[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Onlyhappywhenitrains
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2018, 16:52

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onlyhappywhenitrains »

Bardzo nie chciałabym, żeby agentem była Maria, ale niestety drogą eliminacji najwięcej na nią wskazuje.
Andrzej, Misiek, Kaśka - osoby kompletnie niestabilne i nieprzewidywalne, w programie raczej dla kolorytu.
Angelika - dobre dziecko, które wszystkiego się boi, raczej średnio miesza, pewnie odpadnie w ciągu najbliższych 2-3 odcinków.
Rafał - dobry, ładny chłopiec. Miał parę wtop, ale myślę, że ogólnie jest uczciwy, widać ma duże zaufanie w grupie. Chciałabym się tu mylić, bo myślę, że na ten moment agent Rafał najbardziej by mnie usatysfakcjonował.
Wiktor, Damian, Viola - mieszają, ale jednocześnie boją się odpaść, naprawdę starają się zarobić kasę kiedy jest okazja, ale większość czasu walczą o przetrwanie. Kibicuję chłopakom na potencjalnych zwycięzców.
Agent w pierwszym zadaniu raczej na pewno zgłosiłby się, że wykona zadanie - wiedziałby, że ewentualnie dostarczy grupie jedynie 100 zł.
Czy ktoś prowadził statystyki ile kto zarobił w poszczególnych zadaniach? Zasada follow the money z reguły się sprawdza w Agencie.
Wygląda też na to, że większość uczestników wie już kto jest agentem i typuje raczej tę samą osobę.
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

W wywiadach było mówione, że w jednym zadaniu Andżelice przydało się przepadanie za Bieberem - było już takie zadanie? Może do jakiegoś w następnym odcinku będzie pasowało (opis by się przydał)?
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Niewykorzystane do tej pory sceny ze zwiastuna:
[ Spoiler ]
loker53
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:45
x 7
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: loker53 »

Ech, nie da się słuchać tej Wołejnio. Miałem nadzieję, że może jednak źle napisała test. Na szczęście szansa, że dotrwa do finału jest niska, bo raczej mało kto będzie chciał się z nią dzielić informacjami. Mam nadzieję, że w przyszłych odcinkach będzie miała mniej setek, bo edycja jest świetna, a jak ona sie odzywa to się odechciewa oglądać.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Gdyby nie te utarczki z Wiolą upubliczniane w mediach to można byłoby jej zachowanie rozważać w kategoriach taktyki jaką przyjęła na potrzeby tytułowej roli w programie. To jest dobra maska agenta- obrażać się i robić dymy bo inni nie chcą się dzielić informacjami i są nielojalni, przez co nikomu nie przyjdzie do głowy, że to ona jest kretem skoro tak bardzo nie chce zostać wykluczona i pominięta w sojuszach. Kaśka była jedną z dwóch osób, którym zależało na odsłonięciu wszystkich tabliczek z imionami na zielono. Nie była zadowolona gdy inni wybierali pieniądze. Sama nie odpowiedziała na dość łatwe pytanie. Mogła to być próba zemsty albo chciała tym postawić drugą grupę przed koniecznością uratowania odsłoniętej osoby a tym samym zrezygnowania z kasy. Drugą osobą, której nie zależało na wygraniu pieniędzy w tym zadaniu była Maria. Ona najbardziej upierała się przy opcji: "ratujmy wszystkich". Biorąc pod uwagę szum medialny wokół Wołejnio i brak stronniczości Sadowskiej, która nie wdaje się w żadne konflikty ani nikogo nie faworyzuje, sądzę, że agentem może być ta druga. Maria od początku jest neutralna w stosunku do pozostałych graczy. Neutralność to moim zdaniem cecha-klucz, która zdradza każdego agenta. Do tej pory chyba jedynie Odeta bywała stronnicza.
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

A mnie wczorajszy odcinek jakoś kompletnie nie przypadł do gustu. Wyglądało to tak jakby po odejściu Marioli (która dla mnie była bardziej zabawna niż denerwująca) uczestnicy nagle zaczęli się ostro ścigać o miano najbardziej irytującej osoby. Ciekawe bo w zwiastunie następnego odcinka widać jakąś dramę z Andrzejem i słowa Miśka, że "Andrzej się pogubił, stał się agresywny".
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Mnie irytuja te wszystkie jokery immunitety i inne zagrywki wplywajace na eliminacje lub jej brak.
Tu ma decydowac wiedza a nie fart.
Kala79
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:30
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

