Wybory w TV

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
KubaBing
Obserwator
x 87
x 43

Wybory w TV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

"Wybory w USA" w TVPINFO we wtorek od 23.00
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 161
x 60

Wybory w TV

Post autor: Nowy Telewizor »

Rozpoczął się wieczór wyborczy w TVN24. Widzów przywitał Piotr Jacoń i Justyna Kosela
Szczęśliwego Nowego Roku 2021
Dkdomjk
Obserwator
x 381
x 61

Wybory w TV

Post autor: Dkdomjk »

Program w TVN 24 i TVN 24 BiS, prowadzi także z USA Michał Sznajder.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 159
x 183
Kontakt:

Wybory w TV

Post autor: SNOL »

Ech, miałem spędzić tę noc wyborczą z Polsat News, ale i Grzegorz Dobiecki, i Jan Mikruta... pozostali w domach, w samoizolacji. Potężne osłabienie specjalnego pasma w Polsacie. A tak się cieszyłem na niespotykanie długi i pasjonujący „Dzień na świecie”. W głównym studiu łączy się z korespondentami i gośćmi Agnieszka Laskowska. W studiu Superstacji (ależ je uwielbiam), z fajerwerkami, Marta Budzyńska i Michał Stela. Były wirtualne śmigłowce, samoloty.

TVN24 zdecydowanie najbardziej trafia w mój graficzny gust, choć w ogóle za amerykańskim błyszczącym stylem nie przepadam. W wirtualnym studiu (sprzed Białego Domu i z Gabinetu Owalnego) łączenia prowadzi Justyna Kosela, w głównym - rozmowy - Piotr Jacoń. I w tym drugim wylatujące samoloty, wyjeżdżające samochody. W wirtualu drobne niedociągnięcia, chyba komputery nie wyrabiają! :o Zapomnieli też dać Justynie matową, czarną deskę. Trzyma błyszczącą z logo TVN24, która „blikuje” na zielono, a zatem staje się „przezroczysta”.

W TVP Info Natalia Nowak-Podbrożna i Łukasz Sobolewski w głównym studiu, Marta Kielczyk - zdaje mi się, że z puszki! - w wirtualu, w Gabinecie Owalnym. Nie uwierzycie: nie było jeszcze fajerwerków! A liczyłem przynajmniej na czołg.

EDIT z 2.34: deska podmieniona
Załączniki
1F77B9F5-9C3A-4347-830D-3F83B499078C.jpeg
Ostatnio zmieniony 04 lis 2020, 2:35 przez SNOL, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 13 lat.
m1992
Obserwator
x 7
x 50

Wybory w TV

Post autor: m1992 »

KubaBing pisze: 01 lis 2020, 18:24 "Wybory w USA" w TVPINFO we wtorek od 23.00
Teoretycznie, wg ramówki dla prasy, program specjalny do 5:30, potem pięciominutowa przerwa techniczna, do rozpoczęcia Poranka.
Wydaje mi się że kanał nieraz nadawał całą dobę bez żadnej przerwy technicznej. Może ostatecznie nadadzą ciągły program, bez przerwy.
Tomaldo Banjo
Użytkownik
x 1
x 7

Wybory w TV

Post autor: Tomaldo Banjo »

Moim zdaniem Justyna Kosela nie radzi sobie w czasie tej nocy. Może to stres, ale nie jest najlepiej .
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 161
x 60

Wybory w TV

Dziś od 17:30 w TVP Info będzie relacja z zaprzysiężenia prezydenta Joe Bidena, które poprowadzi Michał Adamczyk z Waszyngtonu. Będą relacje przygotowane przez reportera "Wiadomości" Marcina Tulickiego oraz Rafała Stańczyka.
W TVN24 wydanie specjalne będzie już od 17:00 które poprowadzi z Warszawy Jolanta Pieńkowska i Piotr Kraśko a z Waszyngtonu - Marcin Wrona i Michał Sznajder.
Godzinę wcześniej bo od 16:00 w https://www.tvn24.pl będą pokazywane przygotowania do zaprzysiężenia z perspektywy Warszawy, Waszyngtonu i Florydy. Poprowadzi Monika Tomasik.
W Polsat News program specjalny zacznie się od 17:30 które poprowadzi Jan Mikruta a od 22:30 do północy będzie specjalne wydanie "Dnia na świecie", poświęcone waszyngtońskim uroczystościom

Więcej: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/z ... olsat-news
Szczęśliwego Nowego Roku 2021
m1992
Obserwator
x 7
x 50

Wybory w TV

Post autor: m1992 »

Właśnie byłem ciekawy, czy TVP Info w ogóle pokaże zaprzysiężenie Bidena, biorąc pod uwagę różnice polityczne między nim a polską administracją rządową, od której telewizja publiczna jest zależna.
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 193
x 166
Kontakt:

Wybory w TV

Post autor: Adam d »

W Wydarzenia o 12:50, zapowiedziano program specjalny w Polsat News nie na 17:30, a na 17:00.
Na Forum - tylko prywatne opinie.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 161
x 60

Wybory w TV

TVP Info podaje też że Program specjalny będzie o 16:30
ZAPRZY.png
ZAPRZY.png (36.39 KiB) Przejrzano 149 razy