
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: liriel »

A czy nie uwazacie, ze Michal troche przesadzal nie tylko z mieszaniem, ale z zachwytem nad soba? Widac ze uwielbia i kontroluje kazda swoja mine, ton glosu, jest strasznie narcystyczny i kazdy swoj ruch uwaza za genialny, a innych one tylko irytuja.
Mint
Użytkownik
x 43
x 39

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint »

Zastanawia mnie, czemu Kinga i Tomek przy pożegnaniu byli tak uchichrani. :rolleyes:
A w zapowiedzi następnego odcinka, gdy te "wrota" się rozsuwały, było widać, że nikt tam na środku nie stoi - no chyba, że ta osoba by wyszła po chwili.
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Iga1 »

Gdyby było tak jak piszecie, to by dopiero była akcja ;D ;D Ale nie chcę mi się wierzyć, żeby TVN aż tak pokombinował :D Chociaż ja też z tych, którzy od drugiego odcinka stawiają na Tomka jako Agenta :P także nie powiem- zaskoczenie dla mnie było w ostatnim odc.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 599

[TVN] Agent-Gwiazdy

Mint pisze:Zastanawia mnie, czemu Kinga i Tomek przy pożegnaniu byli tak uchichrani. :rolleyes:
A w zapowiedzi następnego odcinka, gdy te "wrota" się rozsuwały, było widać, że nikt tam na środku nie stoi - no chyba, że ta osoba by wyszła po chwili.
To oczywiste, że nikogo nie pokażą, bo ktoś po skrawku materiału rozpoznałby tę osobę :D
Osiula
Junior
x 246
x 404

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Osiula »

liriel pisze:A czy nie uwazacie, ze Michal troche przesadzal nie tylko z mieszaniem, ale z zachwytem nad soba? Widac ze uwielbia i kontroluje kazda swoja mine, ton glosu, jest strasznie narcystyczny i kazdy swoj ruch uwaza za genialny, a innych one tylko irytuja.
Uważam, że jedyną osobą, którą możemy nazwać narcystyczną, był Tomek. Wystarczy porównać setki tych dwóch panów - jeden wyluzowany, przeżywający to, co mówi. Drugi zachowujący się tak, jakby czytał z kartki. Narcyzm Tomka został nawet podkreślony przez Świra ostatnio. Nigdy nie odczułam od Michała zachwytu nad sobą.
waydack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waydack »

Gra w forumowego "Agenta" już wystartowała, ci, którzy dostali się do programu a jeszcze nie dołączyli zapraszam. Na mailach macie wszystkie potrzebne materiały, wysłałem je wczoraj w nocy, więc mogliście przegapić.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 »

waydack mam pytanie, czy bedzie jakiś oddzielny wątek by można było sledzic Waszą gre?
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Trafiłam przed chwilą na końcówkę powtórki AG i zwróciłam uwagę, czego wcześniej nie słyszałam, ze Michał powiedział, że konsekwentnie od pierwszego odcinka obstawia tę sama osobę... moj malz, który raczej ogląda ze mną AG sporadycznie bo akurat leci i nie wie, co i jak dodał, ze chyba sam siebie, hehe :D

Ja od dłuższego czasu stawiam na Ilonę, ale tak Was czytajac to mam już wątpliwości wobec wszystkich, z Tomkiem włącznie :rolleyes: A to jest takie absurdalne.

Chyba dlatego, że liczę na niespodziankę. Ilona jest dla mnie najmniej ciekawa osoba w całej edycji.
waydack
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: waydack »

annawoj1104 pisze:waydack mam pytanie, czy bedzie jakiś oddzielny wątek by można było sledzic Waszą gre?
Tak, założymy forum dla widzów i prawdopodobnie uczestników. Na razie gramy w google doc, trwa pierwszy odcinek, zapoznawcza kolacja, myślę, że po teście wiedzy o agencie i eliminacji pierwszego uczestnika ogarniemy forum i wrzucimy pierwsze materiały.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 599

[TVN] Agent-Gwiazdy

Dajmy Waydackowi czas, żeby zmontował serię lepiej niż JV ma to w zwyczaju ;)
Mint
Użytkownik
x 43
x 39

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint »

Rektor pisze:
Mint pisze:Zastanawia mnie, czemu Kinga i Tomek przy pożegnaniu byli tak uchichrani. :rolleyes:
To oczywiste, że nikogo nie pokażą, bo ktoś po skrawku materiału rozpoznałby tę osobę :D
No tak, ale gdyby ktoś tam już stał, to w zapowiedzi pokazaliby tylko "zamknięte przejście".

A co, jeśli zmiana oprawy graficznej (czerwony odcisk na napisie AGENT) to podpowiedź, że Agent w tym sezonie dostanie czerwony kolor? :lol: :rolleyes:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2389

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Jak ktoś chce, to można wygrać oryginalny puzzel z agenta :)

Żuri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Żuri »

Czytam ten wątek i dziwi mnie taka nagonka na Michała, która pojawia się momentami. Dla mnie to najlepszy uczestnik wszystkich trzech edycji. Dużo mieszał, kombinował i widać, że mocno irytuje pozostałych uczestników. Wątek kradzieży kasy Julce to dla mnie majstersztyk, widać, że się przygotował. Liczę na to, że to właśnie on wygra tę edycję, a nie piekielnie nijaka Karolina.

A co do agenta, jeżeli to faktycznie jest Ilona, to będę zawiedziona, bo będzie to kolejna edycja, gdzie agentem została najbardziej oczywista osoba. Hubert przed programem wydawał się pewniakiem do tej roli, podobnie jak Ilona, która jest dość dużą gwiazdą przy reszcie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”