No właśnie ciezko mi rozgryzć. Marię Widzialam jakis wywiad i bylo pytanie o płeć Agenta i wszyscy odpowiadali kobieta, mężczyzna a ona jakos wymijajaco, ze Agent nie ma płeć. Dlatego ona wydaje mi sie bardzo podejrzana a po drugie po porostu madra z niej kobieta i na pewno walczyla o pozycję Agenta, w tym programie. Dochodzi jeszcze rezygnacja z programu w innej stacji i kto wie czy tvn nie szykuje czegos dla niej tak jak Hubert zaraz po prowadzil Milionerów. I tutaj nie wiem czy widzieliście wypowiedź Jarka Jakimowicza ktory mowil ze w tvn wszystko jest ustawione i wygrywa osoba ze stacji bo nie bede promowac innych. Dodal tez ze w BB byly duble i teraz po tylu latach moze o tym mówić. Ta edycja jest dla mnie najgorsza i juz mnie nie bawi szukanie Agenta. Powiem Wam tez, ze duzo wskazuje na Jonkisza i mam nadzieję ze to on okaze sie tytułowym Agentem. Fajnie to opisuje na YouTube Kobieta z siekierą. Rafal rzucil takim tekstem, ze dalem wam juz poudzielac sie w zadaniach czy cos podobnego no i te banknoty, na których niby jest jego twarz. Brakuje mi u nas tych rozkminek i statystyk. Widze, ze nikomu nie chce sie za to zabrać. Aktualnie ogladam edycje belgijska a wcześniej holenderska. Niestety nigdy nie osiagniemy poziomu. Smutne.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2019, 15:38 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Piszże bardziej dbalej, używaj znaków interpunkcyjnych.
ewcia
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:32
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewcia »

Agentem jest Rafał tak mi się wydaje. Natomiast według mnie uczestnicy typują Marysję. Na pewno Damian, Angelika i Viola. Victor sie waha między Marysja a Rafałem. No wczoraj Victor na pewno postawił na Marysję i sam mówił, że będzie wybór między nim a Rafałem na testach. Stawiając na Marysję mają kupę szczęscia bo ona robi zadania z facetami i robi to samo co Rafał. Na dodatek była z nim wczoraj w grupie. Marysia stawia na Rafała bo ciągle chce być kolo niego.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2019, 15:39 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: To samo, co post wyżej.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Viktor ewidentnie stawia na Marysie, w zeszłym tygodniu to oblewanie woda rozpoczał własnie od Marysi, innym też sie dostało,ale pierwszy zamach był skierowany na Marysie właśnie, i ona najwiecej została oblana.
Ja już nie wiem, montaż ukrywa wszystko tak skutecznie, ze w finale zaś bedziemy zaskoczeni ile to ten Agent nawywijał
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Antek mowil wczoraj na laifie ze te jego odpadniecie bylo sfingowane,nie napisal najgorzej testu. Z Wolejnio pewnie tez tak jest. Oczywiscie wykluczam jej agenture. Troche irytuje tym zachowaniem,ale na plus ze nie gra i jest soba. Jonkisza wlasnie spalili pokazujac jak ewidentnie nie bierze litery widzac ja. Na tych banknotach nic nie widac nie pleccie bzdur.
Do tego dochodzi jego zachowanie gdy Kasia odwrocila jego tabliczke a juz na eliminacji to osiagnal apogeum strachu. Nie da sie tego az tak udawac nie jest aktorem.
Kasie sie nie nadaje bo jest niestabilna emocjonalnie. Mucha sie wszystkiego boi wiec to tez smierdzi na kilometr. Violki nie spalili ale za duzo zadan jest w ktorych odrazu mowi ze nie da rady i finalnie nie daje wiec tez odpada. Pozostaje Marysia ktorej montaz nie spalil.
W odroznieniu od Rafala ona umie grac i robi to bardzo przekonujaco. Czasami wydaje mi sie ze ona naprawde stara sie wykonac kazde zadanie. No moze z ta woda nic nie pomogla. A Jonkisz podal prawie dwa razy wieksza liczbe. Kompletnie od czapy.
Jesli nie zmienili taktyki co do obrazu agenta w odcinkach wzgledem poprzednich edycji
to Maria nie ma konkurencji. Licze ze jednak zmienili i ze bedzie to dzieki temu najlepsza edycja. Jesli na wszystkich cos pokazuja a na jedna nie to wbrew ich zamierzeniom latwo tego agenta wytypowac.
[ Spoiler ]
Norbert
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2016, 15:25

