Jesień 2020

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

Jesień 2020

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie sądzę, by to tego programu potrzebna była aż taka rezerwa w czasie między nagraniami, a emisją - o ile sytuacja związana z koronawirusem zdąży się poluzować. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

Jesień 2020

pulkownik pisze: 13 mar 2020, 23:15 Myślę, że przerzucenie "Star Voice" na jesień to kwestia dni, jak nie godzin.
Biorąc pod uwagę, że "SV" nie ma w ramówce Dwójki przynajmniej do końca maja (a więc zapewne już do końca sezonu wiosennego), no to w ciągu kliku tygodni (jeśli nie dni) można spodziewać się komunikatu o dokończeniu programu jesienią.

Do jesiennej puli zapewne przejdzie także kolejny program planowany na wiosnę, czyli "Ameryka da się lubić" prowadzony przez Idę Nowakowską. Dwójka w majowe soboty emitować będzie filmy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 269
x 168

Jesień 2020

Post autor: kamol »

Można dodać kolejny program na jesień dla TVN, MasterChefa, castingi ruszają lada chwila.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 165

Jesień 2020

Post autor: CaptainMorgan »

W zasadzie to już ruszyły :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

Jesień 2020

Za to talk-show "Ameryka da się lubić" TVP2 pokaże jednak jeszcze latem. Biorąc pod uwagę ramówkę, to "Star Voice" wygląda definitywnie przesunięty na jesień.
Pozdrawiam, Trzeciak
Mat.212346
Użytkownik
x 3

Jesień 2020

Post autor: Mat.212346 »

Startują castingi do nowej edycji The Voice of poland, kids i senior. https://www.instagram.com/p/CAMlaZtn-02 ... gypwds7kr3
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 200
x 305

Jesień 2020

Post autor: Nina »

Dobra wiadomość, może się okazać, że jesienną ramówkę uda się całkiem zgrabnie ulepić :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

Jesień 2020

Post autor: Giovanni »

A co z Big Brotherem ?
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 190
Kontakt:

Jesień 2020

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze: 14 maja 2020, 20:11 Za to talk-show "Ameryka da się lubić" TVP2 pokaże jednak jeszcze latem. Biorąc pod uwagę ramówkę, to "Star Voice" wygląda definitywnie przesunięty na jesień.
Pewnie "The Four" z Polsatu też będzie jesienią. Może to zabrzmi dziwnie ale chciałbym przesunięcia w tym przypadku "Tańca z Gwiazdami" na sobotę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 269
x 168

Jesień 2020

Giovanni pisze: 15 maja 2020, 13:30 A co z Big Brotherem ?
Raczej go nie będzie. Przesunięto na jesień drugi sezon „Hotelu Paradise”, więc jesienią BB nie zobaczymy, a czy w ogóle powstanie kolejna edycja, to pokaże czas.
😷😷😷to ważne😷😷😷
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

Jesień 2020

Post autor: tvtv21 »

Czyli podsumowując na ten moment wiemy o jesiennej ramówce tyle :

Polsat: Taniec z Gwiazdami , Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Przyjaciółki , zobaczymy pewnie Nasz Nowy Dom, Gliniarze, Na ratunek 112, Trudne Sprawy, Dlaczego Ja, Pierwsza Miłość , najprawdopodobniej powróci Ninja Warrior, nowością będzie Family Food Fight , możliwe również , że będzie kontynuacja The Four Bitwa O Sławę. Wydaje mi się, że na pewno nie będzie Love Island. Możliwe, że będzie kolejna edycja programu Tylko Jeden.

TVP: The Voice of Poland 11 , The Voice Senior 2 , The Voice Kids 4, Rolnik Szuka Żony 7 , M Jak Miłość, Na dobre i na złe , Barwy Szczęścia, Na Sygnale, Koło Fortuny , Jaka To Melodia, Krzyżówka, Familiada, Klan, Va Banque, Jeden z Dziesięciu, Alarm, najprawdopodobniej zobaczymy kolejne odcinki Leśniczówki, Korony Królów , z pewnością zobaczymy również Magazyn Ekspresu Reporterów , Magazyn Śledczy Doroty Gargias ,Echo Serca , O mnie się nie martw,Lajk ,z nowości to pewnie Szlak Nadziei , ten nowy teleturniej Watch, możliwe że wróci program Gotowi Do Gotowania Start, najprawdopodobniej kontynuacja Star Voice

TVN7 : Hotel Paradise, nowe odcinki seriali 19+,Szkoła,Zakochani Po Uszy , nie wiem czy będzie na jesieni czy dopiero na wiosnę Ślub od pierwszego wejrzenia, jeszcze zobaczymy ten mini serial który wygrał konkurs Discovery Talents czyli Nierozłączki.

TTV: Kanapowcy , z pewnością ujrzymy nowe odcinki Gogglbox i Królowe Życia

TVN : Ukryta Prawda, Masterchef 9, Top Model 9 , Chyłka Kasacja , Na wspólnej, Milionerzy , z nowości to Kosmiczny Wykop,możliwe że ten nowy serial Lampiony , Podaruj Remont , Szadź , powrót Brzyduli. Nie wiem co z Mam Talent i Projekt Lady
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 666
x 814

Jesień 2020

Post autor: N-O-R-O-N »

@tvtv21: Coś ci się pomyliło :lol: Magazyn śledczy w TVP prowadzi Anita Gargas.
,The Voice Senior" i ,,The Voice Kids" to bardziej zimowa ramówka, ale w sumie można uwzględnić.

Ciekawe, jak radziłby sobie ,,Projekt Lady" jesienią... Mówi się coś o Szelągowskiej w ścisłym prime-time, no zobaczymy. W poniedziałki pewnie Top Model, we wtorki widziałbym Szadź. Powinni wstawić serial w niedzielę po MC.

,,Mam talent!" prawdopodobnie nie będzie. Musi być w końcu ,,Kasacja" na głównej antenie, bo miała być w kwietniu, ale plany się zmieniły.

W Polsacie to jak dla mnie tylko TTBZ ;) Kontynuacji ,,Tylko jeden" nie kumam. ,,The Four" przydałoby się dokończyć, ale miał fatalne wyniki.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 269
x 168

Jesień 2020

N-O-R-O-N pisze: 15 maja 2020, 18:50 Ciekawe, jak radziłby sobie ,,Projekt Lady" jesienią... Mówi się coś o Szelągowskiej w ścisłym prime-time, no zobaczymy. W poniedziałki pewnie Top Model, we wtorki widziałbym Szadź. Powinni wstawić serial w niedzielę po MC.

,,Mam talent!" prawdopodobnie nie będzie. Musi być w końcu ,,Kasacja" na głównej antenie, bo miała być w kwietniu, ale plany się zmieniły.
,,Projektu Lady" wydaje mi się, że nie zdążą nakręcić na jesień, skoro zdjęcia ruszają pod koniec sierpnia, no i myślę, że to jeden z programów, który mógłby zostać przeniesiony wzorem ,,Ślubu..." na antenę Siódemki, bo na głównej antenie nie jest już tym, czym kiedyś był. :D

,,Chyłka-Kasacja" moim zdaniem najlepiej pasuje na wtorek 21:30, bo mogłaby podbić nieco widownię w tym paśmie po ,,Pod powierzchnią 2" i ,,Motywie", których średnia widzów nie przekroczyła w telewizji nawet miliona. W sobotę o 20:00 prawniczka TVN-u mogłaby dostać nieźle po głowie od ,,Voice-a".

,,Szadź" najbardziej pasuje na niedzielę po MC, a jeśli jesienią miałyby na antenie również pojawić się ,,Lampiony", to wzorem ,,Pułapki" i PP mogłyby polecieć po finale ,,Szadzi".
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

Jesień 2020

Już oficjalnie - z jesiennej listy można wykreślić "Mam Talent!". Stacja dziś na łamach "Faktu" poinformowała o realizacji 13 edycji programu w 2021 roku.
Poland pisze: 15 maja 2020, 13:33
Trzeciak pisze: 14 maja 2020, 20:11 Za to talk-show "Ameryka da się lubić" TVP2 pokaże jednak jeszcze latem. Biorąc pod uwagę ramówkę, to "Star Voice" wygląda definitywnie przesunięty na jesień.
Pewnie "The Four" z Polsatu też będzie jesienią. Może to zabrzmi dziwnie ale chciałbym przesunięcia w tym przypadku "Tańca z Gwiazdami" na sobotę.
Całe szczęście, że to nie Twoje chęci decydują o tym jaki program gdzie ma być emitowany. ;) "TzG" bez zmian zostaje w piątki, a co do "The Four" - biorąc pod uwagę jak dużą rolę odgrywa publiczność w tym programie - jest coraz mniej prawdopodobne, że nowe odcinki zobaczymy we wrześniu.

Co do "Watch!" - z tego co wiem - mało prawdopodobne jest to, że program na jednej z głównych anten TVP zobaczymy już jesienią, chyba, że początkowo w takiej formie jak "Moja Klasa - Back to school".
Pozdrawiam, Trzeciak
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Jesień 2020

Post autor: Fan_Internado »

Jesienią na pewno będę oglądał nowy serial turecki w Zoom tv, z polskich seriali zobaczę jak wyszła TvN kontynuacja "Brzydula", "Sadż" oraz Dom pod Dwoma Orłami w Tvp. Zerknę też na nowe odcinki Jaka to melodia i Four Droga do sławy w Polsacie. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”