Telemetria

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No cóż, ja wyciągnąłem taki wniosek ponieważ Rolnik wcześniej, we wcześniejszych tygodniach miał coś ok. 4 albo 4,5 mln widzów, a pozycji lidera nie dawał. Przyszły w zeszły tydzień nareszcie transmisje sportowe, które mimo że miały nieco mniejsze widownie - to jednak pomogło to Jedynce objąć pozycję lidera w grupie ogólnej. ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Msciciel
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:33

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Msciciel »

N-O-R-O-N pisze:
wiatriwoda pisze:Pozostawienie MBTM wskazuje na to , że raczej TTBZ nie zmieni pory i bardzo dobrze , ale oby nie przyszło im zmienić na Sobotę na 20 , oby nie.
Sobota 22:00, to idealna pora dla tego programu. Wciąż osiąga przynajmniej 2,5 mln widzów i wygrywa z konkurencją. Żeby tylko nie przyszło do głowy Ninie Terentiew, jakaś zmiana jeśli chodzi o dzień lub godzinę emisji programu, bo na serio - byłaby to po prostu porażka, więc tutaj się z tobą zgadzam.
To ja powtórzę swoje przemyślenie żeby dać HK na 20:00 w sobotę,a o 21:35 TTBZ.TTBZ będzie wcześniej o 30 minut i to wyjdzie na dobre.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Nie ma szans. Od jakiegoś czasu w tym paśmie lecą "hity" filmowe i póki ci pewnie tak zostanie . Pamiętam, że kiedyś leciał o tej porze JOŚ i TND.
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Msciciel pisze:
N-O-R-O-N pisze:
wiatriwoda pisze:Pozostawienie MBTM wskazuje na to , że raczej TTBZ nie zmieni pory i bardzo dobrze , ale oby nie przyszło im zmienić na Sobotę na 20 , oby nie.
Sobota 22:00, to idealna pora dla tego programu. Wciąż osiąga przynajmniej 2,5 mln widzów i wygrywa z konkurencją. Żeby tylko nie przyszło do głowy Ninie Terentiew, jakaś zmiana jeśli chodzi o dzień lub godzinę emisji programu, bo na serio - byłaby to po prostu porażka, więc tutaj się z tobą zgadzam.
To ja powtórzę swoje przemyślenie żeby dać HK na 20:00 w sobotę,a o 21:35 TTBZ.TTBZ będzie wcześniej o 30 minut i to wyjdzie na dobre.
A ty ciągle z tymi dziwnymi planami. Danie po sobie dwóch dużych programów to dla stacji telewizyjnej zbyt duże, żeby nie powiedzieć olbrzymie ryzyko. Z dużym prawdopodobieństwem nie wyszłoby to na dobre nikomu, bo sobota to jeszcze trudniejsze pasmo niż te wtorkowe, a w pasma weekendowe stawia się już na największe pozycje telewizyjne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Msciciel
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:33

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Msciciel »

Dobra Sorry, nie chcę wyjść na @Polanda. :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Jeśli Polsat wsadziłby HK na sobotę, to w efekcie usunęliby wieczorne, sobotnie kino familijne (bo takim zazwyczaj jest...), a wątpię by poszli na sobotę, choć też myślę że byłby to interesujący dzień dla HK.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Finał Tap Madl obejrzało 2,47mln widzów. Był to 2 najlepszy wynik programu w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W tym tygodniu wyniki MasterChefa i Lekarzy mogą być sporo wyższe niż tydzień temu. Konkurencji nie ma nie ma - brak MSTM i Rolnika zrobi swoje. Do tego to ostatni odcinek Lekarzy, a takie zawsze mają więcej widzów.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Rybnicka Jesień Kabaretowa mogła mieć coś ok. 2 mln widzów dzisiaj, choć raczej dużą konkurencją dla innych ten program nie jest, albo nie powinien być.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

I jeszcze ciekawi mnie jaką oglądalność będzie miał "Hobbit - Niezwykła Podróż" na TVN w Piątek.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

http://[link zakazany]/artykul/tv ... w-dol-tvp2
TVN wygrał jesień, ale z wielkiej czwórki tylko Polsat notuje spory wzrost.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z ostateczną oceną myślę, że warto poczekać jeszcze do następnego tygodnia, tym bardziej w najbliższym tygodniu odbędą się finały "SuperSTARcia", "The Voice of Poland", "Mam Talent!" i "MasterChefa".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Przewaga TVNu nad Polsatem raczej może się zwiększyć przez ten tydzień - TVN będzie miał jeszcze 2 duże finały w czasie gdy w Polsacie brak już premier.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Właśnie dziwi mnie podsumowanie jak tvn i tvp jeszcze nie skończyły ramówek. To że Polsat wszystko robi po max 10-11 no jak 12 epów jest to sukces., to nie oznacza już końca sezonu. Koniec jest 7 grudnia z finałem MC.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Telemetria

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oglądalność:

MT 2,68 mln spadek o ponad 800 tyś

The Voice 1,97 mln

Superstarcie 1,36 mln

http://film.interia.pl/raport/mam-talen ... 61975,8428
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości