[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

szefszefow pisze:Mi się wydaje, że Kędzior nie powróci w następnym odcinku. Ten kadr z gazety wcale nie musiał wskazywać na zadanie w jedenastym odcinku (z opisu wiadomo, że takiego nawet nie będzieXD) a mógł być po prostu z innego odcinka - Agnieszka sama napisała, że jej jedna konkurencja została w 100% wycięta więc ta również mogła być tak potraktowana. Przywracanie uczestnika na pięć odcinków przed finałem byłoby kompletnie pozbawione sensu bo bylby wtedy zdecydowanie bliżej o krok do wygrania.
w opisie nastepnego odcinka jest ze bedzie zbijanie glinianych naczyn z rzeczami nalezacymi do uczesstnikow wiec to jest zdjecie z tego zadania.
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kasia_220 »

Fillion pisze:
szefszefow pisze:Mi się wydaje, że Kędzior nie powróci w następnym odcinku. Ten kadr z gazety wcale nie musiał wskazywać na zadanie w jedenastym odcinku (z opisu wiadomo, że takiego nawet nie będzieXD) a mógł być po prostu z innego odcinka - Agnieszka sama napisała, że jej jedna konkurencja została w 100% wycięta więc ta również mogła być tak potraktowana. Przywracanie uczestnika na pięć odcinków przed finałem byłoby kompletnie pozbawione sensu bo bylby wtedy zdecydowanie bliżej o krok do wygrania.
w opisie nastepnego odcinka jest ze bedzie zbijanie glinianych naczyn z rzeczami nalezacymi do uczesstnikow wiec to jest zdjecie z tego zadania.
A skąd masz ten opis?
Marta93
Obserwator
x 54

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Marta93 »

Mój post niewiele wniesie do dyskusji bo nie mogłam obejrzeć wczorajszego odcinka i do soboty raczej nie obejrze.
But...
Odpadniecie Kędziora trochę mnie zniechęciło do dalszego ogladania, nie tylko był (może wciąż jest ;)) moim Agentem, ale też ulubionym uczestnikiem.
[ Spoiler ]
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Na mniejszym zdjęciu
[ Spoiler ]

Który portal podał plotkę o finałowej trójce - Alan, Olga, Kędzior?
MagdaiLena
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: MagdaiLena »

Piszę w spoilerze, bo to dotyczy info z dzisiejszego największego spoilera.
[ Spoiler ]
@krejzolekk: tę plotę o finałowej trójce zapodał pudelek.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, 21:48 przez MagdaiLena, łącznie zmieniany 1 raz.
Fillion
Obserwator
x 224
x 151

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Fillion »

kasia_220 pisze:
Fillion pisze:
A skąd masz ten opis?
w gazecie tele swiat jest opis i w tych naczyniach maja byc pamietniki uczestnikow
Żuri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Żuri »

Rektor pisze:Zastanawiam się jak droga jest ta technologia, którą użyto w belgijskim agencie, czyli tylko przez specjalne okulary widać obraz.
Nie jest żadna technologia, można to nawet zrobić w domowych warunkach. http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zro ... zial-obraz ;)
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Co oni maja z tymi pamiętnikami xd w glinianych naczyniach pamiętniki, na tratwach pamietniki, ciekawe jakie zadanie jeszcze wymyśla z pamiętnikami
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

lol, było wcześniej jakieś zadanie z pamiętnikami? i to jeszcze na tratwach?
kasia_220
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

[ Spoiler ]
Oxygen
Obserwator
x 255
x 101

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Oxygen »

Wczorajszy odcinek od połowy należał do Darii. Swoją drogą polubiłem ją w tym programie - twarda babka, umie grać w tę grę. Trochę mnie zaskoczyło zadanie z obrazami - z jednej strony śmieszne, można się pośmiać, ale zdecydowanie za dużo kasy było za nie (swoją drogą - w tamtej edycji na tym etapie mieli chyba mniej kasy?). Po drugie - bardzo banalne zadanie mieli Alan i Jarek. Ciekawsze było odnalezienie szczegółów takich jak małpka na brzuchu.
Jednak najważniejsze było zadanie z kopertami, które genialnie rozegrała Ładocha. A co najważniejsze - znowu nabrałem podejrzeń co do Marka. Pokazanie ''jego'' ''czerwonego'' palucha miało za zadanie skołowanie widzów i odsunięcie od niego podejrzeń, no bo jak to Agent napisał test najgorzej? Dodatkowo zmylił grupę, że to on miał najsłabszy wynik. Chociaż Odetę też mam na celowniku.
[ Spoiler ]
Maronia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Maronia »

Jeszcze raz powrócę do wczorajszego zachowania Darii przy wymianie kopert. Argument, że "sprawdzała" Kędziora nie jest dla mnie jasny. Co konkretnie sprawdziła? Argument chęci uzyskania wiedzy o tym, co agent (czyli niby Odeta) ma w kopercie też nie jest jasny - i tak by się dowiedziała, bo po zamianie uczestnicy odkrywali zawartość kopert. Dziwne dla mnie jest to, że odrzuciła 3 jokery, choć była tylko jedna lepsza koperta z immunitetem. Jak słusznie zauważyło tu kilka osób, z agentem należy się wymienić jak najlepszą kopertą, żeby inni uczestnicy nie dostali jokera/immunitetu. W ten sposób uczestnik - nie agent zwiększa swoje szanse na przejście do następnego odcinka. Zatem jeśli Daria nie jest agentem i obstawiała Odetę nie powinna była się z nią zamieniać. Gdyby nie była agentem powinna się zamienić z Kędziorem. Chyba, że nie chciała go pogrążać swoją kopertą... Dziwne to było. Tak jakby się nie bała. Sama powiedziała, że Kędzior nie miał jej przed czym ratować. Nadal stawiam na nią. To, że odpadały osoby, które na nią prawdopodobnie głosowały dla mnie nie jest wystarczającym argumentem przeciw jej agenturze, bo w tamtym czasie prawdopodobnie wszyscy na nią głosowali (w sumie to nawet tego nie wiemy).
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina »

