[TVN] Aplauz, aplauz! (2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

piotrekzgr pisze:Tu się zgodzę, jako prezenterka jest całkiem niezła.

Chyba oglądaliśmy różne programy - jak to nie niszczyć gwiazd? Tylko się wyśmiewają, nabijają, chociażby akcja z Dodą, która była ciosem poniżej pasa. Program dla masy, typowy, mało ambitny żerujący na życiu innych. Na szczęście dostała za swoje ;) Fajnym i rzeczywiście nie próbującym niszczyć celebrytów i gwiazd był Happy Hour w TV4 ;) A co do Aplauzu, to ciekawi mnie kiedy będzie emitowany.
Nie przesadzajmy. Nic nie uzasadnia użycia przemocy jednej osoby wobec drugiej, o ile wersja Szulim rzeczywiście się potwierdzi.
kamico7 pisze:Jej program wcale nie jest robiony w pudelkowym stylu właśnie.Jest to program o celebrytach ale obejrzałem wszystkie odcinki i również pojawiają się tam rozmowy na ważne tematy.
To już Twoja opinia. Mi na obejrzenie tego programu wystarczy 5 minut, bo już dalej nie jestem w stanie tego obejrzeć. I w sumie dobrze, że program jest emitowany o tak późnej porze. Przede wszystkim mam tu na myśli dość arogancko zrobione materiały oraz gości komentujące wydarzenia z show-biznesu, którzy (poza Wojciechowską i Lizutem) nie mają nic konkretnego do powiedzenia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kamico7 »

Moja jak i wielu osób a nawet gwiazd które podobno nawet czasem by chciały aby w tym programie chociaż trochę o nich mówili.Co do Akcji z Doda to również uchylę się od komentarza bo jednak sprawa cały czas jest w sądzie więc musimy poczekać. Ja jestem ciekawy jak się sprawdzi Agnieszka w AA, bardzie myślałem ale to już jakiś czas temu jakby TVN spróbował zrobić własną wersje Idola to wtedy ją widziałbym jako prowadzącą ten program. Ja obstawiam że albo program zajmie miejsce w o 21 w Niedzielę albo o 17 w Niedziele bądź w sobotę, ale do sierpnia musimy poczekać
piotrekzgr
Junior

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: piotrekzgr »

Kończąc ten off-top chciałem odnieść się tylko do słów, których użyłem, że dostała za swoje. Gdybym był osobą publiczną i ktokolwiek w taki sposób próbowałby obrażać moich rodziców i grzebać im w życiorysie, rodzicom, którzy nie są osobami publicznymi, bądź śmiałby się z choroby, pewnie zareagowałbym podobnie. Budowanie oglądalności na pewnych sprawach jest nieetyczne i obrzydliwe. Nie mniej jako prowadząca ,abstrahując od jej wizerunku,wiem, że sprawdzi się dobrze, tylko jej postawa gryzie mi się z tego typu formatem.

Ja przeczuwam pewnie 18, zamiast PH w niedzielę. A nie wiecie,czy program będzie na żywo, czy z puszki? Bo nie mogę doczytać tego nigdzie.
cfcpoland
Poster

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: cfcpoland »

Castingi pewnie będą z puszki a odcinki dalsze na żywo (półfinał, finał) na pewno.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

