[TVN] Aplauz, aplauz! (2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kamico7 » 28 cze 2015, 17:49

TVN na jesieni ma ten "problem" że większość prawie wszystkie formaty są sukcesami :MT, MasterChef,Top Model i trudno im umieścić jakiś nowy program o dobrej porze w porównaniu z wiosną gdzie TVN cały czas musi dokonywać korekt, no teraz im się sobota ustabilizowała ale Niedziela leży. Ja nie mam pojęcia ile ten AA ma trwać więc jakby miał zmieścić się w 40 minutach to 18.00 w Niedziele czy Sobotę pasuje, albo mogą dać o 17.00 ten program i wtedy trwałby do 19.00. Jesienią o godzinie 17.00 jest już ciemno i więcej osób ogląda o tej porze telewizor niż wiosną więc szansa nawet na 3 mln widownię uważam że jest. Jakby program miał mieć 10 odcinków to fajnie by było jakby TVN z AA wystartował później np. w październiku, bo we wrześniu o tej godzinie może być słabo z oglądalnościa
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: pulkownik » 29 cze 2015, 10:35

Jak informują portale plotkarskie, propozycję jurorowania odrzuciły Kozidrak i Rodowicz, natomiast podobno duety oceniać będzie Justyna Steczkowska.
Camillo
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Camillo » 29 cze 2015, 12:36

Gdyby była to Justyna, to byłby to pstryczek w nosa w stronę TVP. Myślę, że tego nie zrobi, Justyna jest mocno związana z telewizją publiczną.
Maniak seriali zagranicznych :)
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: tomalapt » 29 cze 2015, 17:12

Nie wiem skąd Wy macie takie bzdurne informacje o udziale gwiazd w "Aplauz, Aplauz"...

Oficjalny komunikat Justyny:

"Kochani jestem zniesmaczona tego typu artykułami w prasie, w których nie ma ani odrobiny prawdy i w których wmawia mi się, że robię coś - czego nie robię!
NIE WYSTĘPUJĘ W TYM ROKU W ŻADNYM SHOW, BO JESIENIĄ WYDAJE PŁYTĘ I RUSZAM W KOLEJNĄ TRASĘ KONCERTOWĄ.
Tyle w tym temacie. Za chwilę wylatuje do Serbii kręcić teledysk.
Dobrego dnia!
JS"
facebook.com/JustynaSteczkowska
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Rektor » 29 cze 2015, 17:48

Gdyby nie reszta komunikatu, to pomyślałbym, że odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda » 29 cze 2015, 19:23

Okazuje się , że niektórzy byli blisko , w programie możliwe , że pojawi się Magda Steczkowska

http://afterparty.pl/exclusive_artykul,24295.html
matteo26
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: matteo26 » 30 cze 2015, 9:31

czy "Mali Giganci" nic TVN-u nie nauczyli? kolejny kiepski show się szykuje :/
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 » 30 cze 2015, 11:01

Jak dla mnie to ten program na razie zapowiada się dosyć przeciętnie, żeby nie powiedzieć mizernie w stosunku do MG gdzie jednak zakres talentów nie ograniczał się wyłącznie do śpiewania, po za tym zapowiedzi też specjalnie nie zachęcają do oglądania, jednak wiadomo nie należy oceniać książki po okładce. Swoją drogą szkoda, że nie pomyślano o "Masterchef junior", który moim zdaniem mógłby być bardziej interesujący niż dziecięce śpiewanie, w dodatku już w wielu programach dzieci pokazywały swoje zdolności wokalne, a raczej gotowania małych pociech jeszcze nigdzie nie było, więc mam nadzieję, że jeśli nie TVN to może Polsat, który także gorączkowo poszukuje swojego dziecięcego show w przyszłości zaprezentuje kulinarny program dla dzieci.
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Jordi » 30 cze 2015, 12:50

matteo26 pisze:czy "Mali Giganci" nic TVN-u nie nauczyli? kolejny kiepski show się szykuje :/
3,3mln widzów i 1 miejsce w kategorii programów rozrywkowych (nie licząc zerowego odcinka Rolnika) to kiepsko? Fajnie wiedzieć. Można psioczyć na format, ale co TVN miało nauczyć MG? Chyba raczej to, że jest sukcesem i będzie 2 edycja wiosną 2016...

Fragmenty formatu oryginalnego pokazane zostały w "Co za tydzień". Oprawa jest bogatsza niż w MG moim zdaniem. Ciekawe jak TVN to zaaranżuje - znając Rochstar to biedy nie powinno być, chociaż jak pomyślę o CS czy TzG Polsatowskim... No i czy będzie nagrywany program wcześniej, czy na żywo jednak?

Dużo niewiadomych cały czas. Ja się wstrzymuję z opinią do pierwszego odcinka.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: N-O-R-O-N » 30 cze 2015, 17:24

Odniosę się do pewnego postu pewnego użytkownika: "Mali giganci" nauczyli TVN zapewne to, że mimo fali krytyki jaka spadła na program, i tak potrafił przyciągać regularnie ponad 3,3 mln widzów. Nawet jak mówili TVN-owi, że ciężko będzie im walczyć z Polsatowskim CS, to okazało że było inaczej. Nie nazwałbym MG kiepskim programem, choć tu już rozchodzi się o gusta. Zresztą słowo "kiepski" co do poziomu programu, to słowo trochę zbyt ostre (taka moja opinia). Śmiem twierdzić, że pokazało to TVN-owi, że warto stawiać na tego typu programy. :D Bo już przynosi to sukces. Oznacza to, źe warto kontynuować to pasmo sukcesów.

Chociaż co do "Aplauzu..." mam na razie mieszane uczucia, to po cichu liczę jednak na miłe zaskoczenie. ;)
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kamico7 » 30 cze 2015, 19:31

Najlepiej będzie jak poczekamy i wtedy zobaczymy. Wiele zależy też od tego kto będzie w jury i od samej promocji, bo jednak MG przez to że byli tak często krytykowani mieli darmową reklamę, więc też zależy od tego jak TVN wypromuje nowe show a ostatnio z promocją w tej stacji jest słabo co było widać przy YCD kiedy zwiastuny odcinków w TV ukazywały się czasem dopiero w Niedzielę wieczorem i były dość słabe.Nagrania castingowe mają się odbyć już 7 lipca jak mówi ten artykuł http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html czyli pewnie w Dzień dobry Wakacje w ten Weekend poznamy obsadę
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda » 03 lip 2015, 20:38

Ponoć jak podaje tygodnik Gwiazdy tak jak strzeliłem kiedyś -Rozenkowa ma chrapkę na posadę jurora i już zarzuciła sieci w TVN by ją dostać.

Kto wie-skoro jej płacą 5 tysięcy za siedzenie w domu - to mogą trochę dołożyć i upchnąć gdzieś.
cfcpoland
Poster

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: cfcpoland » 03 lip 2015, 21:40

Oby nie Rozenek - jej programy są fatalne, odpoczynek jej najlepiej zrobi, oby jak najdłuższy. W TVNie są lepsze osoby od niej, jej fenomenu zupełnie nie rozumiem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda » 03 lip 2015, 21:50

Powiem szczerze ,że ciężko zrozumieć jej fonemen :) Ale na pewno gdzieś ją upchną, skoro chcieli Maryle mają sporo kasy na to .
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: tomalapt » 03 lip 2015, 21:56

Tylko nie Rozenek...
Może Kazadi? (huehue)

nie rozumiem fenomenu tych Pań...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”