[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Oni to do tego montażu chyba stażystów biorą, żeby ciąć koszty
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

nowaczy pisze:Oni to do tego montażu chyba stażystów biorą, żeby ciąć koszty
Hahaha, mam dokładnie to samo wrażenie! :)
martusia90
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 »

Agentem musi być Odeta. Skoro głosuje ona na na faceta (Marka) i nie odpada, a wszyscy którzy głosują na kobiety lecą, to albo jest agentem, albo jest nim Marek.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

chatterbox pisze:Dokładnie, na kazdy odcinek jest scenariusz zadan i na pewno jasne sugestie dla agenta co ma zrobic i jak "agentowac" to jest FAKT, o ktorym mowil sam Hubert.
A co do rezyserowania zachowan uczestnikow - zastanówcie się - gdyby to było robione według scenariusza, montażyści nie mieliby takich wpadek.
Kciuk Marka nie byłby kolorowany, przy windach też nie byłoby kombinacji z numerkami.
No i setki byłyby nagrywane tego samego dnia (wszyscy w tej samej stylizacji) - z gotowym tekstem. Ale o dziwo - setki są mieszane jak w kalejdoskopie - na jednej uczestnik ma zarost a na drugiej nie. Jesi byloby to rezyserowane, wszystko o niebo lepiej byloby zmontowane - mozna byloby robic powtorki ujęć itp.

Ale niedociagniec jest sporo. Bo program nie jest rezyserowany, a cala magia tkwi w montazu. Co za problem wybrac z tysiaca ujec te ktore wedlug producentow pokaza jednego z uczestnikow w zlym swietle a prawdziwego agenta nie? Albo tak wymiksowac setki, zeby wydawalo nam sie ze uczestnicy glosuja na kogos innego i wyciac sceny ktore moga wskazywac na czyjas agenture?
...
Dokładnie-jakby zawodnicy mieli narzuconą rolę do odegrania-to zaraz po zadaniach siadają do setek,i każdy mówiłby co mu napisali, a właśnie setki to najlepszy dowód na to ze uczestnicy nie mają żadnych narzuconych zachowań,dlatego je (setki) mieszają,na tym etapie każdy dobrze obstawia już agenta, dlatego nie puszczą po kolei Jarka Marka etc. jak mówia "Agentem jest Odeta" tylko zapodają dawniejsze wypowiedzi,żeby widza zostawić w niepewności. scenariusz im by natomiast narzucił obstawianie niewłaściwego agenta-żeby widz miał wiekszą zagadkę. To fakt setki i wpadki montażowe potwierdzają ze program jest programem nie serialem
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, 11:06 przez nowaczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

gruzożer pisze: Nagrywanie setek to kabaret. Wczoraj na jednej wypowiedzi Alan z jednodniowym zarostem, na drugiej - z mniej więcej 10 dniowym wąsem.
Aż się przyjrzę na powtórce, bo jakoś nie zwróciłam uwagi, podejrzewam, że większość widzów w takim razie też nie ;) Wydawać by się mogło, że w materiale, w tym w setkach, montażyści mogą przebierać jak w ulęgałkach i jeśli coś byłoby zbyt dużym przegięciem, to taki materiał by odpuszczono.
gruzożer pisze:Ja nie mam pojęcia kto jest agentem, ale jestem pewny że oglądamy program którego scenariusz jest z góry napisany a użytkownicy odgrywają swoje role.
Nikt nie neguje reżyserii i scenariusza, takich niewyreżyserowanych cudów w telewizji raczej nie ma, ale wiadomo, że największe smaczki to te nie wyreżyserowane, i takie są, więc w dużej cenie są uczestnicy, którzy nie myślą wyłącznie o tym, żeby "dobrze wypaść", a potrafią spontanicznie wyrzucać z siebie emocje, "być ch...... " (Królikowski) nawet za cenę hejtu, który mają po prostu w nosie, ale widz dyskutuje, więc szum jest :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

