Kinga Rusin

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Kinga Rusin

Post autor: michalek84 » 13 sty 2009, 11:43

Dużym plusem Kingi jest to jak ona wygląda - przyznajcie, że rewelacyjnie. Każdy jej współpracownik twierdzi, że ciężko jest z nią, przynajmniej tak mówi się w telewizji i portalach plotkarskich. Ponoć Meller przez nią przestał prowadzić DD TVN, ciekawe ile w tym prawdy. Ja ogólnie ją lubię i podoba mi się kiedyś coś prowadzi.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
Mythical VIP
x 3

Kinga Rusin

Post autor: Ice » 13 sty 2009, 15:27

Ponoć Meller przez nią przestał prowadzić DD TVN, ciekawe ile w tym prawdy. Ja ogólnie ją lubię i podoba mi się kiedyś coś prowadzi.
Chyba zero, bo sam Meller to zaprzeczył.
0 x
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Kinga Rusin

Post autor: michalek84 » 15 sty 2009, 18:19

W telewizji ze wszystkim jest na opak. Każdy zaprzecza, a prawda nigdy nie wychodzi na jaw. Zazwyczaj wszystkie takie tematy mają przyciągnąć uwagę i zrobić trochę szumu wokół gwiazd.
0 x
foto_ekspresja
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: foto_ekspresja » 22 lut 2009, 10:05

Ciężko oceniac kogoś jeśli sie go nie pozna. Ale z tego co mi sie bardzo rzuciło w oczy podczas oglądania ddtvn to jej sztucznośc i to że czasami próbuje byc miła na siłe-ale oczywiście to jest moja osobista opinia. Jest jedna rzecz która powinna zmienic a mianowicie powinna zrezygnowac z prowadzenia you can dance bo robi to w tragiczny sposób i sie do tego nie nadaje. Mimo to życze jej powodzenia w życiu zawodowym!
0 x
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: cargo » 13 cze 2010, 19:34

Mi ona się podoba bardzo. Nie wiem o co chodzi ale zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Podoba mi się jej poczucie humoru.
0 x
Elsibea
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: Elsibea » 15 cze 2010, 23:14

Nie, no Kinia mi działa na nerwy, nie wiem czemu. Może to tembr jej głosu, jakiś taki bardziej festiwalowy niż studyjny a może to, że ciągle przerywa temu biednemu współprowadzącemu...., nie pamiętam jak go zwą. Ni podoba mi się jej styl ubierania. Zawiewa mi często stylem country USA, to chyba pozostałości fascynacji po pobycie w USA.
Ale w Tańcu z Gwiazdami radziła sobie nieźle ..
0 x
Cosmicgirl
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: Cosmicgirl » 05 lis 2010, 14:26

To musialo byc dla niej trudne ta cala afera naglasniana medialnie. Ale wyszla z tego z twarza. Lubie gdy kobiety po porazce nie poddaja sie. Ona udowodnila, ze jest silna. Ogolnie mila prezenterka, chyba nie zaliczyla jakiechs wiekszych wpadek na wizji, jak Molek na przyklad ;), stylistyczne moze tak, ale to glownie wina tvnowskich stylistow ;)
0 x
Awatar użytkownika
MistrzSeksu
Użytkownik
Kontakt:

Kinga Rusin

Post autor: MistrzSeksu » 17 wrz 2011, 22:04

hm nawet ją lubię, wolałbym żeby ona prowadziła na tygodniu ddtvn zamiast pieńkowskiej, ale i tak najbardziej podobała mi się jako prowadząca you can dance, jako jurorka już troszkę gorzej:/
0 x
To ja nauczyłem Włochów "Bunga Bunga" - sprawdź http://mistrzseksu.pl/
LaPatyk
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: LaPatyk » 18 wrz 2011, 0:10

jak dla mnie nie umie prowadzić rozmów, nie szanuje współprowadzącego wchodząc mu w słowo
0 x
karla
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: karla » 16 mar 2012, 22:21

ma wileki nos i bardzo sie glupio smieje i za duzo. Bylam akurat w ameryce teraz kiedy robila raporty z Oscars. Byly nieprofesjnalne i w balaganie. Polacy w ameryce nie lubia jej od dawna. podobno kiedy byla z mezem na kontrakcie wyprowadzala psy sasiadow. Takich prac nie robia zony reprterow z akredytacjami do prezydenta USA chyba. Dziwne
0 x
Awatar użytkownika
mediatorka
Użytkownik

Kinga Rusin

Post autor: mediatorka » 29 maja 2012, 17:10

michalek84 pisze:Dużym plusem Kingi jest to jak ona wygląda - przyznajcie, że rewelacyjnie. Każdy jej współpracownik twierdzi, że ciężko jest z nią, przynajmniej tak mówi się w telewizji i portalach plotkarskich. Ponoć Meller przez nią przestał prowadzić DD TVN, ciekawe ile w tym prawdy. Ja ogólnie ją lubię i podoba mi się kiedyś coś prowadzi.
Też to słyszałam,ale potem jak spytano go w cztery oczy,wyparł się,że tak nie mówił. A Pani Rusin wygląda rewelacyjnie,bo się stara,ma przecież nowego partnera,nawet niezłe ciacho z niego.Chociaż wydaje mi się,że z tej mąki chleba nie będzie.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”