kamico7 pisze:Moja jak i wielu osób a nawet gwiazd które podobno nawet czasem by chciały aby w tym programie chociaż trochę o nich mówili.
Tylko telewizję tworzy się głównie dla widzów, a nie na gwiazd.
kamico7 pisze:Ja jestem ciekawy jak się sprawdzi Agnieszka w AA, bardzie myślałem ale to już jakiś czas temu jakby TVN spróbował zrobić własną wersje Idola to wtedy ją widziałbym jako prowadzącą ten program. Ja obstawiam że albo program zajmie miejsce w o 21 w Niedzielę albo o 17 w Niedziele bądź w sobotę, ale do sierpnia musimy poczekać
Wybacz, ale poniosła Cię fantazja i to za bardzo. ;) Żadnego powrotu "Idola" nie będzie. Nawet amerykański FOX po 15 latach rezygnuje z formatu, bo uznała, że formuła jak na dzisiejsze czasy się wypaliła.
piotrekzgr pisze:Kończąc ten off-top chciałem odnieść się tylko do słów, których użyłem, że dostała za swoje. Gdybym był osobą publiczną i ktokolwiek w taki sposób próbowałby obrażać moich rodziców i grzebać im w życiorysie, rodzicom, którzy nie są osobami publicznymi, bądź śmiałby się z choroby, pewnie zareagowałbym podobnie. Budowanie oglądalności na pewnych sprawach jest nieetyczne i obrzydliwe.
Popieranie tak agresywnych zachowań jest tak samo nieetyczne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1892
x 1860

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Jordi »

Właśnie nie wiem jak to było w Hiszpanii, ale ja tylko finał widziałem (ponad 3 godziny OMG) i on był na żywo, bo głosowali widzowie.

Castingów pewno z 5 epów nawalą jak zwykle. MG pod tym względem było szokiem, bo były tylko 2 odcinki castingowe XD
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

Żadnym szokiem, bo w Hiszpańskich "Małych Gigantach" był tylko jeden odcinek castingowy, a właściwie eliminacyjnym. Nie zamykajmy programów talent-show w pewne bardzo sztywne schematy rodem z "Idola".
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1892
x 1860

[TVN] Aplauz, aplauz!

No byłoby super jakby tych castingów nie pokazywali wcale, tylko od razu po 5-6 wykonów i np 2 przechodzą do półfinału i tak dalej...

Szczerze mnie castingowe odcinki już od dobrych 3 lat nużą i to w każdym programie...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 510
x 1266

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 »

Tym razem afterparty się nie pomyliło - Piotr Rubik potwierdził swój udział w programie na FB.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

W najbliższy piątek - 17 lipca ruszą nagrania programu w studio. Już wiadomo, że publiczność liczyć będzie 300 osób, a program będzie nagrywany w Transcolorze - w tym samym miejscu, co "Mam Talent", "You Can Dance", czy "Mali Giganci". Ponieważ program ma dość specyficzne zasady - warto dodać, że 17 lipca będą próby głosowania, 19 lipca - próby kamerowe, a właściwe odcinki będą nagrywane od 20 lipca. Publicznością zajmie się Agencja Bojar - ta sama, która już z Rochstarem współpracowała przy "Celebrity Splash!", a wcześniej organizowała widownię na "Jaką to melodię?": https://www.facebook.com/agencjabojar/p ... 5120808690
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1892
x 1860

[TVN] Aplauz, aplauz!

Czyli jednak z puszki będą pierwsze programy. Ciekawe jak z finałem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2290

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda »

Jak donosi SE propozycje jurorki otrzymała , ale odrzuciła Anna Mucha.
cfcpoland
Poster

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: cfcpoland »

Co więcej, TVN zaoferował jej 400 tysięcy złotych za jurorowanie w programie. Jak powiedziała, najważniejsze dla niej są dzieci. Powiedziała też że starczy jej teatr i serial.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 195

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Kryterium0 »

Jesteśmy na (w miarę) profesjonalnym forum medialnym, a tu ciągle są osoby wierzące w informacje pudelka, albo podniecają się honorariami, których wysokość jest tajemnicą każdej umowy, i które nie mają prawa ujrzeć światła dziennego - zwłaszcza w tabloidach...
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 124
x 517

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Rektor »

Poważne media się tym nie zajmują, więc na razie zostają nam do rozważań takie strony/artykuły i nie ma w tym nic dziwnego. A sprawa honorarium - to na pewno jest tajemnica, ale z drugiej strony padają kwoty przewyższające zdecydowani gaże jurorów Mam Talent, to też zastanawiające.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”