[TTV] Dzień, w którym pojawiła się forsa (2017)

Archiwalne programy TVN.
Jordi
VIP Expert

[TTV] Dzień, w którym pojawiła się forsa

Post autor: Jordi » 27 sie 2017, 22:14

Druga para różni się mocno od tych pierwszych. Rodzina, na którą wszystko było stać, mają dom (niewykończony) i mieli dostatek dopóki Bartek - głowa rodziny nie miał wypadku, po którym musiał zrezygnować z pracy.

Dostali 55 tysięcy złotych. Zobaczymy jak im pójdzie. Na razie żona Bartka mówi rozsądnie - chce rozkręcić własną firmę.

Edit: niestety po tych mądrych słowach mamy od razu pierwszą bzdurę. Kupują łódź "bo synkowi obiecał"... i już 48.000 zostało - zanosi się na kolejnych zaślepionych sporą gotówką.

Kosa najlepszy - widzi lawetę i "nie wierzę" :lol:

Edit2: I mamy konflikt rodzinny. Bartek ma nienajlepsze stosunki z bratem bliźniakiem, Radkiem.

Poza tym jak ja widzę ten dom, tak naprawdę zrobiony "na 50%", to mnie wkurza niesamowicie, że zamiast inwestować w chałupę chociaż, to oni łódeczką po jeziorze sobie pływają :angry:

Oj, gęsto się robi w rodzinnych relacjach.

Już widać, że podobnie jak przy pierwszej parze chłopak wszystkie "pierdoły" inicjował, tak i tutaj to Bartek robi, a póki co kobicie to nie przeszkadza.

W takim tempie kasa skończy im się po tygodniu...
vissi

Post autor: vissi » 27 sie 2017, 22:31

Czyli pula się zmniejszyła trochę ;)
Szkoda ze nie widziałam od początku, ale faktycznie pośmiać się można i to zdrowo ;)
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 27 sie 2017, 22:37

Kolejna pierdoła - piesek, bo "obiecał dzieciom" i jeszcze narzuca reszcie swoje zdanie.

Ojej nie udało mu się przekonać rodziny do jego wyboru :P

I już 46.000 zostało.

Bartek jest beznadziejny. Widać powoli irytację Andżeliki, że lekką ręką kasę wydaje ile wlezie. Krótka chwila w szybkim autku i kolejne prawie 2 tysie w plecy.

Niestety Andżelika mądrze mówi, ale widać, że niestety pod wpływem Bartka jej słowa okazują się totalnie puste...
Ostatnio zmieniony 27 sie 2017, 22:48 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

Post autor: vissi » 27 sie 2017, 22:46

Facet masakra , jeszcze ciągle z tym powiększeniem piersi... Wieśniak jakich mało...
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 27 sie 2017, 22:52

No na remont domu i rozkręcenie biznesu już nie starczy, a co na to Bartek?

"Potem będziemy się zastanawiać".

Tragedia... Niestety kolejni chyba zostaną z niczym i masą pierdół.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 27 sie 2017, 23:18

Nie ma w ogóle Doroty Wellman, za to Kossakowskiego jest dużo więcej. Spędza czas z rodziną, czego nie było w odcinkach z lutego. Wg mnie taki gość ujmuje nieco naturalności uczestnikom. Ogólnie dziś odcinek trochę przegadany, ale po zwiastunie widać, że za tydzień powinno być lepiej.
Pozdrawiam, Direct
bustram
Activist

Post autor: bustram » 28 sie 2017, 0:02

Na czym ten program polega ? Dostają kasę i mogą zrobić co chcą bez żadnych zwrotów, tak ? W takim razie nie wierzę, że pod okiem kamer ludzie zachowywaliby się tak nieracjonalnie... Przecież to znaczny dyskomfort być na bieżąco obserwowanym i ocenianym - wiadomo, że większość osób przed kamerami wydałaby kasę zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli tak się nie dzieje to znaczy, że program jest reżyserowany. W końcu z założenia ma pokazywać źle wydane pieniądze, prawda ?
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 28 sie 2017, 6:32

Zastanawia moment znalezienia pod drzwiami walizki. Rodzina jest wtedy wielce zdziwiona, a przecież wiedzą, do jakiego programu się zgłosili.
Pozdrawiam, Direct
dida12314
Junior

Post autor: dida12314 » 28 sie 2017, 6:34

Wiedzą do jakiego programu się zgłosili, ale walizka mogła się pojawić z innego powodu (nie z powodu programu i tyle).
bustram
Activist

Post autor: bustram » 28 sie 2017, 21:04

No nie wiem, ja tyle razy w życiu drzwi otworzyłem i jakoś nigdy walizki nie znalazłem :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 28 sie 2017, 21:13

Z innego powodu raczej nie byłoby przy okazji kamer. :)
POZDRAWIAM, Medyk24
#zostanwdomu #nieklammedyka
vissi

Post autor: vissi » 28 sie 2017, 21:58

Jeszcze żeby to ona chciała te cycki-ale ona ani razu o tym nie mówiła-tylko on, ciągle cycki robić i cycki robić, normalnie ja bym pogoniła takiego...
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 03 wrz 2017, 22:28

Tu nie o tyle bracia nie mogą się dogadać, co ich żony jawnie się nienawidzą i to główny problem. Chociaż Bartek twierdzi, że brat mu wisi kasę, którą on włożył w ich wspólny biznes.

W końcu pierwsze słusznie wydane pieniądze. Jak im 15 tysi zostało... Salonu to oni za to nie zrobią, chociaż niby Bartek się nareszcie za to zabrał.

Brawo Andżelika! :D W końcu nieco go ustawiła do pionu.

Bracia bez żon szybko się dogadują.

2 miesiące po otrzymaniu kasy
[ Spoiler ]
.

Czyli ogólnie skończyło się całkiem dobrze :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 04 wrz 2017, 19:14

I na razie znowu koniec, za tydzień programu brak. Odcinki 3 i 4 oceniam jako bardziej naciągane, dwa pierwsze z lutego były bardziej autentyczne.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”