[TVN] Aplauz, aplauz! (2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 » 11 lip 2015, 12:19

Wreszcie jakaś porządna wiadomość :) Powiem szczerze, że nawet Szulim jako prowadząca już mnie tak nie razi, najważniejsze, że w programie nie będzie "perfekcyjnej". Co do pory programu to także wydaje mi się, że będzie to niedziela 21:00, zawsze Agnieszka może pod koniec show zaprosić na swoje "Na językach", chociaż z drugiej strony ze względu na charakter AA! nie wiem czy taka promocja byłaby wskazana :P
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda » 11 lip 2015, 12:22

Nazwiska ostatnie nie są złe, ale mnie zaczyna denerwować bliźniaczość pomysłu do MG.
Tam tez byli trenerzy , którzy w dodatku prawie nic nie robili od połowy programu- takie kwiatki do kożucha -oby tu było inaczej i byli kimś pokroju trenerów TTBZ choć w połowie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: N-O-R-O-N » 11 lip 2015, 12:26

No i to są lepsze wiadomości, nazwiska trenerów znacznie lepsze niż jurorów. Sympatyczne osobowości, świetnie trafili.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Trzeciak » 11 lip 2015, 12:36

wiatriwoda pisze:Nazwiska ostatnie nie są złe, ale mnie zaczyna denerwować bliźniaczość pomysłu do MG.
Tam tez byli trenerzy , którzy w dodatku prawie nic nie robili od połowy programu- takie kwiatki do kożucha -oby tu było inaczej i byli kimś pokroju trenerów TTBZ choć w połowie.
Podobieństwo formatu dziwić nie powinno, bo zarówno "Mali Giganci", jak i "Aplauz, Aplauz" pochodzą od tego samego licencjonodawcy, czyli od Televisy.
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: cfcpoland » 11 lip 2015, 13:05

Genialny wybór trenerek od wokalu, Jeżowska i Steczkowska na pewno dadzą radę. Magda Steczkowska była w zeszłym roku w 2 edycji "TTBZ" ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda » 11 lip 2015, 13:20

Jeżowska z swoim doświadczeniem bardziej pasowała by na jurorkę , a Rusowicz na trenerkę.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kamico7 » 11 lip 2015, 14:57

Obsada program bardzo dobra. Najbardziej czekam jak się sprawdzą jurorzy ale myślę że źle z nimi nie będzie. Co do trenerów to również bardzo fajny wybór i może któraś z tych Pań jak się sprawdzi zastąpi wiosną Kasię Bujakiewicz w MG(Z całą sympatią do niej ale nie sprawdziła się kompletnie i nie umiem znaleźć dla niej nawet jakiegoś plusa)
Co do prowadzącej to uwielbiam Szulim i jako prowadząca Na Jezykach sprawdza się bardzo dobrze i mimo wielu krytyk uważam że ten program jest bardzo dobrze realizowany i co najważniejsze ciekawy a dobór osób przy stole jest fajny i cieszę się że program wraca Jesienią
Ale.. Nie podoba mi się to że pojawi się w tym programie bo po prostu nie będzie tam pasować ale zobaczymy jak wypadnie. No Agnieszka umacnia swoją pozycję w TVN i jak na razie Stylowy magazyn ani Na Językach nie są zagrożone więc jakby Aplauz Aplauz okazał się hitem to Szulim będzie miała pod swoimi skrzydłami aż trzy programy.Rozenek miała 2 ale Bitwa o Dom ledwo się trzymała więc tylko Perfekcyjnej była pewna
Jordi
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Jordi » 11 lip 2015, 17:55

Też zdziwiło mnie, że Jeżowska i Steczkowska są trenerkami wokalnymi, a jednak dużo mniej znana Rusowicz jest w jury.

Niemniej obie panie to bardzo dobry wybór :)
piotrekzgr
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: piotrekzgr » 12 lip 2015, 0:25

A ja mam mieszane uczucia, szczególnie odpycha mnie prowadząca - sorry,ona w ogóle nie pasuje do programu familijnego - po jej zachowaniu i wypowiedziach w ogóle jej tam nie widzę. Będzie tylko prowadzącą, oj może skończyć jak "pinda gadająca przy kwiatkach", jak określiła p.Loskę czy Wander parę lat temu. Jury w miarę, trenerzy bardzo średnio. No ale nie ma co gdybać, może będzie hit jak MG :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Trzeciak » 12 lip 2015, 0:28

piotrekzgr pisze:oj może skończyć jak "pinda gadająca przy kwiatkach", jak określiła p.Loskę czy Wander parę lat temu.
Po tym, jak tymi słowami m. in. Wander poczuła się urażona - Szulim powiedziała, ze to nie było określenie w stosunku do tych prezenterek, a tak określiła tylko siebie.
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: piotrekzgr » 12 lip 2015, 0:39

Wiesz, ja to też tak odebrałem, że wyśmiała inne prezenterki ;) Nie mniej jednak jej zachowanie i wypowiedzi chociażby w NJ jest wielokrotnie poniżej krytyki, dlatego do programu rodzinnego mi nie pasuje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Trzeciak » 12 lip 2015, 0:53

Tylko jeszcze przed odejściem z TVP współprowadziła trzecią (i jednocześnie ostatnią) edycję "Bitwy na głosy", gdzie jednak tego nie było czuć, i tu wyszła dość profesjonalnie (choć producenci w ostatnich odcinkach i tak ograniczali jej rolę). Ale fakt, że wizerunkowo gryzie się, by osoba, która na co dzień zajmuje się programem o celebryckim świecie (jeszcze przedstawionym w trochę "pudelkowatym" sposobie) prowadziła jednocześnie widowisko o charakterze familijnym, choć do Jastrzębskiej (która swoim prowadzeniem dobijała w pierwszej edycji swój program do dna) to i tak dzielą lata świetlne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kamico7 » 12 lip 2015, 13:17

Szulim do tego programu jak na razie nie pasuje ale jest dobrą prezenterką i dziennikarką. Aktualnie w TVN to najlepsza prezenterka więc trudno się dziwić że wreszcie dostała jakiś większy program.Jej program wcale nie jest robiony w pudelkowym stylu właśnie.Jest to program o celebrytach ale obejrzałem wszystkie odcinki i również pojawiają się tam rozmowy na ważne tematy. Program co najważniejsze nie ma za zadanie niszczyć gwiazd i szukać sensacji ale pokazywać ten celeświat z lepszej strony. Agnieszka pokazał również że wielki dystans do siebie co nie można powiedzieć o większości gwiazd w naszych środowisku dziennikarskim.
piotrekzgr
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: piotrekzgr » 12 lip 2015, 14:29

Tu się zgodzę, jako prezenterka jest całkiem niezła.

Chyba oglądaliśmy różne programy - jak to nie niszczyć gwiazd? Tylko się wyśmiewają, nabijają, chociażby akcja z Dodą, która była ciosem poniżej pasa. Program dla masy, typowy, mało ambitny żerujący na życiu innych. Na szczęście dostała za swoje ;) Fajnym i rzeczywiście nie próbującym niszczyć celebrytów i gwiazd był Happy Hour w TV4 ;) A co do Aplauzu, to ciekawi mnie kiedy będzie emitowany.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: pulkownik » 12 lip 2015, 14:42

Skoro mają co wyśmiewać, to wyśmiewają, nie widzę w tym nic złego, przynajmniej obnażają puste główki niektórych celebrytek. :) Słów "dostała za swoje" komentować nie będę, bo aż żal.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”