[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Pasiiu
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pasiiu »

kromkachleba pisze:
Pasiiu pisze:
kromkachleba pisze:Kędzior nie obstawiał Darii... no ludzie, to by znaczyło, ze Maro też źle obstawiał, bo był jeszcze gorszy. Kędzior Darię po prostu polubił ew proponując jej jokery chciał zobaczyć jej reakcje, ponieważ obstawiał, że to ona dzisiaj dostała czerwony ekran. Chciał się upewnić czy się na te jokery połasi.

Zabieg psychologiczny, mimo ze mogła ich bardzo potrzebować, odmówiła ich.
Kędzior ją sprawdzał, a to ona sprawdziła jego. Na pewno jej zawód jej w tym pomógł w końcu zna się na ludziach.
Zgadzam się, ale co do tego ma jej zawód? Nie jest przypadkiem kucharką?

z zawodu jest coach'em - czyli zna się na ludziach i ich zachowaniach jak mało kto. No i wie jak się zachować w danej sytuacji, zamaskować ukryć. Dodatkowo ma dużą wiedzę. Wie doskonale jak wywołać zamieszanie, no i zobacz ilu graczy usunęła z programu. Genialna jest.
Lester81
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 »

czyli reasumujac Odeta jest pewniakiem na Agenta,
Alan jest slaby,
Marek dobrze gra ale jest stary i nie pamieta wszystkiego,
Daria miala byc agentem ale to podpucha...

a Kret to po angielsku Mole i nawiazanie do oryginalnej nazwy formatu programu zadecyduje o tym ze Jarek nam zagra na nosie :)
Blossom
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Blossom »

Witam wszystkich, czytam was juz od dłuższego czasu, ale dopiero po dzisiejszym odcinku wkręciłem sie w typowanie Agenta, bo jak do tej pory edycja mnie specjalnie nie wkręciła, ale dzisiaj naprawde poczułem się jakbym tam był i rzeczywiście szukam agenta.

Uważam, że agentem jest Odeta. Odeta od parę, dobrych odcinków typuje Marka jako agenta. Pamiętam, że we wczesniejszych polskich edycjach agenta, tytułowy agent w wywiadach w cztery oczy mówią kogo typuje typował na agenta osobe, która jego typowała. Na przykład: w pierwszej edycji Agenta jako pierwszy zaczął typowac Kuba. Odcinek lub dwa potem Agnieszka typowała Kube jako agenta. W drugiej edycji był ten sam zabieg. Wiem, że to może być trochę zagmatwane, ale pisze na szybko :D.

Czytam forum i ktoś tu wspomniał, że obejrzał odcinek ponownie i że dzięki fantastycznemu montażowi, Marek wcale nie miał czerwonego kciuka, lecz zielonego. Nie skupiałem się nad tłem i nie widziałem czy rzeczywiście widać przy laptopie i Kindze Marka, bo szybko mi mignęło, ale jak obejrze jeszcze raz to przyjrże się. Tym samym mógł zmylic pozostałych i to pomogło realizatorom manipulować widzami. Marek od dłuższego czasu typuje Odetę i ma rację.

Z drugiej storny mam nadzieję, że Odeta nie jest agentem, bo byłoby to troszeczkę...nudne :D Chciałbym być zszokowany tym jak zobacze w finale kogoś kogo kompletnie nie podejrzewałem Agenta ;)
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Nie chce mi się wierzyć, że Marek miał czerwony ekran. Też mam wrażenie, że Alanowi mignęła czerwień. Powiedział o tym wprost Jarkowi, a Marek gra. Alan też mógł, podobnie jak Kędzior, głosować na Darię. Nie sądzę, że Marek nagle zmienił typ. Chyba że faktycznie wszyscy głosują na Odetę i liczą się szczegóły. Dzisiaj chyba nikt na setkach nie wskazywał Odety.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, 23:23 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

malamamba pisze:
[ Spoiler ]
masz moze screen z ekranu Alana? bo mi sie wydaje ze tam czerwienieje obraz
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Fillion pisze:
malamamba pisze:
[ Spoiler ]

Próbowałam wyłapać, ale nie udało mi się. Może jutro spróbuję,bo dziś się kładę.
Lester81
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lester81 »

A co jesli Kedzior mial czerwony ekran i koperty nie zmienily kolejnosci bo dostal pusta i pozostal na ostatnim miejscu. Czy nie uwazacie ze taka opcja tez wchodzi w grę?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Wtedy by powiedzieli, że nikt dziś nie odpada :)
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Fillion pisze:
malamamba pisze:
[ Spoiler ]
Widać, że nagle pojawia się plama na środku czarnego tła. :) Alan miał czerwień. Wmawiają nam, że Marek miał czerwień, więc teoretycznie nie może być agentem. Oczywiście jedyną osobą, która obstawia Marka, jest Odeta, więc teoretycznie powinna niedługo odpaść, bo wychodzi na to, że błędnie typuje. Ale rzecz jasna dojdzie do finału, podobnie jak Marek. Ciekaw jestem, kto wskoczy obok tej dwójki.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, 23:35 przez krejzolekk, łącznie zmieniany 3 razy.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: nowaczy »

wiatriwoda pisze:Wtedy by powiedzieli, że nikt dziś nie odpada :)
Teraz mieszasz, ktoś musiał polecieć. A Kędzior mógł być ostatni, a koperty mu nie pomogły-i ostatnim pozostał
Pasiiu
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Pasiiu »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

nowaczy pisze:
wiatriwoda pisze:Wtedy by powiedzieli, że nikt dziś nie odpada :)
Teraz mieszasz, ktoś musiał polecieć. A Kędzior mógł być ostatni, a koperty mu nie pomogły-i ostatnim pozostał
Nie musiał polecieć ktoś. Produkcja w każdej sytuacji dałaby sonie radę.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 917
x 339

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lupus28 »

Ale po co mieliby mówić, że nikt nie odpada?
***** *** ⚡
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

krejzolekk pisze:
Fillion pisze:
malamamba pisze:
[ Spoiler ]
Widać, że nagle pojawia się plama na środku czarnego tła. :) Alan miał czerwień. Wmawiają nam, że Marek miał czerwień, więc teoretycznie nie może być agentem. Oczywiście jedyną osobą, która obstawia Marka, jest Odeta, więc teoretycznie powinna niedługo odpaść, bo wychodzi na to, że błędnie typuje. Ale rzecz jasna dojdzie do finału. :)
dobrze ze nie tylko ja to widze bo juz myslalem ze na sile doszukuje sie intrygi ;)
turysti
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: turysti »

wiatriwoda pisze:
vissi pisze:Odeta wyczuwa ze Daria ma druga połówkę pieniądza i się z nią wymienia-czy tak robi agent? To też mnie zastanawia-czy Odeta to kolejna po Tajerowej plotka puszczona od kogoś z Wietrznej>??
Racja w tym, że agentka by dziś znów zarobiła kasę ;)
Ale skąd Odeta miałaby wiedzieć, że akurat Daria ma drugą połowę banknotu? Możliwe, że myślała że najbliższa jej osoba chce podarowac jej immunitet lub jokery. Pomysł byłby wtedy dobry, odebranie bonusów i strata kasy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”