[TVN] Aplauz, aplauz! (2015)

Archiwalne programy TVN.
Jordi
VIP Expert
x 1892
x 1860

[TVN] Aplauz, aplauz!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziś widziałem promo 30-sekundowe z nowymi scenami i coraz bardziej podoba mi się Szulim w roli prowadzącej. Chyba jednak jej angaż to był dobry pomysł :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2290

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: wiatriwoda »

Miszczak właśnie ochrzcił Szulim nową wielką gwiazdą stacji

http://afterparty.pl/newsy_artykul,25288.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Trzeciak »

Ona wielką gwiazdą była już w TVP. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 510
x 1266

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Medyk24 »

Jak na razie po zwiastunach familijna wersja Szulim całkiem niezła i wydaje mi się, że po programie jej angaż okaże się strzałem w 10. Swoją drogą to dobrze, że wreszcie dostała do prowadzenia jakieś większe show, bo rzeczywiście mimo 10 lat w telewizji tak jak powiedział Miszczak była trochę pomijana, a współprowadzenie wraz z Urbańskim "Bitwy na głosy" gdzie "robiła" jako pani od rozmów z rodzinami chyba nie była szczytem marzeń. Agnieszce można wiele rzeczy zarzucić, ale na pewno nie to, że do każdej swej roli podchodzi profesjonalnie.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2290

[TVN] Aplauz, aplauz!

Trzeciak pisze:Ona wielką gwiazdą była już w TVP. :)
Nie nazwałbym ją tak :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

Czyżby? ;): https://www.youtube.com/watch?v=etcqgG2 ... ature=fvhl

A występy jako prezenterka oprawowa oraz prowadzenie programów śniadaniowych i koncertów to co? ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 510
x 1266

[TVN] Aplauz, aplauz!

Może wielką gwiazdą nie była, ale trzymała się w czołówce :P Chociaż ja ją głównie kojarzę jako prezenterkę tzw. oprawy, z programów śniadaniowych i ewentualnie jako konferansjerkę koncertów, no i na pożegnianie jeszcze była wspomniana "Bitwa na głosy".
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2290

[TVN] Aplauz, aplauz!

Trzeciak pisze:Czyżby? ;): https://www.youtube.com/watch?v=etcqgG2 ... ature=fvhl

A występy jako prezenterka oprawowa oraz prowadzenie programów śniadaniowych i koncertów to co? ;)
W życiu dla mnie to nie świadczy o wielkiej gwieździe.

Dodam , że wg mnie ona jako jej postać i osobowość powoduje , że nawet teraz , a nawet dzięki prowadzeniu AA taką wielką gwiazdą nie jest , aczkolwiek nie wykluczam , że nie będzie, ale wątpię.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN] Aplauz, aplauz!

Wypowiedzi i decyzje szefów programowych nt. personaliów z czasem są takie zabawne. Przykład:
[ Spoiler ]
;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 192

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: CaptainMorgan »

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 76273.html

Ktoś pytał o znaczenie "music boxu" - otóż wychodzi na to, że jurorzy nie widzą reakcji publiczności po występie. Każdy głos jurora wart jest 50 punktów. W sumie para uczestników może zdobyć więc 450 punktów.
cfcpoland
Poster

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: cfcpoland »

Nie wiem czy ktoś to wrzucał, zapowiedź programu z facebooka TVN, 3 minuty: https://www.facebook.com/tvnpl/videos/1039188979425974/

Szulim dalej mi się nie podoba za prowadzącą, ale lepsza od Rozenek. Scena nawet OK, pora emisji też. Ciekawe jak będzie z oglądalnością, będzie konkurencyjna TVP1 i Polsat. Ale wszystko jest możliwe. Opinie ludzi pod filmikiem wymowne i krytykujące program.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 510
x 1266

[TVN] Aplauz, aplauz!

To materiał z konferencji ramówkowej TVN, ale rzeczywiście nikt jeszcze go tutaj nie wrzucał :)

TVN pewnie mocno wierzy w sukces tego programu dorównujący "Małym gigantom" umieszczając ten program w ścisłym prime-time a także co warto dodać spoty reklamowe przy tym show są jednymi z najdroższych w cenniku reklamowym stacji na wrzesień - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... a-wrzesien
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 716
x 867

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: N-O-R-O-N »

Rzeczywiście dość drogo za AA!, bo 55 tys. zł maksymalnie - czyli tuż obok MT pod tym względem. Nie dziwi mnie to, w końcu są realne szanse na sukces, pokonanie Polsatu jest możliwe - pewnie z TVP1 stoczą walkę o lidera.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Jordi
VIP Expert
x 1892
x 1860

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: Jordi »

Ja nawet myślę, że premierowy ep bez problemu zostawi w tyle wyprute do reszty MTBM.

Istotny będzie poziom Ukrainek. Ranczo to megahit, ale siła wyższa miała przeciętne wyniki...
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1025
x 3020

[TVN] Aplauz, aplauz!

Post autor: pulkownik »

cfcpoland pisze:Opinie ludzi pod filmikiem wymowne i krytykujące program.
Krytyki przed emisją nie rozumiem, program mnie - osobę, która jest totalnie przeciwna "dziecięcej rozrywce" w stylu "Małych Gigantów" - zainteresował, czekam na pierwszy odcinek. Dzieci mają na scenie wsparcie członka rodziny, nie są zostawione samych sobie, jury profesjonalne i nastawione przyjaźnie do dzieci (dzieciaty Rubik, sympatyczna Ania i psycholog Ohme), na pewno "etycznie" lepsze niż wyblakły showman Wojewódzki, ex (niestety :( ) rockmanka, etatowa jurorka Chylińska i miałka Bujakiewicz. Familijna wersja Szulim jak najbardziej na tak, Agnieszka wydaje się (w zwiastunach) bardziej naturalna niż w roli ostrej dziennikarki, do tego rywalizacja w dobrym tego słowa znaczeniu, decyduje talent a nie bezczelność dzieciaków jak w wiosennym hicie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”