I będą mieszać je z każdym odcinkiem bardziej-żeby zasiać nutki niepewności jeszcze. Mówię,oni nie grają ról,dlatego setki są mieszane, nie mogą dać setek jak każdy mówi "Odeta to Agent" bo na tym etapie każdy już tak mówi/ Wiec tak dają starsze wypowiedzi Alana czy Kreta,z czasu kiedy jeszcze mieli oni wątpliwości
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

Ten program ma scenariusz. Wiadomka. Byc moze nawet ustawiaja kto ma odpadac, nie wykluczam bo nie trzymalem w reku scenariusza. Ale robienie z tego analogii do pierwszej serii i pisanie. "Dzis odpadnie ten bo to analogia tamtego." a pozniej jakies teksty typu "produkcja zagrala by naprawic blad." no to sory. O czym gadamy.

Ja od razu po wlaczeniu fragmentu z kciukami na playerze widzialem ze kciuk marka jest no co tu duzo pisac spierniczony. To mnie upewnia ze najslabiej napisal Alan lub napisala Daria. Jezeli nie sa Agentami a jestem pewien ze i Jaro i Marek ida w Odete to tylko oni mogli miec czerwonego.

Sam schemat eliminacji jednak swietny, mysle ze takie rozgrywki powinny byc czesciej. Oczywiście z czasem wypaczalo by to wyniki i dopiero pozwalalo na manipulacje producentów ale jak swietnie sie to ogladalo :D

Jedna rzecz, oczywiscie to czysty przypadek ze poszli do kawiarnii gdzie akurat byly dwa klucze. I ze nagle robia z nich wielkich sojusznikow. Xd
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 602

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Daria nie mogła najsłabiej napisać, bo po kopertach nic jej nie doszło.
po31
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: po31 »

Powiem szczerze ze tak jak przed rozpoczęciem 2 serii Agenta byłem ciekaw rak już coraz mniej mniej mnie ten program interesuje.
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Memorex_94 »

No tak. Przeciez wymienila sie na koperty z Agentem, wiec nic jej nie doszlo. To na bank czerwonego mial Alan. Tym bardziej ze dostal immunitet ktory go uratowal. Ciekawe czy by zostal gdyby zamiast tego mial np. Jednego jokera.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 602

[TVN] Agent-Gwiazdy

Gdybym miał obstawiać kolejność testów od najgorszego:
1. Alan
2. Kędzior
3. Jarek
4. Marek
5. Daria
6. Odeta (ale to wiadomo dlaczego)
Nona
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nona »

Jedna rzecz, oczywiscie to czysty przypadek ze poszli do kawiarnii gdzie akurat byly dwa klucze. I ze nagle robia z nich wielkich sojusznikow
Ja myślę, że to było tak..
Za nimi przecież cały czas podążała ekipa z kamerami itp, to oczywiste. Ekipa pewnie miała za zadanie podlozyć klucze w dogodnym miejscu. Uslyszeli gdy chłopaki mówią coś typu "tam jest kawiarnia chodzmy się napić". Na to ktoś z ekipy mógł odpowiedzieć: no spoko to poczekajcie chwile zapytamy czy możemy kręcic, ustawimy się z oświetleniem. Zapytali, powiesili klucze i po sprawie. Pewnie gdyby tam nie wchodzili, to położono by je gdzieś indziej hm
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie było inaczej, szczególnie po materiale z Playera, choć to nie ma wielkiego znaczenia. Auto ekipa zostawiła pod ta kawiarnią, mieli się nim przejechać, potem im podpowiedziano, że może poszli by na kawę :) Resztę chłopaki zrobili sami :) Taka reżyserka mnie w ogóle nie razi, w sumie mogli by po prostu dostać kopertę z zadaniem i tyle.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

Czytam komenatrze na FB i zachodzę w głowę,co też ludzie wypisują,jedna napisała ze klucze i tak do niczego nie będą służyły bo przecież w 1 edycji Tomek też znalazł klucze i Kinga powiedziała ze one są do nieczego-czujecie to ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 142
x 602

[TVN] Agent-Gwiazdy

Swoją drogą teraz sobie przypomniałem, że to zadanie z obrazami tak biednie zrobiono. W belgijskiej wersji było chyba z 30 obrazów, a w AG 6 albo 9 chyba?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”