[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

kromkachleba pisze:Wg mnie on nie uniesie własnego programu.
Raczej tak, mimo całej sympatii dla człowieka. Ale bez wątpienia jest bardzo wdzięcznym gościem na jakieś krótsze "występy" i zaproszenia :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
lordi
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 26 lis 2016, 23:39

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lordi »

Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu.To że odpadł nie znaczy, że nie może przebywać razem z uczestnikami programu,bo jak najbardziej może, tylko po prostu nie bierze już udziału w nagraniach.To zdjęcie to prawdopobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
Awatar użytkownika
giornalista
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2017, 21:36
Lokalizacja: Wrocław
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giornalista »

Co do licytacji pamiętnika Magi: moim zdaniem agent nie mógł otworzyć tej licytacji, bo istniało ryzyko, że nikt nie zechce go przebić. Wtedy przed najgorętszą licytacją odpadłby z gry. Nie dość, że wytraciłby mało pieniędzy, to jeszcze uniknął zrobienia dodatkowej nieprzyjemności w postaci zajumania komuś jokera/immunitetu.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. -Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci (...)To zdjęcie to prawdopodobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
Ciekawe :huh: Małe zamieszanie jednak jest i będziemy w następnym odcinku z nadzieją wypatrywać Kędziora ;) Daria i Alan umieścili na swoich instagramach "pożegnalne" fotki, ale to też może prowokacja :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu. (...)
[ Spoiler ]
vissi

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Nie wiem o co już chodzi w tym wszystkim-wkurzę się jeśli będą jakieś powroty jeszcze, chociaż może produkcja postawiała na taki zwrot akcji widząc jaki agent jest nieudolny nijaki i mdły-żeby trochę rozruszać program i wzbudzać jakieś większe zainteresowanie mediów...
malamamba
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: malamamba »

lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu.To że odpadł nie znaczy, że nie może przebywać razem z uczestnikami programu,bo jak najbardziej może, tylko po prostu nie bierze już udziału w nagraniach.To zdjęcie to prawdopobnie kadr wykonany poza nagraniami :)
No dobra jeszcze jestem w stanie w to uwierzyć, ale zrobili by tak perfidnie, mówiąc "Hej, odpadłeś, usiądź przy komputerze, udawaj, że piszesz test o agencie, a my wyślemy to zdjęcie do gazety, niech myślą, że powróciłeś"?
gregory15
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2017, 0:13

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregory15 »

Odeta rzeczywiście kiepsko sprawuje się w swojej roli. Ale może być to kwestia pecha, że jej próby sabotażu brały przeważnie w łeb (no chyba, że w odcinku finałowym montażem pokażą nam coś nowego, póki co Jarek i Daria, a nawet Olga wykonali więcej "kreciej" roboty). Na chwilę obecną najlepsza rzecz, jaką można powiedzieć o jej agentowaniu, to to, że przez połowę sezonu była praktycznie niezauważalna, co dodało jakiegoś suspensu temu sezonowi. Osobiście widząc ją w pierwszym odcinku pomyślałem sobie, że byłaby murowanym kandydatem na Agenta, ale okazała się na tyle nijaka, że przez kilka tygodni wykluczałem ją praktycznie z podejrzeń.

Swoją drogą możliwe, że Rylikowa zmyślnie nie dodała zdjęcia, wiedząc, że Kędzior powróci, ale z drugiej strony - nie wiem jak to działa, ale może po prostu nie ma kontaktu z uczestnikami, którzy pozostali na tym etapie i nie dostaje już przecieków o kolejności odpadania? W programie zostały głównie osoby, których nie wymieniła w swoich podziękowaniach po odpadnięciu. Jeśli dobrze pamiętam, to nie wymieniła też Odety. Niewykluczone, że i do niej ma pretensje, wszak trochę trzymały się razem na samym początku, a jej koleżanka okazała się Agentem i Rylik nie wybaczy jej tego do końca życia, że przez jej machlojki tak szybko poleciała? Osobiście byłoby miło, gdyby Kędzior wrócił, bo jemu i Darii kibicowałem najbardziej. Zresztą ta dwójka chyba najbardziej trzyma się z Odetą w programie, więc to trochę zastanawiające, że miał drugi najgorszy wynik na teście.
kasia_220
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 29 mar 2017, 14:58

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_220 »

michalw18 pisze:
lordi pisze:Kędzior na 100% nie powróci. Kędzierski razem z Markiem,Odetą,Darią,Alanem i Jarkiem wrócili 23 grudnia samolotem do Polski.Zrobione tak było w poprzedniej edycji żeby ci najbardziej dociekliwi nie dowiedzieli się o kolejności odpadania uczestników programu. (...)
[ Spoiler ]
Tak mowil
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:08
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chatterbox »

To dziwne, bo w 1 edycji z tego co pamietam w jakims wywiadzie Macademian Girl powiedziala, ze nawet jak ktos odpadl byl transportowany do hotelu w Johannesburgu i tam spedzal czas do końca zdjęć. A do Polski wracali wszyscy razem.

Teraz tak by sie to zmienilo? Czyżby budzet juz nie taki jak ostatnio?
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie mogli wrócić razem, bo Maślak brylował na ściankach, a Szczawińską w tamtej edycji złapali paparazzi na zakupach, no chyba że Tamara mówiła o czołowej grupie, tej, która doszła najdalej.
Marta93
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:47
x 55

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta93 »

Dokładnie, powiedział, że wracał sam i z nikim sie już nie widział.
Wydało mi sie to dziwne bo byłam pewna, że zawodnicy wracają turami, najpierw kilka pierwszych osób ktore odpadły, a potem koncowa 6.
Ale Olga po odpadnięciu udała się na Dominikane z tego co czytałam, wiec może Kędzior też poleciał gdzies odpocząć.
Tak czy siak, z nadzieją czekam do wtorku.
nowaczy

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

Rok temu był na YouTube filmik z powrotu Szpaka Maćka Sylwii i kogoś jeszcze, z lotniska ktoś telefonem to nagrał-ale nie można już odnaleźć tego filmiku ( było min. jak Sylwia wita się z mężem i podchodzi do nich Szpak-był widoczny też Maciek)
Awatar użytkownika
EBOL OFFICIAL
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2017, 18:54

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: EBOL OFFICIAL »

No napewno jest to robione po to by odwrócić naszą uwagę.
Jeśli ktoś jescze nie widział wczoraj wstawiłem nowy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xNIDPnbOQ8Y&t=5s
Bless Ya !
Teraz wszystko będzie jeszcze bardziej zagmatwane , jestem ciekaw jak oglądalnośc Ageta teraz wygląda w porównaniu z 1 edycją "Gwiazdy".
Omawiam programy: Agenta , The Voice i nie tylko ;) Zapraszam na kanał ;)
http://bit.ly/2Hr1z4j
po31
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:23

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

Czyli emisja 9 mają wypada i finał tym samym tydzień później 16 mają ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości