[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przyznam , ale cóż albo być fair wobec innych albo by było ładnie albo inny osobny temat innego wyjścia nie ma :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat prywatne domysły kto może być "Agentem", a kto nie trudno uznać za przecieki. To trochę tak, jakby przewidywać kto jest potencjalnym zwycięzcą danego talent-show. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale to nie są prywatne domysły- prywatne wg mnie spoilera nie potrzebują bo po co, chodziło o przecieki , że ktoś odpadł ,kto jest agentem czy zwycięzcą.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A to teraz zauważyłem. Jednak używanie aż dwóch, niekiedy trzech spoilerów do jednego przecieku wygląda nieco słabo, ale już koniec OT. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

ali_cia pisze:Jak myślicie dlaczego to akurat Eva miała typować zawodników ws. skoków? Jest najbardziej czy najmniej godną zaufania zawodniczką? Szkoda, że nie pokazują takich smaczków, no chyba, że zostanie to przedstawione w późniejszym czasie (odcinek finałowy). ;)
Na nurtujące mnie pytanie odpowiedziała Tamara we wpisie na swoim blogu opisującym wczorajszy odcinek (swoją drogą bardzo polecam, w jej notkach zawsze można dowiedzieć się o jakichś zakulisowych smaczkach, które nie zostały przedstawione na wizji). Otóż Eva wg grupy była osobą, której grupa ufała najmniej (po waszej dyskusji już sama nie wiem czy oznaczać to spojlerem czy nie...)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Wydaje mi się, że dodatkowe zakulisowe informacje na temat poprzednich odcinków nie wymagają spojlerowania, co innego jeśli ktoś posiada jakieś informacje na temat kolejnych odcinków, które nie zostały przedstawione publicznie na żadnej stronie (social media programu, czy zapowiedzi telewizyjne).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

ali_cia pisze:
ali_cia pisze:Jak myślicie dlaczego to akurat Eva miała typować zawodników ws. skoków? Jest najbardziej czy najmniej godną zaufania zawodniczką? Szkoda, że nie pokazują takich smaczków, no chyba, że zostanie to przedstawione w późniejszym czasie (odcinek finałowy). ;)
Na nurtujące mnie pytanie odpowiedziała Tamara we wpisie na swoim blogu opisującym wczorajszy odcinek (swoją drogą bardzo polecam, w jej notkach zawsze można dowiedzieć się o jakichś zakulisowych smaczkach, które nie zostały przedstawione na wizji). Otóż Eva wg grupy była osobą, której grupa ufała najmniej (po waszej dyskusji już sama nie wiem czy oznaczać to spojlerem czy nie...)
Takie drobne info zza kulis zadań nie jest kłopotem-jeśli nie wyjawia kto jest lub nie jest agentem itp.

Swoją drogą zwykle w tych zadaniach z zaufaniem przynajmniej widzowie, a najczęściej i zawodnicy byli informowani o wynikach ankiety. Dodam , że ostatnio nie ma immunitetów-czasem osoba najbardziej zaufana je dostawała.
mcl1
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: Siemianowice
x 6
x 8

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mcl1 »

Mnie w ostatnim odcinku zastanowił Tomasz.
W poprzednim epizodzie w czasie dyktanda mówił , że od lat nie miał w rękach długopisu w rękach, a w ostatnim gadał , że miał świadectwa z paskiem w podstawówce. Trochę mi mi się to gryzie, a nie potrafi na dłuższą metę sklecić zdania , ani myśli do kupy. Przypadek???
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Czy wskazywanie agenta na podstawie błędnych typowań osób wyeliminowanych jest spoilerowaniem? Oczywiście w większości to będą domniemane dane bo podejrzenia tych, którzy odpadli zwykle nie są emitowane. Niemniej na podstawie ich wyborów we wcześniejszych odcinkach można zauważyć pewne tendencje:
[ Spoiler ]
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Zauważyłem ciekawą rzecz w czołówce mianowicie przed jednym z uczestnikow pojawia sie napis agent
prozshin
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:04

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: prozshin »

Witam ;)

Specjalnie zarejestrowałem się na forum żeby podzielić się swoimi przemyśleniami po odcinku 4 jak i na temat Agenta ;) to co mam do przekazania zamieszczę w spoilerze w razie gdyby ktoś nie był zainteresowany przeczytaniem tego, bo to ciut dłuższy komentarz niż standardowe ;) i jeśli mogę mieć gdzieś rację to nie chciałbym psuć każdemu zabawy:P
[ Spoiler ]
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Zapowiedź 5 odcinka
https://www.youtube.com/watch?v=I-OQLL4Ei5U

Po tym zwiastunie skłaniam się ku tezie, że agentem może być
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Dla mnie najlepsze jest to, że drugi czy trzeci odcinek z rzędu uczestnicy wypuszczają jedną osobę sprawdzając czy sabotuje czy nie (zwiastun powyżej). Swoją drogą tak się zastanawiam jakim cudem będzie
[ Spoiler ]
się przemieszczać skoro się boi (zwiastun powyżej).
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tymczasem mamy pierwszą kandydatkę do kolejnej edycji - http://party.pl/newsy/marta-wierzbicka- ... -2343-r22/
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale na razie tyczyło się tej edycji -szkoda bo juz myślałem ,że mamy pewność co do kolejnej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości