Wybory w TV

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2905

Wybory w TV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dobrze wiecie, że to nie wypali. Media w Polsce osiągnęły dno wraz z politykami. Nikt nie potrafi już ze sobą rozmawiać.
Awatar użytkownika
hahahaha
Użytkownik
x 12

Wybory w TV

Post autor: hahahaha »

To co teraz robią najwięksi nadawcy to jest jak zabawa trójki dzieci w piaskownicy. Wspólna debata - nie bo TVN nie lubi TVP i odwrotnie. Polsat wyciąga rękę to TVN z TVP nie bo się nie odzywają do Polsatu.
Naprawdę niedługo już ludzie nie będą wiedzieli czy w ogóle jest jaka debata, czy będą mieli szansę obejrzeć kandydatów w starciu między sobą czy nie.
Myślę, że widzowi nie będzie się chciało oglądać dwóch czy trzech różnych debat bo to będzie męczące zarówno dla niego jak i dla samych kandydatów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2905

Wybory w TV

Ciekawostka. Polsat News zdjął ze strony głównej portalu, a być może nawet usunął, bo ja go nigdzie nie widzę, tekst o braku zainteresowania wspólną debatą ze strony TVP i TVN. Praktycznie przez większość dnia wisiał na jedynce. Może coś się ruszy...

Ciekawe co na to wszystko Kurski 🙂 Przecież bez jego udziału Andrzej nigdzie się nie pójdzie, bo musi się wyuczyć odpowiedzi do chociaż 1/3 pytań, które by padły podczas wspólnej debaty.
m1992
Obserwator
x 1
x 30

Wybory w TV

Post autor: m1992 »

Istnieć chyba istnieje. O to Ci chodzi?
KubaBing
Obserwator
x 53
x 32

Wybory w TV

Post autor: KubaBing »

TVP postawi 2 studia- jedno dla kandydatów i prowadzącego, drugie dla publiczności.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/d ... licznoscia
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 283
x 1222

Wybory w TV

Post autor: Abbott »

A może jeszcze trzecie dla dziennikarzy innych stacji jeśli dojdzie do wspólnej debaty😏
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Wybory w TV

Post autor: wislok »

Swoją drogą nie rozumiem dlaczego rozporządzenie mówi,że nie może być publiczności ? Zdaje się w 2007 r. podczas debat takowa była.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Alek1224
Activist
x 22
x 88

Wybory w TV

Post autor: Alek1224 »

Ale rozporządzenie jest bodajże z 2011 roku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2905

Wybory w TV

TVN się nie odważył, RT przeciwnie:
Założę się, że TVP z racji tego, że dociera do wielu widzów wykluczonych cyfrowo, zrobi taką samą szopkę podczas poniedziałkowego wiecu w Końskich. Już sobie wyobrażam loty kamerowe nad pustym krzesłem Trzaskowskiego 🙂 Widownia nawet nie połapie się, że ktoś wymyślił to wcześniej.
martin123154
Użytkownik
x 5

Wybory w TV

Post autor: martin123154 »

A co z tą wczorajszą propozycją TVNu nt wspólnej debaty, skoro TVN mówi tak, Polsat wcześniej mówił TAK to co TVP teraz nie chce sie zgodzić? Jak Duda sam proponował na twitterze debate trzech największych TV to byłoby to troche śmieszne, ale wtedy szybko by to TVN podłapał żeby skompromitować lekko PAD. To co sie dzieje teraz jest żartem, w Końskich będą grillować Trzaskowskiego bez Trzaskowskiego, ale i tak nikt poza już zdeklarowanymi wyborcami Dudy tego pewnie nie obejrzy więc niczym się to nie będzie różniło od przemówień na wiecach. Oby to jakoś rozwiązali :)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Wybory w TV

Rafał Trzaskowski organizuje debatę w Lesznie. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/trzasko ... de/w349jkv
Kuriozalne,że za organizację debat odpowiada jeden z jej uczestników. Więc jutro będziemy mieli dwa wydarzenie rozmowę z Prezydentem Dudą w Końskich i rozmowę z Rafałem Trzaskowskim w Lesznie organizowaną przez ..Rafała Trzaskowskiego.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 187

Wybory w TV

Post autor: Dominik »

Bez sensu. To właśnie pokazuje, jak fatalnych kandydatów mamy w tych wyborach. Przynajmniej w II turze, bo akurat w pierwszej było wiele ciekawych i merytorycznych osób.

Poziom tej kampanii i jej kandydatów jest najniższy odkąd pamiętam.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

Wybory w TV

Post autor: kamil2505 »

Trzaskowski nie chce jechać na debatę do TVP. Ta na pewno będzie pokazywać puste miejsce zarezerwowane dla niego. W związku z tym, żeby wizerunkowo to się obroniło zapewne to samo zrobi Trzaskowski w Lesznie. A pozostałe media pokażą zdjęcia z wydarzenia.

Słabe jest to, że żaden z nich nie chce faktycznie usiąść do debaty.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 257
x 910

Wybory w TV

Post autor: Manieq »

Głównymi winowajcami tego sporu są sztab Dudy i TVP. Gdyby telewizja publiczna miała odwagę zrobić debatę, która nie byłaby ustawką pod jednego kandydata, to Trzaskowski nie musiałby się posuwać do aż takich kroków. W sumie się mu nie dziwię - nie ma akceptacji na debatę, w której jedna strona jest wyraźnie faworyzowana, czego przykład mieliśmy przed I turą. Esencją potyczki kandydatów jest właśnie neutralność "pola bitwy", dzięki czemu jeszcze wyraźniej przebijają się ich opinie na określone tematy.
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Wybory w TV

Jak się okazuje zaproszenia na arenę prezydencką dla mediów są dokładnie selekcjonowane i pominięto wiele mediów ogólnopolskich
https://twitter.com/SchwertnerPL/status ... 1416258561
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”