[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

Tak widziałam tą kobietę w basenie i ludzi za uczestnikami i zastanowilo mnie to jak produkcja może pozwolić na pluskajaca się babę w kadrze i tak samo grupkę ludzi za krzakami za uczestnikami No teraz to wszystko jasne bo później już tej baby nie było w kadrze
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Myślicie ze oni cały hotel mieli dla siebie, i nikt inny w tym czasie tam nie mieszkał? Chyba gruba przesada/
Rozwaliło mnie zdjęcie ze strzałka na tamre-naprawde lepiej nie pisać nic, niż takie absurdy, strzałka pokazywała góre-na którą udał się Antek,a że akurat tamara tak stanęła...
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

A skąd pewność, że to absurd? Może dostała podpowiedź od produkcji, jak się ustawić? Masz 100% pewność, że tak nie było? W zagranicznych edycjach podpowiedzi bywały absurdalne, więc dlaczego i pod tym względem nie miałoby być kopii w polskiej edycji?
encore_
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: encore_ »

Do każdego da się coś na siłę znaleźć, chociaż przyznam, że

"Don't say the truth about your fears. The mole is always listening"

z zakamuflowanym imieniem Huberta nawet fajnie pasuje - w wydaniu WIDM RPA jedna z takich wskazówek też była umieszczona od razu na początku, podczas powitalnego zadania i również w tekście mówionym do uczestników przez lokalsa (tam był to jakiś pastor). Podobnie szansę na usłyszenie i ewentualne odkodowanie wskazówki mieli tylko uczestnicy, którzy przyszli na miejsce odpowiednio wcześnie.
confusion will be my epitaph
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tamara miała słuchwke w uchu i mówili jej jak ma stanac i co robić i co mówić... Nie zauważliscie tego? dziwne ;)
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: veltrish »

krejzolekk pisze:veltrish, łap:

https://zapodaj.net/8adbd84548afc.png.html - Antek
https://zapodaj.net/ce4c438cb609e.png.html - Antek
https://zapodaj.net/9f404b9d49d89.png.html - Hubert
https://zapodaj.net/4b83e05ff713d.png.html - Hubert
https://zapodaj.net/1b282037bb297.png.html - Tomek

Hubert w DDTVN mówił o wycieczce do Hurgady, od razu skojarzyło mi się pytanie "Czy Agent był wcześniej w Afryce?" :)

Dzięki encore_ za linka, wiedziałem tylko o istnieniu 1 z 3 filmików. :) Obejrzałem wszystkie i wydaje mi się, że ewidentne wskazywanie na Huberta to zmyłka. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Dziekuje! Biore sie za analize :)

Chcialabym znalezc haczyki na agenta jeszcze zanim to oglosza :D Moze te kartki mnie naprowadza.
me-now
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: me-now »

Ja tam bym w każdym coś znalazła (np. piosenka Sixto Rodrigeza na stronie Tamary) itd itp.

Tak na prawdę bardzo nie chcę, aby to Hubert okazał się agentem no bo co on zrobił takiego jawnie, czy nie jawnie? Jawnie nie wiem, czym się przyczynił do pomniejszenia puli, a w ukryciu? Jesli na laserach to to było słabe, z linami? biblioteka którą pokazali i tak z koment. Asi? czy może kombinował krzycząc ze skał wyrazy albo chwyt z dyktandem na miarę widm 2013? Nie wiem, co on tu za cuda mógł zdziałać poza tym dla mnie też był od początku jakiś taki zbyt oczywisty.
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

despina pisze:Ogladalam teraz 8 odcinek z samolotem. Z tekstu kartek na moj rozum nie wynikaja zadne wskazowki. Ktos kilka postow wczesniej pytal czyj rozowy pamietnik zabrala Tamara z biblioteki. W samolocie widac, ze rozowy pamietnik miala Monika, a Tamara bardzo zapuszczala do niego zurawia w czasie lotu.
I teraz wszystko mi pasuje :) Szczerze mowiac liczylam na to ze uslysze Monika :D Dziekuje za informacje! Skoro Tamarze zalezalo zeby nikt nie znalazl tego pamietnika byc moze byly tam cenne wskazowki :) I teraz wiadomo by bylo dlaczego porwali Monike- najlepiej typowala agenta- Tamare. Pamietajcie ze z setek pokazuja nam tylko to co chca wiec mogla mowic o Tamarze jako o typie ale nam tego nie pokazali. Nam kazali myslec ze kazdy typowal Huberta. Schowanie tego dziennika mialoby sens- Tamara wiedziala juz ze Asia to dobra przeciwniczka i mogla przewidziec ze np. bedzie chciala znalezc jej (Moniki) dziennik bo w samolocie siedzac obok niej widziala pewnie ze ma tam cos zapisane, no i miala tez informacje ktorych nie ma nikt (z kartki Moniki, nie czytala wszystkiego). Dziwnym trafem Asia szukala przeciez ksiazki Moniki!
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Wywiad z Tomkiem-po którym już jasne kto jes agentem _kto nie chce sobie psuć zabawy niech nie oglada :)
Ciekawostka jest fragment w którym mówi ze odpadł bo min; "nie byłem doinformowany przez Tamarę i Antka"
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Na jednej z kartek jest tez wiek 26 lat. Czy to nie wiek Tamary? Musze sprawdzic bo nie pamietam czy ma 26 czy 27 lat.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Tamara - 22 października 1989
Antek - 17 lutego 1989

Podczas kręcenia programu oboje mieli 26 lat.
Podczas emisji programu Antek miał 27 lat, Tamara 26.

Jeśli masz na myśli kartkę o Miriam Makebie, to tam jest podane 76 lat.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 17:25 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 7 razy.
madzwoneczek
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: madzwoneczek »

Jeśli chodzi o wizytę w DD TVN to niepopadajmy w paranoje. Ktoś pisał, że Tamara nie ma nic do roboty, a wcale tak nie jest, dziś rano gdzieś jechała. Moze byla na cos wczesniej umowiona i nie rzucila tego by lecieć do telewizji. Wbrew pozorom, blogerka nie pisze jedynie pościków na forum, ale bierze udział w różnych spotkaniach, imprezach (dziś będzie na jakiejś imprezie plejady), kampaniach. Antkowi być może również coś wypadło. Trochę wymuszone jest to, że uważacie że nie przyszli tylko dlatego że jutro pojawią się w telewizji jako wygrany i gwiazda ;) A gdyby chcieli być tak odizolowani od telewizji, bo są zwycięzcami to nie byłoby finalistów już tydzień temu w dzień dobry TVN
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

krejzolekk pisze:Tamara - 22 października 1989
Antek - 17 lutego 1989

Podczas kręcenia programu oboje mieli 26 lat.
Podczas emisji programu Antek miał 27 lat, Tamara 26.

Jeśli masz na myśli kartę o Miriam Makebie, to tam jest podane 76 lat.
To by pasowalo ale blednie rozczytalam, na kartce wydawalo mi sie ze pisze 26 ale poczytalam na wikipedii no i miriam zmarla majac 76 wiec odpada. Natomiast! Na jednej z kartek jest tekst o miesiacach zimowych, a sama miriam zmarla 10 dnia miesiaca wiec niby cos wspolnego jest z Tamara ale to chyba szukanie na sile..

Zauwazylam ze tematem przewodnim tego sezonu agenta jest Nelson Mandela. Nawiazuja do niego w zadaniach i nie bez powodu w ostatnim zadaniu uczestnicy biegli do jego pomnika. Tylko jeszcze nie wiem czemu..
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Mandela spędził 27 lat w więzieniu, ale to już jest totalna abstrakcja. :D

Ta cała Makeba urodziła się w tym samym miesiącu, co Hubert, jeśli szukać podpowiedzi w kartkach.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 17:43 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
veltrish
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Powiem tak- wyciagnelam wszystkie duze litery z kartek i nie jestem w stanie ulozyc z nich slowa Hubert albo Antek bo brakuje liter, ale z tego co zostalo nam pokazane w tv imie tamara spokojnie da sie odczytac. Pierwszy tekst Antka o Sugar Man- litery S oraz T A, drugi tekst antka o Miriam Makebie- litery M A, pierwszy tekst Huberta dlugi o Nelspruit- litery R A. Byc moze inne uczestniczki mialy w swoich tekstach inne litery, tak ze ukladalo sie to w np. "The mole is tamara" bo brakuje liter T H E M O L E I
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”