[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kromkachleba »

Lester81 pisze:Skoro Alan mial czerwonego kciuka to znaczy odpowiadal najslabiej. Skoro ostatecznie odpadl Kedzior tzn. ze tez nie mial dobrych wynikow na tescie. Czyli jest szansa ze obaj typuja zlego agenta.

a oni przypadkiem nie typuja Darii ?
Co Wy się tak uparliście na to "źle typują skoro odpadli". I tak ktoś musi odpaść, nawet jak wszyscy dobrze by wpadli na rozwiazanie w 1 odcinku.
Nie wierze już w to, że po odpadnięciu Asi, Olgi, Edyty, jeszcze ktoś typuje Darię. Może co najwyżej dzielą głosy.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: vissi »

Nina pisze:
vissi pisze:Wyobrażacie sobie sytuacje-jak za tydzień poleciałby Odeta?? To byłby szok-i zabawa od nowa ;) Nawet bym chciała taka opcje
Już chyba za mało czasu na taka voltę i zabawę od nowa. Większość oczekuje "szoku", dla mnie takim byłby Alan-agent, bo w zasadzie tak się plącze bez jakiejś strategii i rozkminiania ( jak u Kreta), jego działanie to raczej akcja-reakcja zgodnie z tym co mówi, że nie bawi się w kombinowanie tylko działanie, w dodatku trochę na "chybił trafił", notowania jako uczestnik ma słabe i tu nagle Agent, to na prawdę byłby "szok" :o Chyba od trzech odcinków jest mocno obstawiany do opuszczenia programu, a tu ciągle nic, za tydzień znów ma "polecieć" ;)
Jak Alan nie poleci za tydzień-to chyba zacznę go podejrzewać o agenturę :lol:
I coś w tym jest -Odeta obstawiąjaca Marka-niczym Hubert Antka-bo co -znów Odeta musiałby zmienić typ gdyby odpadł- To byłby zbyt podejrzane... Marek raczej jest pewniakiem w finale, jeśli nie jest agentem ;)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

kasia_220 pisze:Na instagramie Alan mówił że przeprasza Kedziora i "oszukali nas kur**"
Pod ktorym zdjeciem? Nie widze tego. Plus czy to znaczy, ze jeszcze sie sam Kędziorowi nie przyznal, ze go oszukal?
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Na instagram story mówi jakoś tak "przepraszam Cie Kedziorek, oszukali nas kur**" ale nie było tam Piotrka z nim
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

kasia_220 pisze:Na instagram story mówi jakoś tak "przepraszam Cie Kedziorek, oszukali nas kur**" ale nie było tam Piotrka z nim
Okej, widzę. Antek jest z nim, bleeh.
Ale co on za bzdury wygaduje? Przecież on sam go oszukał... czy on myśli, że to nie wyjdzie? W finake nie pokażą, że tak naprawdę to nie Marek dostał czerwony odcisk?!
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

SkylarDiggins pisze:Ekran podczas sprawdzania testu Alana:
[ Spoiler ]
Nie możecie powiedzieć, że tego nie widzicie, przecież wyobraźnia nie może mi płatać aż takich figli :'(

Minuta 32:31/32:32.
Pokręciłam ekranem i rzeczywiście widać.

Montażyści są śmieszni jak nie wiem co - zamiast wkleić kciuka "Alana" i powiedzieć, że to Marek miał, to woleli pokolorować kciuk Marka :lol:
gruzożer
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gruzożer »

Wszystkie te rozkminki mają sens tylko w jednym wypadku-jeżeli to co tam się dzieje to realna rywalizacja, realne głosowania ,realne zadania.

Ja cały czas się upieram że wydanie z gwiazdami jest po prostu ustawione od początku do końca. I to nie na takiej zasadzie jak z uporem maniaka próbuje udowodnić mortimer szukając analogii w użytkownikach do tych z poprzedniej edycji, tylko tak jak pisałem wcześniej-ustawione jest WSZYSTKO-a uczestnicy po prostu odgrywają swoje role wg wcześniej napisanego scenariusza.

Wg mnie każde słowo które tam pada, każda scena którą widzimy jest wcześniej zaplanowana-tak jak w filmie.Tam są ludzie którzy są mniej lub bardziej obyci z kamera i umieją grać-i to robią.

Scenariusz tego programu jest tak napisany aby sterować emocjami widzów. Idealnym przykładem jest Marek-najpierw zupełnie wycofany wręcz niewidzialny-teraz praktycznie główny bohater-to logiczne, czym mniej uczestników tym bardziej istotne są umiejętności aktorskie, a to przecież najlepszy aktor wśród biorących udział w programie.Na początki mocno pokazywani byli Maga czy Necik-bo mieli szybko odpaść więc trzeba było ich bardziej pokazać.

Nagrywanie setek to kabaret. Wczoraj na jednej wypowiedzi Alan z jednodniowym zarostem, na drugiej - z mniej więcej 10 dniowym wąsem. Gołym okiem widać że obie wypowiedzi nagrywane były co najmniej z tygodniową różnicą czasu. A one powinny być nagrywane na bieżąco przecież, aby oddać jak najlepiej świeże emocje.Tydzień czasu to kilka realnych odcinków.

Te wszystkie niby błędy producenckie, montażowe też potwierdzają moje przypuszczenia.Gdyby to co tam się dzieje było prawdą nie mogłoby do nich dochodzić.

Ja nie mam pojęcia kto jest agentem, ale jestem pewny że oglądamy program którego scenariusz jest z góry napisany a użytkownicy odgrywają swoje role.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

O montażystach chyba wiele już tu padło-i nigdy nic dobrego ;)
Ale to już druga ściema jeśli chodzi o marka-tydzień temu z piętrami-inaczej Kinga mówi-widać że Marek wciska inne piętro-wczoraj z kciukiem, ciekawe w jakim celu?
gruzożer pomyśl zanim napiszesz-wtedy w życiu by nie wzięli do programu takiej osoby jak Niecik-który przy pierwszym wywiadzie by powiedział ze odgrywał role według scenariusza... Taka opcje absolutnie odrzucam-a ze setki są wymieszane-wiemy od pierwszej edycji przecież...
malamamba
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: malamamba »

Powiem Wam, że coraz słabiej się to ogląda.

Wiedząc, że
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jest montaż i owszem, właśnie dlatego, że to wszystko NIE jest wyreżyserowane to zdarzają się błędy. Dlaczego? Jak podaliście mi screen z eliminacji Alana zrozumiałam dlaczego musieli podkolorować kciuk Marka zamiast wsadzić ten Alana. Bo z tyłu jest Odeta. W ujęciu Alana bardzo czujnie na niego patrzy, w ujęciu Marka tego nie ma. Musieli zachować minimalną płynność obrazu, bo właśnie to by się rzucało w oczy (trust me, słyszałam to zaledwie parę dni temu od montażysty właśnie) a większość podkolorowania i tak nie zobaczyła.
Gdyby wszystko było zaplanowane i wiadomo by było, że Marek powie co powie bo ma do odegrania jakąś rolę to właśnie wtedy problemu z montażem kciuka by nie było, przewidziane by było to od razu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2341

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Wydaje mi się, że montażyści jak pierwszą część sezonu pokazywali Jarka jako guru i rozkminiającego zagadki, podpuszczającego grupę, tak teraz wszystkie reflektory na Marka. Nie tylko chodzi o ewentualną agenturę, a bardziej właśnie taką ''jarkowatość'', czyli niby świetnego gracza.
gruzożer
Użytkownik
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gruzożer »

A dlaczego miałby powiedzieć?

Ten program ma dwa cele-zarobić kasę i wypromować uczestników.

Facet jest zadowolony, trochę zarobił ale przede wszystkim stał się bardziej znany- o to mu chodziło. Równie dobrze mógłby powiedzieć kto jest agentem-nie robi tego bo zabrania tego kontrakt, tak samo jak wielu innych rzeczy.W interesie uczestników jest to aby utrzymywać wrażenie że to wszystko tam było na serio.

Poza tym śmieszy mnie robienie z Necika jakiegoś idioty. Akurat nie cierpię disco polo, zupełnie nie moje klimaty ale facet ma łeb na głowie , radzi sobie w życiu i żadnym półgłowkiem nie jest.

Każdy ma prawo myśleć swoje ale prawda jest jedna. Ja jestem pewny że to wszystko odbywa się wg scenariusza, nagrywają sceny które mają się pokazać w odcinku, trochę materiałów dodatkowych do playera i to wszystko.
Norbert
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Norbert »

mortimer pisze:
mortimer pisze:
vissi pisze:
No niemożliwe-przecież na tym etapie w 1 odpadła Monika-a to kobieta jakbyś nie zauważył :lol:
Przez przeciągnięcie odpadnięcia Edyty została zaburzona kolejność. Dlatego teraz kolej na mężczyznę - jak dla mnie leci Kędzior.
No i miał odpaść masywny i duży mężczyzna wzór Tomka i odpadł Kędzior tak jak powiedziałem
jedyne co ich łączy, to to, że obydwaj mają penisa...Tomek pewnie i tak dużo większego :P

a Ty kolego, jeśli nie jestes zwykłym internetowym trollem (chełpiącym się irytowaniem ludzi i zgrywaniem psychicznie chorego), to dobrze radzer wyjdź na świeże powietrze i zastanów się czy warto robic z siebie idiotę.
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

gruzożer bo Niecik gada wszystko i tak żeby wzbudzić sensacje i zainteresowanie swoją osoba.... I pokaż mi program BEZ SCENAIUSZA? Każdy program ma scenariusz-no chyba zżyjesz w innej bajce jak myślaeś ze wychodzą uczestnicy - i Kinga wymysla sobie zadania-jakie jej akurat wpadnie do głowy.. No ludzie wiadomo ze scenariusz jest-wszystko zaplanowane dzień po dniu-natomiast nie zachowanie uczestników, wtedy musieliby brać samych ZAWODOWYCH aktorów, bo inaczej wyglądało by ta gra jak w Trudnych Sprawach...
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Dokładnie, na kazdy odcinek jest scenariusz zadan i na pewno jasne sugestie dla agenta co ma zrobic i jak "agentowac" to jest FAKT, o ktorym mowil sam Hubert.
A co do rezyserowania zachowan uczestnikow - zastanówcie się - gdyby to było robione według scenariusza, montażyści nie mieliby takich wpadek.
Kciuk Marka nie byłby kolorowany, przy windach też nie byłoby kombinacji z numerkami.
No i setki byłyby nagrywane tego samego dnia (wszyscy w tej samej stylizacji) - z gotowym tekstem. Ale o dziwo - setki są mieszane jak w kalejdoskopie - na jednej uczestnik ma zarost a na drugiej nie. Jesi byloby to rezyserowane, wszystko o niebo lepiej byloby zmontowane - mozna byloby robic powtorki ujęć itp.

Ale niedociagniec jest sporo. Bo program nie jest rezyserowany, a cala magia tkwi w montazu. Co za problem wybrac z tysiaca ujec te ktore wedlug producentow pokaza jednego z uczestnikow w zlym swietle a prawdziwego agenta nie? Albo tak wymiksowac setki, zeby wydawalo nam sie ze uczestnicy glosuja na kogos innego i wyciac sceny ktore moga wskazywac na czyjas agenture?

W wielu programach podkreslali to uczestnicy, nawet w Azji Express - ze do TV wybrano takie a nie inne ujecia, a nie pokazano innych. O o to tutaj chodzi.

Moi drodzy - to nie rezyserka, to sztuka montazu - chociaż sztuka to moze za duzo powiedziane...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”