Strona 1 z 28

CALL TV

: 05 lip 2008, 14:25
autor: Kamil
Co sądzicie o Call TV? Jakie są wasze opinie na ten temat? Czy ktoś z was wygrał cokolwiek?
A jak wspominacie "TeleGrę" call tv robiony dla widzów a nie dla kasy?

CALL TV

: 05 lip 2008, 19:32
autor: embi
Moim zdaniem Call TV to oszustwo, wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dodzwonienie się tam graniczy z cudem. Zagadki są podchwytliwe, przez co trudniej jest wygrac pieniądze. Wcale się nie dziwie gdy np. prowadząca/y "Fabrykę Gry" na TVN-ie przez pół programu nalega aby dzwonic. Mimo to Call TV jest dodatkowym źródłem dochodu dla stacji telewizyjnych.

CALL TV

: 05 lip 2008, 20:24
autor: Kamil
Wiesz wydaje mi się że to nie jest oszustwo. Wpisz sobie tvngra.pl i przekieruje cię na taką stronę tvn gdzie pisze o szczegółach rozgrywki. Znajduje się tam także takie cudo jak "regulamin gracza". Najlepsze jest to: "reżyser w trakcie trwania programu może wstrzymywać nadchodzące połączenia w związku z dramaturgią programu". Oznacza to tylko tyle że może wstrzymać dzwoniące połączenia i puścić jedno na przykład w ostatniej sekundzie programu czy tam zegara.

Osobiście za to nienawidze call tv ale niektóre zagadki mają np fajne. Najfajniejsza była ostatnio na tv4 gdzie kazali znaleźć twarz ludzką w ziarenku kawy...

CALL TV

: 06 lip 2008, 14:28
autor: telefan
Dumbo-jake podchytliwe? Rozsypanki na ekranie tv w stylu Encyklopedia napisana ciągiem LOENKYCPIDA potrafi w mig rozwiązać parolatek.W sumie call-tv to g***o.Ludzie na szczście są mądrzy i nie dają się nabić w butelkę, więc nie dzwonią przez cały program.

CALL TV

: 06 lip 2008, 18:34
autor: Jakob
Ja kiedyś dzwoniłem komórką aby odgadnąć zagadkę,a tu co chwilę że ''tym razem się nie udało.Spróbuj ponownie''.I tak próbowałem,że z 70 złotych na koncie zrobiło się 0,01.I to nie jest oszustwo?Po prostu pieniędzy nie chcą dać.

CALL TV

: 06 lip 2008, 19:02
autor: Kamil
Quatron pisze:Ja kiedyś dzwoniłem komórką aby odgadnąć zagadkę,a tu co chwilę że ''tym razem się nie udało.Spróbuj ponownie''.I tak próbowałem,że z 70 złotych na koncie zrobiło się 0,01.I to nie jest oszustwo?Po prostu pieniędzy nie chcą dać.
Oszustwem jest jakby nikt nie wygrał. Jeśli się nie czyta regulaminów to później są tego typu problemy. Tam pisze że w odpowiednim momencie realizator może wpuścić gracza na antenę. I trzeba znaleźć odpowiedni moment. No cóż. Widoczni nie udało ci się. Zresztą jeżeli miałeś 70 złoty to zakładając że połączenie kosztuje mniej więcej 4 złotych to ty musiałeś wykonać ich ok. 20!

Ludzie nie czytają regulaminów a później mają problemy. Dzwoniąc robisz tak jakby podpis i zgadzasz się z jego treścią.

CALL TV

: 06 lip 2008, 19:35
autor: embi
telefan pisze:Dumbo-jake podchytliwe? Rozsypanki na ekranie tv w stylu Encyklopedia napisana ciągiem LOENKYCPIDA potrafi w mig rozwiązać parolatek.W sumie call-tv to g***o.Ludzie na szczście są mądrzy i nie dają się nabić w butelkę, więc nie dzwonią przez cały program.
Nie takie zagadki mam na myśli. Np. ostatnio było takie cos że był wyraz SALA i trzeba było dodac literkę B aby utworzyc słowo. Gdyby prowadząca nie podpowiedziała że chodzi o rodzaj drewna, to wątpie by ktoś zgadł prawidłowy wyraz.

CALL TV

: 06 lip 2008, 19:44
autor: Kamil
Albo ostatnio na tv4 była zagadka KADR+NIEBO co to może być. Oczy mi wypadły jak dowiedziałem się że BIEDRONKA.

CALL TV

: 06 lip 2008, 21:37
autor: Poland
Ja z kolei lubię tego typu programy. Nie ma to jak pomęczyć się z siostrą nad tymi zagadkami zaraz z rana. Ta prezenterka z "Wielkiej Wygranej" jest fajna ale czasem przegina z zagadkami.

CALL TV

: 06 lip 2008, 21:42
autor: Kamil
kisiel205 pisze:Ja z kolei lubię tego typu programy. Nie ma to jak pomęczyć się z siostrą nad tymi zagadkami zaraz z rana. Ta prezenterka z "Wielkiej Wygranej" jest fajna ale czasem przegina z zagadkami.
Która Bianca czy ta druga Ania? Oglądał ktoś może odcinek w którym Ania kłóciła się z reżyserem? A tak wogóle kisiel o któej ty wstajesz bo WW leci chyba o 14:25

CALL TV

: 06 lip 2008, 22:06
autor: embi
Cmabb93 trochę ci się pokręciło bo WW leci o 7:30.

CALL TV

: 06 lip 2008, 22:33
autor: Kamil
dumbo93 pisze:Cmabb93 trochę ci się pokręciło bo WW leci o 7:30.
Racja pomyliłem z innym teleturniejem. Program Wygraj Fortunę o który mi chodziło leci na TV4

CALL TV

: 07 lip 2008, 11:03
autor: Artu
TeleGra to był Call TV który był dobry do oglądania. Nie będę komentował tego co dziś jest szumnie nazywane "teleturniejem interaktywnym" :D

CALL TV

: 07 lip 2008, 11:06
autor: Kamil
Artu pisze:TeleGra to był Call TV który był dobry do oglądania. Nie będę komentował tego co dziś jest szumnie nazywane "teleturniejem interaktywnym" :D
No tak bo w TELE GRZE byli zawodnicy i im poświęcano uwagę. Teraz liczą się tylko wykonane przez widzów połączenia.

CALL TV

: 07 lip 2008, 16:39
autor: Ogrodnik99
cmabb93 pisze:Albo ostatnio na tv4 była zagadka KADR+NIEBO co to może być. Oczy mi wypadły jak dowiedziałem się że BIEDRONKA.
No ot nie nasza wina, że nie umiesz rozwiązywać zagadek. Ja w ogóle nie rozumię czemu niektórzy narzekają na zbyt wysoki poziom konkursów. O ile jeszcze kilka miesięcy temu na większości for były opinie, że zagadki za proste typu n.p. Co to za problem odczytać 6 - literowe słowo. to teraz gdy są trudne zagadki np.Znajdź twarz, Podaj zwierzę na literę "E", Odczytaj 16 - literowe słowo, Ułóż 12 - literowe słowo itd. to macie pretensje. Popostu Wam to nigdy się nie dogodzi. W roli formalności program "Wielka wygrana" jest nadawany nie o 7;30, lecz dokłądnie o 7:48 w Polsacie. Program prowadzi Ewa Tułacz. Zaś w TV 4 o 14:28 nadawany jest program "Wygraj fortunę" prowadzony przez Biankę Gibaszewską ora Annę Leczak. Najwcześniej nadawanym programem tego typu jest "Hej - nał show". Emisja od poniedziałku do piątku o 5:55 w TVN. Program prowadzą: Małgorzata Opczowska, Olimpia Ajakaiye, Bożena Ostyrsz oraz Anna Wołek.