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Norbert »

Maria wczoraj na jednej z setek powiedziała zdanie, w którym wg mnie przyznałą się do bycia agentem :)

Ktoś wie o jakie zdanie mi chodzi? :)
Marta93
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:47
x 55

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta93 »

annawoj1104 pisze:Viktor ewidentnie stawia na Marysie, w zeszłym tygodniu to oblewanie woda rozpoczał własnie od Marysi, innym też sie dostało,ale pierwszy zamach był skierowany na Marysie właśnie, i ona najwiecej została oblana.
Ja już nie wiem, montaż ukrywa wszystko tak skutecznie, ze w finale zaś bedziemy zaskoczeni ile to ten Agent nawywijał
Obok stał też Jonkisz, który jest moim Agentem.
Może na siłę widzę te oznaki na jego agenturę,ale mi się wydaje, że Wiktor tak machnął tą butelką, że pierwszy dostał właśnie Rafał.
To zagranie Wiktora z wymianą kopert, też było podejrzane. Według mnie nie miał skrupułów bo typuje Rafała.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

me-now
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 17 maja 2016, 15:34

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: me-now »

Na bank Marysia jest agentem i to bardzo, bardzo marnym, co widać na każdym kroku. Tak łatwo się ja czyta.
Wczorajszy odcinek w jakimś sensie mial odwrócić od niej uwagę stad mi się wydaje wyjatkowo nieudolny montaż, czyli błędy w kadrach: Misiek jednoczesnie w wodzie i na brzegu, montaż kolejności odslaniania imion zmieniony - bylo wiadomo jakie imiona są odsłonięte. Porazka. Po co? Chyba nie aż tak rażące błędy przy drogiej produkcji.

PS. W AG2 w zadaniu gdzie w budynku umykali przed snajperami tez zmieniali kolejność w montażu zamazujac zegar odliczajacy czas. To zadanie bylo potem pokazane jako działanie agenta Odety.

Norbert tak cos bylo bo sobie pomyślałam "No proszę ...", ale nie pamiętam.
okularnica
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2017, 16:59
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: okularnica »

Rzadko się tu udzielam, ale jestem tak bardzo rozczarowana ostatnim odcinkiem, że po prostu muszę...Ostatnie zadanie odcinka, jest moim zdaniem najgorszym z dotychczasowych zadań pod względem montażu. Chronologicznie i w ogóle logicznie zupełnie nie trzyma się to kupy.
1. Dwukrotnie podczas zadania znika Viola (pewnie była w tym czasie w budynku, ale ciekawe, że pokrywa się to z omawianiem taktyki przez innych uczestników)
Pierwszy raz 31:22
Drugi raz 32:42
2. Według chronologii odcinka w drugiej części zadania pierwszy do budynku wchodzi Michał i odsłania tabliczkę z imieniem Wioli, tymczasem w 33:18 widać, że tabliczka z imieniem Andrzeja była już odsłonięta, jest odwrócona.
3. Drugi wchodzi Wiktor i odsłania Michała, w okolicach 33:43 widać, że Andrzej jest już odwrócony, ale wcześniej w 33:41 był zasłonięty.
4. Trzecia wchodzi Wiola i w 34:04 jak podchodzi do tablicy przez sekundę widać, że tabliczka Andrzeja jest odsłonięta, a w następnie tuż przed odsłonięciem przez Wiolę tabliczki Damiana, tabliczka Andrzeja jest zasłonięta.
5. Na końcu wchodzi Andrzej i w 35:20 widać, że tabliczki Wioli, Damiana i Michała są zielone. Potem w 35:28 są czerwone.
6. Według montażu jak Andrzej jest w środku to Rafał mówi coś w stylu "Albo teraz odsłoni moje imię, albo się żegnamy", ale jak to mówi w 35:25 to Andrzej stoi razem z grupą, za to nie ma Wiktora (to sugeruje, że Wiktor najprawdopodobniej odsłaniał tablicę ostatni).

Zupełnie nie wiem jak to interpretować. I choć jestem bardzo sceptyczna w snuciu teorii spiskowych to wychodzi na to, że całe zadanie było ustawione pod to, żeby nikt nie odpadł w tym odcinku, a Andrzej napisał najgorzej test więc tabliczka z jego imieniem musiała zostać odsłonięta. Dodatkowo zbudowano dramaturgię na tym, że Andrzej sam odsłonił tabliczkę ze swoim imieniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości