[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Kala79
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kala79 »

O tym pisał CapitainMorgan ze nikt nie odpadnie Swoją drogą wydaje mi się że ma dużą wiedzę o AG3 i jest bardzo pewny swego
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 288

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Kryterium0 »

A ja myślę, że wielu z Was dało się porwać w ten owczy pęd narzucony przez niektórych pewnych siebie userów. I teraz w każdym odcinku skupiacie swoją uwagę na Ciachorowskim, pomijając inne tropy.

Przy trzeciej edycji celebryckiej, produkcja już raczej wiedziała, że agent musi być przebiegły, a Tomek taki nie jest. Taki chłopek roztropek. Ani zbyt bystry, ani dusza towarzystwa. Role dostaje głownie dzięki urodzie.

Jak dla mnie Peja (choć obawiam się co to będzie, jak nie daj Bóg, odpadnie?). Małymi kroczkami, w sposób nienachalny komplikuje działania grupy. A wszystko spada na jego luzacki sposób bycia, przy czym grupa go lubi. Idealny kandydat na agenta.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

[ Spoiler ]
Iga1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Iga1 »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

Kala, ale ten sam użytkownik pisał w drugiej edycji na podobnym etapie że ma pewne info, że w TOP 3 będzie Kret, Odeta i Marek...Marek, no właśnie...więc nie jest to tak do końca sprawdzone info. Może i coś tam wie, ale nie jest to tak w 100% potwierdzone, poza tym nie podaje żadnych konkretów, czyli idzie to w takim kierunku "Wiem....ale nie powiem dlaczego wiem".

Mr. Agent opis 8 smego odcinka
[ Spoiler ]
Może ten trzeci nurek to jakaś asekuracja ? opisy odcinka w odniesieniu do podziału grup nigdy nie kłamią...
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 40

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja »

Kryterium0 pisze:A ja myślę, że wielu z Was dało się porwać w ten owczy pęd narzucony przez niektórych pewnych siebie userów. I teraz w każdym odcinku skupiacie swoją uwagę na Ciachorowskim, pomijając inne tropy.
.

Masz racje. Ja np nie wychylam sie z moja linia poszukiwan agenta, skoro juz wszystko zgrabnie i fachowo zostalo tu napisanie w formie pracy magisterskiej ;) to mysle ze moje uwagi sa ponizej poziomu tropiacych.
Mr_Agent
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mr_Agent »

[ Spoiler ]
darkcry1
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: darkcry1 »

Nie byłbym pewny odpadnięcia Mai w tym odcinku porównajcie sobie 1:15 i 1:27 mam nadzieję, że zauważycie o co chodzi.
https://www.youtube.com/watch?v=97Pn8z__RZw
Awatar użytkownika
Adrri
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Adrri »

A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że gdzieś między postami piszą też tu ludzie z TVNU. Ktoś tu próbuje wprowadzić forumową dezorientację. Nie będę wskazywać palcami z grzeczności. Już na priv u mnie pewne osoby zaczynają próbować wprowadzić we mnie dezorientacje snując błędne tezy...a ja mimo to studiując ich sporadyczne wypowiedzi na tym forum wiem, że zawsze się myliły finalnie, przypadek ? Tu chyba nie wypowiadają się tylko i wyłącznie widzowie ? Robię screen na wypadek by post był o dziwo usunięty.

Co do odpadnięcia Maji...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 150
x 661

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor »

Myślisz, że nasze forum jest aż tak groźne, żeby ktoś z TVN siał panikę i dezorganizację? Kto z nich jest Agentem? :D
A tak serio, to ja w jakiś sposób jestem ostrożny do biegnącej w zwiastunie Lucińskiej. Mam nieodparte wrażenie, że część kadrów, tak jak słynne palenie Pei to po prostu te scenki "ustawione" tak jak na początku każdego odcinka.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 660
x 3409

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Karol »

Paniki może nie sieją, ale obserwują nas pilnie ;-)
ewcia
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: ewcia »

