[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
po31
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

W12odcinku odbędzie się kolacją z piórami. Ale czy to oznacza ze w tym odcinku poznamy Agenta i kto wygra program ?
Gezas
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Gezas »

Wątpię, będzie pierwszy półfinał eurowizji więc oglądalność będzie mniejsza, dlatego pewnie przerwie się w momencie jak ktoś sięgnie po kopertę, otworzy ją, ale nie zobaczymy co ma w środku ;p
po31
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: po31 »

O:-) Ale w ostatnim odcinku zobaczymy wszystkich uczestników. Wiebc ciekawe czy tez bwdzie kolacja i jsk ujaeni sie Agent....?
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: przemyslv »

Czy ma ktos namiary na Sezon 3 Agenta z Marcinem Mellerem online? Na CDA mamy 1 i 2.
The Mole
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: The Mole »

przemyslv pisze:Czy ma ktos namiary na Sezon 3 Agenta z Marcinem Mellerem online? Na CDA mamy 1 i 2.
http://agenttvn.blogspot.com/2017/02/ma ... ianka.html

Przy okazji witam wszystkich fanów Agenta :)
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

The Mole pisze:
przemyslv pisze:Czy ma ktos namiary na Sezon 3 Agenta z Marcinem Mellerem online? Na CDA mamy 1 i 2.

Wtf?! Wrzucasz info, że masz do OBEJRZENIA trzeci sezon starego agenta, a zeby uzyskac do niego dostep nalezy odpowiedziec na pytanie o ten wlasnie trzeci sezon (kto cos zrobil i w ktorym odcinku w trzecim sezonie)?!

No mindfuck.
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

przemyslv pisze:
The Mole pisze:

Wtf?! Wrzucasz info, że masz do OBEJRZENIA trzeci sezon starego agenta, a zeby uzyskac do niego dostep nalezy odpowiedziec na pytanie o ten wlasnie trzeci sezon (kto cos zrobil i w ktorym odcinku w trzecim sezonie)?!

No mindfuck.
Poważnie? Ja uzyskiwałam dostęp beż żadnych pytań i teraz normalnie wchodzę. A powiem mi co to za pytanie to może uda się odpowiedzieć?
krejzolekk pisze:A wystarczyło dograć tak setki, gdzie Odeta nie zmienia typy jak rękawiczki.
Ależ nie trzeba ich było nawet dogrywać. Po każdym odcinku Odeta mogła powiedzieć: Dzisiaj stawiam na (...) i wymienić każdego uczestnika. Przy montażu by się dobrało odpowiednią osobę. Powiedzenie kilku zdań nie zabrałoby mega dużo czasu, a na początku w ogóle można by było nie pokazywać jej typowania.
po31 pisze:O:-) Ale w ostatnim odcinku zobaczymy wszystkich uczestników. Wiec ciekawe czy tez bedzie kolacja i jak ujawni sie Agent....?
Może być tak, że wyciągną piórka we trójkę, a to jakie wyciągneli pozostali uczestnicy zobaczą z nagrania w telewizorze. Trochę kills the vibe, mam nadzieję, że tego nie zrobią.
The Mole
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: The Mole »

przemyslv pisze:
The Mole pisze:

No mindfuck.
Ty tak na serio? Podrzucam Ci instrukcję, dzięki której masz możliwość obejrzenia 3 sezonu i jeszcze masz pretensje? Nie wiem dlaczego założyłeś też, że to ja jestem w posiadaniu owej edycji. To nie ja prowadzę tego bloga i tak samo jak wszyscy musiałem prosić o dostęp i czekać do kolejnej soboty na następny odcinek. Nie ma z tym żadnego problemu i cały sezon już oglądnąłem. I nie trzeba odpowiadać na żadne pytania. To był konkurs/quiz dla czytelników, kto ile pamięta z 3 edycji. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3384

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Karol »

@kromkachleba, korzystać z opcji "Edytuj", zamiast pisać trzy posty pod rząd. Bo będą ostrzeżenia.
martusia90
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 »

Ej, ale tam nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, Jest link...
przemyslv
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

martusia90 pisze:Ej, ale tam nie trzeba odpowiadać na żadne pytania, Jest link...

No niekoniecznie.
Jest link ktorego nikt nie zatwierdza + "Aby uzyskać dostęp do odcinków, trzeba wykonać polecenie, które tam się pojawi" a na dole jakas zagadka odnosnie trzeciego sezonu.
krejzolekk
Obserwator
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk »

Chyba nie myślisz, że facet od bloga siedzi 24 na dobę przy komputerze i czeka aż przyjdą prośby o zatwierdzenie? Jak wysłałeś prośbę, dostaniesz dostęp, spokojnie. :) Szacunek dla chłopaków za udostępnianie starych sezonów, a niedługo powinna pojawić się jeszcze "Ekspedycja".
kromkachleba pisze:Ależ nie trzeba ich było nawet dogrywać. Po każdym odcinku Odeta mogła powiedzieć: Dzisiaj stawiam na (...) i wymienić każdego uczestnika. Przy montażu by się dobrało odpowiednią osobę. Powiedzenie kilku zdań nie zabrałoby mega dużo czasu, a na początku w ogóle można by było nie pokazywać jej typowania.
Mogli to tak rozwiązać i nie byłoby tej błazenady przy montażu. To wygląda, jakby montowali, nie wiedząc jeszcze, kto doszedł do finału. Gdyby nie to nachalne sugerowanie o agenturze Darii na początku, odpadanie osób głosujących na nią, zmienianie typów Odety, to dziś mielibyśmy ciężki orzech do zgryzienia. Chcieli nam utrudnić zadanie montażem, a mam wrażenie, że wyszło zupełnie na odwrót.
martusia90
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 »

Dokładnie tak. Ekspedycja ? wow. Pamiętam ten program jak przez mgłę :)
Awatar użytkownika
kromkachleba
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kromkachleba »

martusia90 pisze:Dokładnie tak. Ekspedycja ? wow. Pamiętam ten program jak przez mgłę :)
Niby te same lata co agent, a zupełnie tego nie pamiętam!
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 150
x 654

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

To taka biedniejsza wersja Ryzykantów, tyle że po Polsce ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”