[TVN] Dom Marzeń (2016-2017)

Archiwalne programy TVN.
Nicka
Użytkownik

[TVN] Dom Marzeń

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nicka »

Wyjątkowy niesmak pozostawia po sobie większość uczestników programu.
Smutno jest patrzeć jak zawistni i dwulicowi są ludzie walczący o dom.
Widocznie warto ośmieszyć się i okazać oszustem przed cała Polską dla nagrody.
Swoją droga same zasady programu (uczestnicy eliminują się wzajemnie) spowodowały, że uczestnicy skoncentrowali się na oszukiwaniu i chamskim obgadywaniu za plecami pozostałych.
Z dwóch pozostałych par to chyba jednak Patrycja i Robert okazali się mniej fałszywi i dwulicowi.
Generalnie strasznie smutno zobaczyć jak chamscy, fałszywi i pazerni są ludzie.
Nie wiem czy cieszyć się czy smucić, że to nie są narodowe cechy Polaków, bo angol niczym nie ustępuje tej menażerii, a nawet chętnie negatywnie wypowiadał się w jednym z odcinków o Polakach.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: kamico7 »

Liczyłem na większą konfrontacje, bo półfinalistom należało się trochę wstydu. Wobec finału nie mam żadnych oczekiwań. No chyba jedynie że będzie awaria i finał zostanie przerwany :P Żadnej z par nie należy się ten dom.
Tak się zastanawiam jak niektórzy z uczestników sobie radzą w życiu teraz, bo szczerze to nie chciałbym niektórych z nich spotkać na swojej drodze. Takiego zachowania nawet nie okazywały uczestniczki Projektu Lady :)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 140

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: CaptainMorgan »

Jutro finał wraz z Ulą Chincz poprowadzi Filip Chajzer.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: wiatriwoda »

Dziś Finał uświetni zespół Feel.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: Trzeciak »

Medyk24 13 sierpnia pisze:Dziś w programie gościł Mateusz Gessler, który z uczestnikami przygotowywał grilla na otwarcie ogrodu, a z programu zgodnie z przypuszczeniami odpadli Ola i Rafał, którzy na team leaderów wybrali jakby nie inaczej Patrycję i Roberta.
Warto dodać, że w siódmym odcinku teamleaderzy - czyli Ewa i Robert musieli wskazać parę, która pracowała najsłabiej. Nie miało to jednak wpływu na eliminację, bo tą decyzję Ewa i Robert podjęli po kolacji eliminacyjnej. Wskazali siebie, ponieważ ich zdaniem wszyscy świetnie pracowali, a jak wiadomo nie mogli odpaść po tym odcinku. Ogłoszenie wyników nastąpiło dobę po kolacji eliminacyjnej. Swoją drogą reakcja Rafała (trzaśnięcie drzwi samochodu) doskonale podkreśliły styl z jakim para pożegnała się z programem.

W ósmym odcinku z kolei Ewa walczyła ze swoją chorobą. Oprócz jej męża Roberta pomogła jej także Marzena będąca w małżeństwie z Richardem. A para joginów i tak odpadła.
kamico7 21 sierpnia pisze:Dawno nie widziałem takich uczestników jak Ewa i Robert, którzy biorąc udział w telewizyjnym show zachowali swoją przyzwoitość. W takich programach nigdy bycie sprawiedliwym i dobrym nie daje sukcesu, a Oni pokazali że tak się jednak da, bo zaszli bardzo daleko. Tacy uczestnicy pojawiali się na początku kiedy reality show rodziło się, a ostatnie lata to już zmanierowani uczestnicy.
Szkoda że nie wygrali, bo bardzo im się to należało. Także nie mam teraz swoich ulubieńców, ale nie chciałbym aby wygrali Patrycja Parzych i Robert Grabowski :D
Tak - nawet swoją "pożegnalną mową" przed "drugą szansą", czyli losowaniem kluczy pokazali swoją klasę. Szkoda, że się nie udało. A byli blisko, gdy później sprawdzano który klucz pasuje. Tak zapewne byliby w półfinale, no i murowanymi wręcz faworytami do zwycięstwa w programie. I to im tak naprawdę należy się ten dom.
pulkownik pisze:Ależ pranie brudów się zaczęło :D
Tak. Aga i Jarek już przy swoim przywitaniu pokazali swoją "godność" i chamstwo. Teraz już nie mam wątpliwości, że ta para powinna polecieć jako pierwsza.
wiatriwoda pisze:Marny był ten odcinek -wg mnie spotkanie z byłymi uczestnikami i decyzja powinna być na koniec.
Pełna zgoda. Odpadła jedyna para na którą warto by było zagłosować, bo i na Marzenę i Richarda, jak i tym bardziej na Patrycję i Roberta nie warto tracić moich dwóch i 46 setnych złociszy. Poza tym puszczać jeden z najważniejszych momentów programu w środku odcinka, a reszta bez takich emocji. Co jest do choroby grane? Warto dodać, że pod koniec odcinka panowie w 3 minuty musieli jednocześnie ułożyć z puzzli swój portret i odpowiadać na test zgodności zadany przez panie. Zwycięska para (Marzena i Richard) jako pierwsza przespała się w sypialni "Domu Marzeń", ale nie na dostarczonych łóżkach (te będą zarezerwowane dla gospodarzy, czyli zwycięzców), a na własnych łóżkach i materacach, które musieli przenieść z kontenerów.

Nie mogę uwierzyć, że Starry Televizor z Maścianicą na czele dali totalnego tyła i położyli ten projekt. Mam nadzieję, że program nie doczeka się drugiej edycji i dziś z wielkim hukiem
[ Spoiler ]
trafi do historii, bo pod względem całokształtu - porażka przebija nawet Polsatowskie "Niespodzianki...". Na więcej refleksji przyjdzie czas po wieczornym finale.

O grafikach do głosowania SMS-owego (które są tu najmniejszym problemem) nawet nie wspominam.
wiatriwoda pisze:Dziś Finał uświetni zespół Feel.
Czyli pewnie w repertuarze będą przeboje "Swoje szczęście znam" i "Mój dom".

A duet Chincz-Chajzer z "DD TVN" nieźle się trzyma także po przygodzie zwanej "Mali Giganci". Tyle dobrego, że chociaż on uświetni finał programu, bo na koncercie "Morze Przebojów" spisał się znakomicie. ;)
fifi123 pisze:
Medyk24 pisze:Z drugiej jednak strony odpadła para, w której rzekomo jest syn osoby związanej z TVN.
Ale sam fakt, że Alex i Piotr się dostali do tego programu jest dziwny, bo w regulaminie jest zapis, że para musi ze sobą mieszkać, przynajmniej pół roku, oni mieszkają oboje ze swoimi matkami, do tego on ma mieszkanie w Warszawie, które wynajmuje, a mówią, że nie mają gdzie mieszkać. Dziwne to wszystko. Patrycja tez może mieć jakieś układy, pochodzi z okolicy, gdzie budowany jest dom.
Państwo Madejowie mimo, że są małżeństwem także ze sobą nie mieszkają, a znajomości z pracownikami TVN-u raczej nie znają. ;)

EDIT: Wiadomo już, że jeśli Mitel-Abelowie wygrają ten dom, to przeznaczą go swoim córkom. Z kolei przeprowadzka dla pary Parzych-Grabowski nie będzie wielkim problemem, szczególnie, że sami bohaterowie mieszkają na Starej Wsi. Co jak co, ale to drugie tym bardziej obciąża "pomarańczowych" w finale: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/d ... 10119.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Ho ho jak to wygląda, jaki wypas TVN zrobił:)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: Medyk24 »

Mają szczęście, że pogoda dopisała.

Ciekawe wykorzystanie garażu :)

Cóż, wśród zgromadzonych na planie większe poparcie mają Marzena i Richard.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Fajnie to wygląda z góry i te lampiony. Prowadzący nie specjalnie. Pomysł z Wieśkiem i pudłami w sumie też.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: Trzeciak »

Nie tylko garażu. W miejscu, gdzie były kontenery pojawił się luksusowy basenik z lampionami, a poza tym trybuny, światła, stoliki restauracyjne no i kolejne lampiony nad domem. :)

Finał otworzył zespół All Sounds Allowed - znana z "Mam Talent!" i "Must Be The Music - Tylko Muzyka", który wykonał nową wersję przeboju "Budujemy nowy dom" otwierający każdy odcinek programu.

A Wiesiek Skiba z tymi słupkami ze świecących kwadratów też fajnie wymyślił. Aż nagle pod koniec sierpnia bliżej Bożego Narodzenia się zrobiło. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Tak jak PL za krótki finał-tak DM-za długi, przynudzają ,a jeszcze sporo minut.
Awatar użytkownika
ali_cia
Obserwator
x 69
x 75

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: ali_cia »

Totalnie się z Tobą zgadzam. Teraz jeszcze ten denny materiał o mikroportach, będący kwintesencją tego programu...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: Medyk24 »

Aż dziwne, że nie zastrzegli sobie, że nie można zdejmować mikrofonów, gdy podobna sytuacja miała miejsce w HK to uczestniczka za coś takiego otrzymała reprymendę od Amaro, a tutaj nic.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Podobnie było z BoD :) Strasznie nudy.
Awatar użytkownika
kamol
Obserwator
x 231
x 62

[TVN] Dom Marzeń

Post autor: kamol »

Wydaje mi się, czy Ula zmieniła kolor włosów?
Trzaskamy w drugiej turze! 8)
Pamiętaj - TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[TVN] Dom Marzeń

Boguś tylko mnie rozwalił:)
ODPOWIEDZ