Rektor pisze:Myślisz, że nasze forum jest aż tak groźne, żeby ktoś z TVN siał panikę i dezorganizację? Kto z nich jest Agentem? :D
A tak serio, to ja w jakiś sposób jestem ostrożny do biegnącej w zwiastunie Lucińskiej. Mam nieodparte wrażenie, że część kadrów, tak jak słynne palenie Pei to po prostu te scenki "ustawione" tak jak na początku każdego odcinka.
Palenie Peji nie jest ustawką bo Peja na instagramie napisał że spali forsę ale nie wiadomo w którym odcinku. Ucieczka Ani też nie jest ustawką to będzie bodajże w 8 odcinku z tego co można wywnisokować po jego opisie w teletygodniu.
ewcia
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Rektor pisze:Myślisz, że nasze forum jest aż tak groźne, żeby ktoś z TVN siał panikę i dezorganizację? Kto z nich jest Agentem? :D
Palenie Peji nie jest ustawką bo Peja na instagramie napisał że spali forsę ale nie wiadomo w którym odcinku. Ucieczka Ani też nie jest ustawką to będzie bodajże w 8 odcinku z tego co można wywnisokować po jego opisie w teletygodniu.
Adrri pisze:A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że gdzieś między postami piszą też tu ludzie z TVNU. Ktoś tu próbuje wprowadzić forumową dezorientację. Nie będę wskazywać palcami z grzeczności. Już na priv u mnie pewne osoby zaczynają próbować wprowadzić we mnie dezorientacje snując błędne tezy...a ja mimo to studiując ich sporadyczne wypowiedzi na tym forum wiem, że zawsze się myliły finalnie, przypadek ? Tu chyba nie wypowiadają się tylko i wyłącznie widzowie ? Robię screen na wypadek by post był o dziwo usunięty.

Co do odpadnięcia Maji...
[ Spoiler ]
Jeżeli teraz jakimś cudem Maja nie odpadnie to w 8 odcinku odpadnie razem z Anią. Obje na pewno nie dotrwają do 9 odcinka.
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
x 8
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: chatterbox »

Jak słyszę, że Peja może być Agentem to mam ochotę się roześmiać. ;D
Jego naczelną akcją byłoby chyba zagadywanie Michała na balkonie i złamanie kijka w czasie poszukiwania roślin...
Liczyłabym na bardziej "popisowe" akcje agenta.
Generalnie on się przykłada do zadań - ponarzeka pod nosem, ale je wykonuje.

Ale co najważniejsze, nie wyobrażam sobie, z całym szacunkiem dla Peji, że TVN jego by wybrał na agenta.

Jak widzimy w poprzednich edycjach, osoby które wygrały to "ulubieńcy" TVN, którzy potem wrócili ze swoimi programami.
W pierwszej edycji pamiętam wpisy po 1, 2 odcinku gdzie kilka osób pisało "Znając TVN to powinien być Urbański, to by pasowało, ale to jes aż za proste." A jednak było.

Dlatego Peje wykluczam ;)
ewcia
Użytkownik
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Jakby Peja okazał się agentem to była naprawde sensacja. Dla mnie Peja by był najlepszym agentem w historii tego progamu. Przede wszystkim że ani uczestnicy ani widzowie go by nie wykapowali a to jest wyczyn. Jeżeli chodzi o zadania to niewiadmo jeszcze jak by psuł te zadania np facet bezproblemu oszukał na kolejce, tak zagadał Jasia że ten zgłupiał i nie wiedział praktycznie nic, z poszukiwaniem miejsc też wiedział że idą żle a jednak pozwolił Karolinie prowadzić, jak widać kasę też spalił, jak tysiak zginął to też się nie odzywał, na górze chciał iśc pierwszy aby penie ustalić pary, buddy nie szukał tylko zdjęcia pykał i można jeszcze coś wymienić. Peja nie jest taki świety w tym programie na jakiego się kreuje.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2018, 10:34 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięty zbędny cytat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”