[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
varden
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: varden »

Jak ktoś już tu wspominał, w tytuły odcinków w WIDM są często najbardziej widocznymi podpowiedziami. Odcinki polskich Agentów nie mają tytułów, niestety.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

veltrish pisze:Antek nue bedac agentem moglby miec przewage nad innymi zawodnikami gdyby trafil koperte Agenta bo wtedy mialby pewniaka 100%.
Skąd miałby wiedzieć, że to koperta Agenta?
Missmarylin pisze:
vissi pisze:z dzisiejszej wizyty w DD TVN można wnioskować tak że;
Agentem jest Hubert,
Antek miał też być -ale olał , bo ani agent ani wygrany - wiec ma probe
O Tamarze nie wspomniano czemu jej zabrakło-bo zwyciezca będzie jutro!
Byłoby cudnie jakby tak było ... ;)
Byłoby źle, bo rozstrzygnięcia poznalibyśmy w programie śniadaniowym, a nie finałowym odcinku. ;)

Wszyscy wiedzieli od 5. odcinka, kto jest Agentem... Oznaczałoby to, że wypowiedzi uczestników, na kogo głosują, w paru przypadkach mijają się z prawdą, a sam Agent był słaby, bo tak szybko go rozpracowano. Więc co? Jednak Hubert?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 18:09 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: veltrish »

Naprawde nikt nie ma screena z tych kartek ktore czytali w samolocie? To mogloby pomoc w rozwiazaniu zagadki. Moge sie zalozyc ze tam montazysci ukryli jakas podpowiedz. Niby czemu nie zostaly Nam widzom pokazane wszystkie kartki?
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: veltrish »

krejzolekk pisze:
veltrish pisze:Antek nue bedac agentem moglby miec przewage nad innymi zawodnikami gdyby trafil koperte Agenta bo wtedy mialby pewniaka 100%.
Skąd miałby wiedzieć, że to koperta Agenta?
Missmarylin pisze:
vissi pisze:z dzisiejszej wizyty w DD TVN można wnioskować tak że;
Agentem jest Hubert,
Antek miał też być -ale olał , bo ani agent ani wygrany - wiec ma probe
O Tamarze nie wspomniano czemu jej zabrakło-bo zwyciezca będzie jutro!
Byłoby cudnie jakby tak było ... ;)
Byłoby źle, bo rozstrzygnięcia poznalibyśmy w programie śniadaniowym, a nie finałowym odcinku. ;)

Wszyscy wiedzieli od 5. odcinka, kto jest Agentem... Oznaczałoby to, że wypowiedzi uczestników, na kogo głosują, mijają się z prawdą, a sam Agent był słaby, bo tak szybko go rozpracowano.
Mysle ze jakby zobaczyl wieksza kwote pieniedzy bylby pewien. Zreszta dlatego napisalam "gdyby" "moglby" bo to gdybanie. Zastanawia mnie czemu akurat on bez ustalania z grupa polecial. To przeciez nie fair. Poza tym wydaje mi sie ze w tej scenie Antek chowa/wyrzuca jakies jeszcze pieniadze ale player mi sie zacina i nie moge sie przyjrzec dokladnie.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Też mi się wydaje że te informacje z samolotu bardzo by pomogły w namierzeniu agenta ale niestety nie mam czasu żeby to sprawdzić...
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Wrzucili ten materiał z DDTVN na stronę, kurczę - obejrzałam to jeszcze raz i jest za dużo tych śmiechów przy cygarach, Monika mówiąc o wczesnym odgadnięciu tożsamości agenta dorzuca niby, że mówi hipotetycznie, ale sprawia to wrażenie jakby się ugryzła raczej w język. Wariant z Hubertem agentem wydaje mi się najsprawiedliwszy, więc nie miałabym z tym problemu, wręcz byłabym ciekawa jak to jego chochlikowanie wyglądało od kuchni - wnosząc po Jego setkach może być to mocno komediowe przedsięwzięcie (inaczej np. Antkowe psucie i w ogóle bycie w programie - nie pozbawione aspektu chamstwa), ale nie powinni tak tego zdradzać, na pewnej niemal blazie. Ach Ci celebryci...

PS. Oglądanie zaczynajcie od materiału 2. "Kto jest agentem" (potem 1. i 3. - ach ten TVN, nawet materiałów nie potrafią normalnie posegregować):

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/s ... 02706.html

Naszła mnie też refleksja, że bez Tamary i Antka ta grupa jest razem bardzo fajna.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 14:58 przez encore_, łącznie zmieniany 4 razy.
confusion will be my epitaph
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

veltrish, łap:

https://zapodaj.net/8adbd84548afc.png.html - Antek
https://zapodaj.net/ce4c438cb609e.png.html - Antek
https://zapodaj.net/9f404b9d49d89.png.html - Hubert
https://zapodaj.net/4b83e05ff713d.png.html - Hubert
https://zapodaj.net/1b282037bb297.png.html - Tomek

Hubert w DDTVN mówił o wycieczce do Hurgady, od razu skojarzyło mi się pytanie "Czy Agent był wcześniej w Afryce?" :)

Dzięki encore_ za linka, wiedziałem tylko o istnieniu 1 z 3 filmików. :) Obejrzałem wszystkie i wydaje mi się, że ewidentne wskazywanie na Huberta to zmyłka. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 14:58 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 2 razy.
despina
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: despina »

Ogladalam teraz 8 odcinek z samolotem. Z tekstu kartek na moj rozum nie wynikaja zadne wskazowki. Ktos kilka postow wczesniej pytal czyj rozowy pamietnik zabrala Tamara z biblioteki. W samolocie widac, ze rozowy pamietnik miala Monika, a Tamara bardzo zapuszczala do niego zurawia w czasie lotu.
marcin_dvbs
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: marcin_dvbs »

Jedyne co mi przychodzi do głowy to , że w zawoalowanej formie i poprzez zaprzeczenia, przeciwnosci, półprawdy , mowa tam jest o Panamie i o tym co z nią związane /daty historyczne,gleby, wielkosc/. Do tego kilka dat i wydarzen z życia Tamary. Nazwisko Rodriguez, na jakiś sposób podobne do Gonzalez, Miriam Makeba to prawie jak Tamara Parea. /Na podobnej zasadzie Sugar Man - Macademian Girl/

Gdyby uczepic sie samolotu to ciezko znalezc zwiazki z innymi uczestnikami jak tylko z Tamara wlasnie.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 15:28 przez marcin_dvbs, łącznie zmieniany 1 raz.
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Ja już się pogodziłam, że to jest Hubert, teraz czekam na sprawozdanie z działalności :). Tak naprawdę a propos jeszcze tego, co mówiła Monika - że wszyscy wiedzieli kto jest Agentem, to dodatkowo uzasadnia to intrygę w busie przeciwko Sylwii i Monice, bo okazało się że ta gra nie polega już na identyfikacji agenta, ale zbieraniu informacji o nim (lub zabraniu takowej informacji komuś innemu), tylko dziwne, że w tej zmyślonej hisotyjce akurat Urbański został tam gdzie był rzeczywiście - czyli na łódce, ale może nie wszystko nam pokazano.

Co do wskazówek to ktoś doszukiwał się muzy z Milionerów, może takich hintów należałoby właśnie szukać.
confusion will be my epitaph
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kala79 »

Jedynie co może się kojarzyć z tych tekstów w samolocie to suma daty urodzenia piosenkarki daje liczbe 22 czyli dzień urodzin Tamary To wszystko Może macie jakieś pomysły?
CharlieMalcolm
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: CharlieMalcolm »

W zadaniu z jokerami Tamarze pomagała kobieta w basenie :D odc. 9
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

chatterbox pisze:A czy ktoś zwrócił uwagę na przepowiednię:
"Don'€™t say the truth about your fears. The mole is always listening."

Hubert nie mówił prawdy o swoich lękach - kłamała, że ma lęk wysokości ;)
+
[ Spoiler ]
Nie moja rozkmina, znalezione na innym forum.

me-now, shadof - bardzo ciekawe wskazówki. :)

Wspomniałem wczoraj, że od paru tygodni typuję Antka na Agenta, a Tamarę na zwyciężczynię.

Wydaje mi się, że produkcja pokazała nam mylne typowania Tamary. W rzeczywistości głosuje ona na Antka, nie na Huberta. Czemu tak uważam? Skoro podobno typuje Huberta, to dlaczego powiedziała pod pomnikiem Antkowi, by nie przekazywał Hubertowi informacji z kartki? Dlaczego okłamała Huberta odnośnie harcerza, skoro to on jest Agentem? Bo wie, że Antek jest Agentem, a Hubert jej rywalem w walce o wygraną. Widać byłoby tu zatem kombinowanie produkcji, o którym parę dni temu wspomniała na blogu Tamara. Dodatkowo jutro w DDTVN pojawiliby się dzisiejsi nieobecni, a zarazem najważniejsi uczestnicy programu, czyli Agent i wygrany. :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 16:17 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 7 razy.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Czytam Was od bardzo dawna, ale w związku z awersją do "nowych" nie udzielałam się.

Ponieważ już wcześniej trochę sprawdzałam te teksty z samolotu to jedyne do czego doszłam to w Nelspruit gospodarka jest oparta m-dzy innymi na uprawie orzechów, sprawdziłam jakich... makadamia oczywiście.

Dodam, że już nie mam pojęcia kto jest agentem, a w przepowiedniach mozna znależć najwięcej haczyków na Huberta i Tamarę.
shadof
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: shadof »

Faktycznie, w 9 widać, że kobieta w basenie zaczyna machać ręką, kiedy Kinga bierze do ręki 3 jokery.
Dodatkowo, po ułożeniu puzzli strzałka wskazuje na Tamarę :D
http://oi63.tinypic.com/11ql0k1.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”