CALL TV

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

CALL TV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Miś Uszatek pisze:Ostatnio na Patio TV pojawił się jakiś Call TV. Teraz tylko czekać ja na TV Trwam pojawi się coś podobnego.
Właśnie jednym z punktów programowych małych, tematycznych stacji są produkcje call-tv. Zawsze to jakiś zarobek.:) Choć przyznam, że call-tv w TV Trwam wyglądałby trochę śmiesznie. :)
Czaja
Obserwator

CALL TV

Post autor: Czaja »

Ciekawe jaka byłaby tematyka zagadek w TV Trwam.
Miś Uszatek
Użytkownik

CALL TV

Post autor: Miś Uszatek »

Wymień wszystkich apostołów, 10 przykazań, siedem grzechów głównych no i traf na otwartą linię. Znajdź różnicę i tu jakiś znany, święty obraz. Możliwości jest dużo i mądrzejszych od pytań typu "... znajduje się w kuchni/sypialni ...".
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

CALL TV

Post autor: Jacek_TVPinfo »

A ja mam pytanie, czy ktoś z was może posiada te muzyczki, które lecą w czasie trwania np. "Salon gry" czy "Granie na śniadanie" bo jedynie na tvn-ie są one fajne. Nieustanie sprawdzam na http://www.playmusiconline.com tam też są podobne muzyczki z reklam np. Dziennika, czy programów TVN Med
Ogrodnik99

CALL TV

Post autor: Ogrodnik99 »

Z tego co ja wiem to nigdzie nie można znaleźć muzyki z programów TVN. Są one pilnie strzeżone przez stację.
Miś Uszatek
Użytkownik

CALL TV

Post autor: Miś Uszatek »

I nikt nie wie jak ta pani się nazywa?
Ogrodnik99

CALL TV

Post autor: Ogrodnik99 »

Ta pani to Marzena Ziarek. Początkowo pracowała w Telemedia. Najpierw prowadziła programy w TV 4, tzn. "Wygraj fortunę" oraz "Kasa na bank". Potem jednak zaoferowali jej programy w Polsacie, tj. "Wielka wygrana". Później znikła z Polsatu, ale po pewnej nieobecności powróciła do Polsatu gdzie poprowadziła "Ale kasę", produkowaną przez niemiecką spółkę 9live. Co do twojej wypowiedzi to żaden z programów interaktywnych Tv 4 nie był nagrywany w Wrocławiu. Może "Ekspres do fortuny" i "Cassino Night" - bo to były ich własne produkcje, ale po pierwsze tych programów nie prowadziła Marzena Ziarek, a po drugie program "Cassino Night" wydawała osoba pracująca w iTv i na 90%, by nie dojeżdżała ciągle z Wrocławia do Warszawy.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

CALL TV

Post autor: Artu »

jezarek pisze:Z tego co ja wiem to nigdzie nie można znaleźć muzyki z programów TVN. Są one pilnie strzeżone przez stację.
A nie są to jakieś ogólnodostępne dźwięki z bibliotek muzycznych? Jeden i ten sam słyszałem już w TVNie, w Rozmównicy (Religia TV), i jako czołówkę jakiegoś programu Superstacji.
fanpanorama
Użytkownik

CALL TV

Post autor: fanpanorama »

EDIT:

[[na tv puls nie ma jeszcze i tylko w nim call tv. Marzena Ziarek była gościnnie w 1 odcinku klanu jako sekretarka jakiś tydzień temu. tvp2 jak wyłudza od naiwnych kase to niech sie nie dziwi ze nie placa ludzie abonamentu a ja współczuje poziomu umyslowego ludzi tworzacych forum o kazdych programach call tv]]

żenujący jest fakt nie liczenia się z innymi ludźmi wyłudzają kase bogaci biednym i w ogóle sie nie martwia ze naiwny dostanie rachunek za telefon za 3 pensje
a te głupie baby to prowadzace nie sa madre bo rzeciez nic innego nie prowadza i wiazdami telewizji nie sa i nie będą u mnie taka osoba nic nie czula nic nie warta oszustka odrazu byla by przegrana nie chcial bm miec mamy ani zony ktora tak publicznie oszukuje i wykorzystuje glupote ludzka jak suzynowicz detektyw z tvp2 i wszyscy inni

[Nie pisz posta pod postem, tylko używaj opcji ''EDYTUJ''. To konieczne. Ponadto popracuj trochę nad pisownią, bo nie będę poprawiał każdego Twojego posta z osobna ani łączył dwa Twoje posty w jeden. Na razie dostajesz pierwsze ostrzeżenie. Tak na przemyślenie swojego zachowania - Ice.]
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

CALL TV

fanpanorama pisze:żenujący jest fakt nie liczenia się z innymi ludźmi wyłudzają kase bogaci biednym i w ogóle sie nie martwia ze naiwny dostanie rachunek za telefon za 3 pensje
a te głupie baby to prowadzace nie sa madre bo rzeciez nic innego nie prowadza i wiazdami telewizji nie sa i nie będą u mnie taka osoba nic nie czula nic nie warta oszustka odrazu byla by przegrana nie chcial bm miec mamy ani zony ktora tak publicznie oszukuje i wykorzystuje glupote ludzka jak suzynowicz detektyw z tvp2 i wszyscy inni
Nie dość, że piszesz bełkot to jeszcze się mylisz. Przykład Patrycji Tomaszczyk - niegdyś prezenterki TVN Gra, która obecnie jest w TVS pokazuje coś innego. Nie pomyślałeś czasem, że to co mówią prowadzące call-tv to sztywny ram programu ustawiony przez reżysera? Przecież nawet się z tym nie kryją.
fanpanorama
Użytkownik

CALL TV

nieprawda bo mówią że będzie awantura z reżyserem za to że coś np..........
a po za tym pierwszy raz pisze na forum więc nie wiedziałem o opcji edytuj
a po za tym nie chodzi mi o jakieś zwykłe tvs inny program tylko że nigdy nie będzie tak znana jak np. Ibisz, Doda itp. których wszyscy znają a prezenterów call tv nie zna 95% osób w Polsce a po za tym co to za praca że reżyser jej każe
skoro są wykształcone pracują do tego jeszcze w innych firmach i mają inne zadania więc jak tu pracują to znaczy że sprawia im przyjemność oszukiwanie ludzi
Czaja
Obserwator

CALL TV

Post autor: Czaja »

I wierzysz w to???
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

CALL TV

fanpanorama pisze:skoro są wykształcone pracują do tego jeszcze w innych firmach i mają inne zadania więc jak tu pracują to znaczy że sprawia im przyjemność oszukiwanie ludzi
To nie jest przyjemność tylko ich praca. Są sprzedawczynie w warzywniaku, są budowniczy, są prezenterki call-tv. Nie będzie nigdy znana jak Ibisz? Na pewno z call-tv nikt się nie wybije, ale kariera różnie ludziom się układa.
nieprawda bo mówią że będzie awantura z reżyserem za to że coś np..........
Nieprawda? Przecież to reżyseria. Układa ją reżyser programu, a wszystko po to, aby wzbudzić u widza przekonanie, że może wygrać. Niektórym się udaje.

Poza tym reżyser programu występuje w takich programach jak ''You Can Dance'', ''Mam Talent'' i w innych, dużych i małych programach. Ma on swoje zadania tak jak prezenter, wydawca, itd. A wszystko dlatego, aby program był ciekawy, interesujący i mający określone punkty prowadzenia programu, aby np. wyrobić się w czasie. Ludzie, co za ciemnogród...
fanpanorama
Użytkownik

CALL TV

skąd mogłem wiedzieć że to reżyser jej każe skoro tam nie pracuję i jeszcze jedno prowadząca mówi że przedłużamy 10 minut program żeby jeszcze ktoś z państwa wygrał a prawda jest taka że przedłużają tylko dlatego żey nałapać więcej połączeń przez te 10 minut są nie fair że przedłużają bo np. na tvn nie przedłużają ale na polsacie i tvp2 w nocy zagadek tak prezenterki w tvn mówią: to jest tvn i tu nie będzie przedłużania jak u konkurencji
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

CALL TV

fanpanorama pisze:skąd mogłem wiedzieć że to reżyser jej każe skoro tam nie pracuję
No, ale Ci wyjaśniłem. ;)
i jeszcze jedno prowadząca mówi że przedłużamy 10 minut program żeby jeszcze ktoś z państwa wygrał a prawda jest taka że przedłużają tylko dlatego żey nałapać więcej połączeń przez te 10 minut
No, to prawda. Ale co z tego? Przecież nie musisz brać udziału w tych konkursiwach. ;]
bo np. na tvn nie przedłużają ale na polsacie i tvp2 w nocy zagadek tak prezenterki w tvn mówią: to jest tvn i tu nie będzie przedłużania jak u konkurencji
Taak, a świstak siedzi i zawija.

Prawda jest taka, że call-tv TVNu różnią się od tych z TVP, Polsatu czy Czwórki. Dlaczego? A no dlatego, że produkcją call-tv dla TVN-u zajmuje się sam krakowski oddział TVN, produkcje dla pozostałych stacji tworzone są przez spółkę Telemedia Interac, dlatego to wszystko tak samo wygląda. Prócz w TVN-ie oczywiście. Kiedyś u Walterów było podobnie bo ta firma też produkowała dla nich programy call-tv między innymi ''Nocne Igraszki''. :) To się jednak zmieniło grubo przed rezygnacją z nadawania TVN Gra. Poza tym nie widzę sensu ekscytacji takimi rzeczami. I po raz kolejny proszę Cię abyś pisał czytelniej. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”