[TVN] Aplauz, aplauz! (2015)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 968
x 2794

[TVN] Aplauz, aplauz!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zapowiedź całkiem niezła - Szulim ogromne zaskoczenie, Ania Rusowicz cudowna, piękna i mądra, ale to wiem nie od dziś ;)
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
x 3

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Szulim moim zdaniem średnio dawała radę miejscami. Ale to tylko mała część tego co będzie... Ogólnie zwiastun mnie zachęcił do obejrzenia pierwszego odcinka.
;)
Jordi
VIP Expert
x 1838
x 1836

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Jordi »

Dla mnie zapowiedź to niemałe zaskoczenie. Jest naprawdę dobra i z AA wyłania się naprawdę fajnie wyglądający familijny szoł. Szulim się popłakała, Rusowicz wydaje się najlepsza z jury (ale tego się spodziewałem). Studio wygląda dobrze. Logo jest średnie, ale ujdzie. Na pewno 1ep na żywo zobaczę. Zachęcił mnie ten spot.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 168

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: CaptainMorgan »

Trochę więcej wiadomo o formule. W castingach 20 duetów - duet kontra duet. Dalej przejdzie 12 - będą odcinki tematyczne, śpiewanie z innym duetem i duety z gwiazdami. W finale 4 duety.

Przyjmując, że będzie 1 odcinek castingowy, a potem co tydzień odpada 1 duet to mamy 10 odcinków. Ciekawe co potem zrobią z MasterChefem.
Awatar użytkownika
kapi.wola
Użytkownik

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: kapi.wola »

Dla mnie najciekawszy jest czas emisji, niedziela 20? MBTM na pewno przegra walkę o widza, a szkoda bo wolę MBTM :) Show z dziećmi mnie nie kręci i raczej nic i tak pożytecznego z tego nie będzie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 672
x 815

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: N-O-R-O-N »

Morgan94 pisze:Przyjmując, że będzie 1 odcinek castingowy, a potem co tydzień odpada 1 duet to mamy 10 odcinków. Ciekawe co potem zrobią z MasterChefem.
Może przy ostatnich odcinkach sezonu MC, przesuną na 20:00. To całkiem możliwe, po zakończeniu AA.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 492
x 1252

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 »

Zwiastun mnie zachęcił do oglądania, przynajmniej 1. odcinka, chociaż dla zachęty wybrano pewnie te najciekawsze momenty programu a i jak widać łzawych historii nie zabraknie, ale ja już się z tym pogodziłem, że jest to nieodłączny element tego typu produkcji, zwłaszcza z udziałem dzieci.

Familijna wersja Szulim jestem na tak :), bo ostatnio jednak słynęła trochę z innej strony, aczkolwiek w niektórych momentach było sztucznie.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1430

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Trzeciak »

Już z takiej strony Szulim prezentowała się m. in. podczas "Bitwy na głosy". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 968
x 2794

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: pulkownik »

Może mi ktoś wytłumaczyć zasadność "music boxu" w którym są zamknięci jurorzy?

Nareszcie Agnieszka dostała program godny jej zdolnościom i pozycji, oby tylko widzowie dopisali.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1430

[TVN] Aplauz, aplauz!

pulkownik pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć zasadność "music boxu" w którym są zamknięci jurorzy?
Chodzi o to, żeby jurorzy przy ocenianiu duetów nie sugerowali się reakcją publiczności. W końcu aplauz na stojąco będzie w tym widowisku czymś więcej niż symbolicznym wyrazem uznania. ;)
[quote="kamico7 w wątku "TVN (HD)""]Mnie osobiście AA trochę zawiódł bo jak widzę że za jurorami jest jakaś zwykła plansza z tektury a oprawy występów takie sobie i trochę nie podobne do Rochstara.[/quote]
Rzeczywiście - ta plansza za jurorami to (chyba jedyne) nieporozumienie w scenografii. Oprawa graficzna (poza grafiką z głosami) też wybitnie się nie prezentuje, a o to już Rochstara nie można winić.

Jednak po zapowiedziach mam coraz większe przeświadczenie, że program okaże się kolejnym sukcesem TVN-u, może nie aż tak wielkim, jak "Mali Giganci", ale poważnie program może zagrozić i tak budzącym już coraz bardziej płytkie emocje i mającej prawie wyczerpaną formułę "MBTM". Format - mam wrażenie - inspirowany "Rising Star", ale pod Rochstar idealnie wręcz skrojony. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: SzymonNP »

I może to najlepszy moment dla Polsatu, żeby zrezygnować z MBTM, a spróbować właśnie z Rising Star? Muzyka dalej będzie się liczyć, ale to jakieś odświeżenie formuły.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1430

[TVN] Aplauz, aplauz!

Właśnie danie "Rising Star" jest też sporym ryzykiem związanym ubiegłoroczną nawet nie porażką a klęską formatu. W Stanach Zjednoczonych nie zdobył uznania, a jeszcze gorzej było w Niemczech i we Francji, gdzie program ze względu na słabą oglądalność nawet nie doczekał się emisji wszystkich planowanych odcinków. I właśnie się obawiam, że tylko to Polsat będzie mógł wystawić na wiosnę w przypadku zakończenia emisji "MBTM", ale na razie nie wyskakujmy tak w przyszłość. Pierwsze tygodnie jesiennej ramówki z pewnością wszystko pokażą. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1430

[TVN] Aplauz, aplauz!

Trenerka programu Majka Jeżowska o udziale w programie "Aplauz, aplauz!": http://film.interia.pl/telewizja/news-m ... Id,1865149
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 492
x 1252

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 »

Na jurorowanie Anię Rusowicz namówił Czesław Mozil - http://afterparty.pl/exclusive_artykul,25219.html

Mam nadzieję, że to jest dobry wybór, bo patrząc na zapowiedź na to się zanosi :)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1430

[TVN] Aplauz, aplauz!

Rusowicz właśnie do tego typu programu (który jest dużo mniej "poważny" niż "TVoP") akurat bardzo pasuje. Mam nadzieję, że to będzie jedno z największych odkryć tegorocznej jesieni w telewizji. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”