Oxygen pisze: Spośród wszystkich uczestników najbardziej się z nim utożsamiam, zdecydowanie wolę jego poczucie humoru i styl bycia od takiego Alana czy Niecika.
Gdyby cała trójka była taka jak Kędzior byłoby po prostu nudno, a nawet byłaby to nuda irytująca, dopiero na tle niecierpliwego, często aroganckiego Alana (dlatego chyba na zasadzie kontrastów dobrze się czuli w swoim towarzystwie) i, niestety, prostackiego Niecika, Kędzior dużo zyskał, to taki typ z którym chętnie się spędzi czas, bo jest miło, zabawnie i ciekawie. Nie zdziwiłabym się, gdyby rzeczywiście stacja miała dla tego pana jakąś propozycję, tym bardziej, że jest (?) zakolegowany z Wojewódzkim. Nie wyszło z Żenulką, ale z Kędziorem już tak ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

Maronia pisze:Jeszcze raz powrócę do wczorajszego zachowania Darii przy wymianie kopert. Argument, że "sprawdzała" Kędziora nie jest dla mnie jasny. Co konkretnie sprawdziła? Argument chęci uzyskania wiedzy o tym, co agent (czyli niby Odeta) ma w kopercie też nie jest jasny - i tak by się dowiedziała, bo po zamianie uczestnicy odkrywali zawartość kopert. Dziwne dla mnie jest to, że odrzuciła 3 jokery, choć była tylko jedna lepsza koperta z immunitetem. Jak słusznie zauważyło tu kilka osób, z agentem należy się wymienić jak najlepszą kopertą, żeby inni uczestnicy nie dostali jokera/immunitetu. W ten sposób uczestnik - nie agent zwiększa swoje szanse na przejście do następnego odcinka. Zatem jeśli Daria nie jest agentem i obstawiała Odetę nie powinna była się z nią zamieniać. Gdyby nie była agentem powinna się zamienić z Kędziorem. Chyba, że nie chciała go pogrążać swoją kopertą... Dziwne to było. Tak jakby się nie bała. Sama powiedziała, że Kędzior nie miał jej przed czym ratować. Nadal stawiam na nią. To, że odpadały osoby, które na nią prawdopodobnie głosowały dla mnie nie jest wystarczającym argumentem przeciw jej agenturze, bo w tamtym czasie prawdopodobnie wszyscy na nią głosowali (w sumie to nawet tego nie wiemy).
Odpowiedz jest prosta, nic nie zyskala, Daria jest po prostu pewna swojego typu dlatego się nie boi (zresztą czy kiedykolwiek się bała?). Wg mnie ona wie, że chłopaki próbują ją wyeliminować więc nie chciała z żadnym z nich wchodzić w wymiane kopert, może miała podejrzenia co do tego, że mogą kłamać. Mogła po prostu nie uwierzyć Kędziorowi jednym słowem. Paradoksalnie Daria zaprzyjaźniła się najbardziej z Agentem, jedyna osoba, która próbuje zmylić wszytkich a nie tylko ją. Plus jako kobiety, pewnie są już dawno razem w pokoju, i już od dawna trzymają się razem, nawet jeśli Odzia nie może jej się zwierzać z własnej roli to przecież rozmowy poza kamerami nie tyczą się tylko tożsamości Agenta, przyjaźnie też można nawiązywać ;)
Oxygen
Obserwator
x 255
x 101

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Oxygen »

Nina pisze:
Oxygen pisze: Spośród wszystkich uczestników najbardziej się z nim utożsamiam, zdecydowanie wolę jego poczucie humoru i styl bycia od takiego Alana czy Niecika.
Gdyby cała trójka była taka jak Kędzior byłoby po prostu nudno, a nawet byłaby to nuda irytująca, dopiero na tle niecierpliwego, często aroganckiego Alana (dlatego chyba na zasadzie kontrastów dobrze się czuli w swoim towarzystwie) i, niestety, prostackiego Niecika, Kędzior dużo zyskał, to taki typ z którym chętnie się spędzi czas, bo jest miło, zabawnie i ciekawie. Nie zdziwiłabym się, gdyby rzeczywiście stacja miała dla tego pana jakąś propozycję, tym bardziej, że jest (?) zakolegowany z Wojewódzkim. Nie wyszło z Żenulką, ale z Kędziorem już tak ;)
Wiadomo, takie programy w dużym stopniu opierają się kontraście osób, jakie się w nim pojawiło. I też się zgadzam z tym, że co za dużo to niezdrowo, dlatego jeden leniwy śmieszek był w sam raz ;) Akurat do Niecika byłem od razu nastawiony dość sceptycznie od początku, a im dalej w program, tym bardziej się w niechęci umocniałem.
A skoro mówimy o Kędziorze i jego potencjalnym programie to miał już epizod na Playerze z Lipsc Sync Battle... :rolleyes: Chociaż może lepiej do tego nie wracajmy. Niech tym razem po prostu dostanie coś lepszego :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”