[TVN] Mamy Cię! (2004-2005, 2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Morgan94 pisze:Wyniki 1 odcinka pokazały, że widownia chciała to oglądać - jak pokazał 2 i 3 odcinek wszyscy się zawiedli.
1 odcinek nie miał tak sporej konkurencji, a i tak program już przegrał z Jedynką i finałem "Ciszy nad rozlewiskiem".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ciężko mi zrozumieć, dlaczego TVN aż tak mocno obraził się na Majewskiego. Rozumiem, że bank zachwiał pozycją Szymona, ale... czas goi rany. Co do gagów to obejrzałem pierwszy odcinek i mi wystarczy. Sporo moich znajomych tam występuje, więc powiem tylko, że pomysły na gagi dość przeciętne, mimo iż wykonanie od strony aktorów niezłe.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak samo niezrozumiałe dla mnie jest dlaczego zamiast TVN produkować program samodzielnie (co przykład "Top Model" pokazuje, że wychodzi to całkiem dobrze), zlecą ją firmie Earl Grey, która po "Kto poślubi mojego syna?" pokazała, że do czego jest zdolna. :o
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ciekawe, czy ekipa sama te gagi wymyśla, czy też scenariusze pochodzą w niektórych przypadkach z wersji oryginalnej. Przypomnę, że w starej edycji część gagów była rodzimymi wersjami wkrętów zagranicznych, m.in. ten z udziałem Ryszarda Kalisza. Pokazano wtedy fragment oryginału.
Rektor pisze:Ciężko mi zrozumieć, dlaczego TVN aż tak mocno obraził się na Majewskiego. Rozumiem, że bank zachwiał pozycją Szymona, ale... czas goi rany.
Jeśli gagi będą słabe, a są, to nikt i nic nie pomoże, nawet dwóch Majewskich ;).
2009-2021
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nie wiem czy ja dobrze pamiętam, ale podczas gagów nie było pokazywanych reakcji w studiu, co było atutem. Co do Majewskiego - jak dla mnie jego postać to było 50% tego programu. Jestem ogromnie ciekaw jak TVN w przyszłości zagospodaruje te niedziele, bo na ten moment to jest bieda, Tańca nic i nikt nie zastąpi.
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Earl Grey.. ta firma powinna produkować tylko jedno:
[ Spoiler ]
Więcej by zarobili i zyskali odbiorców niż na produkcji programów :D Tylko tyle mi sie kojarzy z nimi.

Ktoś pamięta jakie były pierwsze odcicnki starego "Mamy Cię" ? czy też tak cięzko sie rozkręcało że nie dało się oglądac? Z tego co pamietam to start raczej byl dobry
xyz
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No po studiu widać i grafice, że to jakieś "wieśniaki" robią... Firma mająca na koncie tragedię KPMS chyba ma niezłe "chody" w TVN...

W Niedziele wiosną tego roku i przyszłego nie ma szans na megahitowy program, bo jest i będzie Ranczo (10 seria za rok podobno ostatecznie ma być końcówką). Mają 2 lata na przygotowanie prawdziwej "bomby" i pół roku na przemyślenie co dać jesienią, bo "Blondynka" (ponoć ma być 4 seria) ma rating ponad 50% gorszy od Rancza i MasterChef zdarzało się pokonywać serial TVP1...

Na jesień bym nie kombinował tylko walnął NRS albo w wersji 45 minut odcinek (20-21), albo 2 po 22 minuty. Potem możnaby przerzucić tam jakiś format typu YCD czy PR czy TM...

Mamy Cię niestety się nie sprawdziło, a miało potencjał na pewno na wygrywanie choćby z MTBM...
CiachooStatysta
Użytkownik
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2009, 23:47
x 1
x 6
Kontakt:

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CiachooStatysta »

Byłem na nagraniu Mamy Cię, i na widowni jest więcej niż 30 osób ;-)
Niestety nie mogę zdradzić kto będzie wkręcany ale odcinek będzie ciekawy.

Zdjęcia realizowane są w tym samym miejscu gdzie serial "Na Wspólnej", "Lekarze" czy "Kuba Wojewódzki".
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

W odcinku w niedzielę wkręcani będa: Antek Królikowski,Majka Jeżowska oraz min.in Sławomir Szmal,Michał Jurecki czyli piłkarze ręczni.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

Zapowiada sie ciekawie dwa gagi, Majka Jeżowska oraz Sławomir Szmal, Michał Jurecki.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przed chwilą w zapowiedzi poinformowano, że wkręceni jutro będą Joanna Jabłczyńska, Szczypiorniści i Antek Królikowski. Ciekawe - Majka Jeżowska wyleciała.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Rozumiem zatem, że wkręta z Królikowskim była wcześniej nagrywana niż z Pawlickim.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Gag z ręcznymi na razie niezły XD

Edit: Dobrze to wyszło nawet.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Świetny 1 gag z piłkarzami na duży plus , dobry pomysł i wykonanie, chłopaki świetni.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Mamy Cię!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Moja ocena tego gagu: 5,5/10

Doceniam całkiem niezły pomysł. Wykonanie trochę gorzej, ale nie było słabo.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości