[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
SkylarDiggins
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:47
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SkylarDiggins »

Dokładnie, na screenie słabo to widać, ale jak się ogląda to ewidentnie się tam pojawia na czarnym ekranie, z tym że to jest naprawdę ułamek sekundy. ;)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze:A sądząc po sztamie Odety i Darii, nie zdziwię się jak obie dotrwają do finału i tylko jeden facet z nimi, pytanie który.
Mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie, żeby to nie był nasz "Sherlock Holmes" czyli Kret :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Ja chyba jestem ślepa, bo nic nie widzę :p Może ktoś może jakoś kokory podjaśnić w programie?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja widzę, kciuk, ale koloru już prawie nie. :)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Dobra, pobrobowałam coś w apce pozmieniac kolorami, ledwie mi sie udalo, ale faktycznie jest. Czerwony.
http://wgrajo.pl/?v=1790273014712538.jpg
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Widać, że to czerwień. :)
Nina pisze:
wiatriwoda pisze:A sądząc po sztamie Odety i Darii, nie zdziwię się jak obie dotrwają do finału i tylko jeden facet z nimi, pytanie który.
Jeśli Odeta jest agentem, to moim zdaniem w finale będzie też Marek. Ostatnio montażyści pokazują nam, że Odeta obstawia Marka i dziwnie by to wyglądało, gdyby nagle przed finałem zmuszona była zmienić typ, w przypadku odpadnięcia Marka.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mogą być jeszcze immunitety i to może namieszać, aczkolwiek też stawiam na Marka. Ciekawe czy Odeta Darii wprost nie powiedziała, że jest agentem :)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

No dobra, ale posluchajcie co Maro mówi tuż po sytuacji z kopertami (póki Kędzior nie odpadł). Kędzior wściekły na Alana, bo chyba trochę myślał, że Alan miał ten kciuk. I nagle Maro "Dobra już skończmy, ja miałem tego kciuka". Kędzior jakby poweselał, na Marka i tak się nikt nie złościł. Wiadomo, potem było gorzej bo Kędzior odpadł, ale na ten momemt sytuacja między kumplami się poprawiła. Marek jest po prostu bardzo mądrym człowiekiem, a nie Agentem. Wolał wziąć winę na siebie, żeby uspokoić dwóch kumpli. Podejrzewam, ż Alan przyjął to rozwiązanie z wdzięcznością. Patrzmy czy za tydzień nie będzie jakiś wyjątkowo miły dla Marka ;)
Nona
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 0:43

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nona »

Dobry wieczór,
Zapomniałam hasła i loginu do forum, które zakladalam przy poprzedniej edycji Agenta.
Zanim uporalam się z rejestracja na telefonie, już ktoś mnie uprzedził i dodał kciuka Alana :)
W każdym razie poniżej zrzut ekranu z podkręcona czerwienia. Widać wyraźnie zarys

http://wgrajo.pl/img/screenshot20pop.png


Poniżej z dodana zielenią - nic

http://wgrajo.pl/img/screenshot20xdx.png

Że Marek klamal, nie dziwi, ten typ tak ma :) ale dlaczego Alan nie zareagował? Czy faktycznie powiedział Kretowi o swoim czerwonym ekranie czy był to przypadek? A może Jaro go wyczuł, wszak mówili o Darii i Alanie ,ze był "posrany ze strachu" lub coś w tym stylu
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Możliwe, że wyczuł. Możliwe, że po przygodzie z kluczem czuł się jakoś zobowiązany się odwdzięczyć po prostu. Immunitet jest przydatny dla każdego nie tylko dla najgorszego. A może z Markiem odgadli, że to Alan miałby odpaść. Postanowili go zachować mając nadzieję, że wyeliminują silną Darię, bądź trochę gorszego, ale wciąż lepszego Kędziora. Wg mnie Kret serio uważa, że Alan jest trochę głupawy. Taki zawodnik nie jest groźny, można go oszczędzić. Co do Marka nie podejrzewałabym go o aż takie złe intencje, ale może. W każdym razie winę wziął na siebie po to, żeby załagodzić konflikt. Nic innego za tym nie mogło stać, chyba, że jest tym Agentem...(nie jest).
Tutaj wbrew pozorom ruch Darii był zrozumiały. W tej paczce, która ewidentnie gra na tyle ostro, żeby ją wykluczyć, paradoksalnie najbardziej zaufaną osobą stał się dla niej agent - czyli Odeta. Bo to Odeta nie gra tutaj o wygraną jako jedyna. Gra, żeby oszukać, ale wszystkich po równo.
Żal mi Kędziora, strasznie :(, mowa końcowa Kingi z nim albo ucięta albo jakoś tak słabo go pożegnała, mam nadzieję, że Alan odpadnie za tydzień, bardzo na to liczę teraz po tej zdradzie, potem Kret, finał Daria-Odeta-Marek, liczę na wygraną Darii, ale z Marka będę się równie mocno cieszyć. Rozczaruje mnie wygrana Kreta/Alana.
Nona
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017, 0:43

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nona »

Nie, raczej agentem nie jest... to byłaby duza niespodzianka u szok. Niemniej jednak montaż kręci i to za bardzo. . Mogli pokazać blef Marka owszem, to było wręcz wskazane, ale sztuczka z lipnym kciukiem? Po co to...? Zwykły widz przed tv nie wylapie, nie lepiej zostawic go w niepewności - klamie czy nie kłamie? Ehh tvn
kasia_220
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 29 mar 2017, 14:58

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_220 »

Na instagramie Alan mówił że przeprasza Kedziora i "oszukali nas kur**"
lajto7
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 26 mar 2017, 19:45

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lajto7 »

Po odpadnieciu Kedziora w koncu nie bede musial czytac glupot ze jest agentem. Wiem ze sporo osob go typowalo co bylo dla mnie glupota.
Lester81
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 06 maja 2016, 14:59
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lester81 »

Skoro Alan mial czerwonego kciuka to znaczy odpowiadal najslabiej. Skoro ostatecznie odpadl Kedzior tzn. ze tez nie mial dobrych wynikow na tescie. Czyli jest szansa ze obaj typuja zlego agenta.

a oni przypadkiem nie typuja Darii ?
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator
Posty: 389
Rejestracja: 22 lut 2017, 0:34
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Lester81 pisze:Skoro Alan mial czerwonego kciuka to znaczy odpowiadal najslabiej. Skoro ostatecznie odpadl Kedzior tzn. ze tez nie mial dobrych wynikow na tescie. Czyli jest szansa ze obaj typuja zlego agenta.

a oni przypadkiem nie typuja Darii ?
Co Wy się tak uparliście na to "źle typują skoro odpadli". I tak ktoś musi odpaść, nawet jak wszyscy dobrze by wpadli na rozwiazanie w 1 odcinku.
Nie wierze już w to, że po odpadnięciu Asi, Olgi, Edyty, jeszcze ktoś typuje Darię. Może co najwyżej dzielą głosy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 9 gości