Jesień 2017

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 609
x 13

Jesień 2017

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

kajtek900 pisze:MaciejOlek doby Ci wystarczy? ^^
Spokojnie - są dekodery PVR, można nagrywać sobie, serwisy VOD, więc wszystko się obejrzy. ;)
kajtek900
Obserwator
x 68
x 41

Jesień 2017

Post autor: kajtek900 »

Ja planuje oglądać na bieżąco:
Azja Express, Masterchef, Wyspa Przetrwania, Miasto Skarbów, Wataha 2, Belfer 2, Domowe rewolucje, The Voice

Od czasu do czasu:
Milionerzy, Sonda 2, Rodzinka.pl, Koło.fortuny, TTBZ, The Wall, teleturniej Ibisza, Nasz Nowy Dom, The Brain i Postaw na milion
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

Jesień 2017

Post autor: Memorex_94 »

Z nowości to osobiście celuje w dosłownie 3-4 pozycje.

"The Wall" - juz pisałem w jednym z tematów, jeżeli nie będzie zbędnego kombinowania to format sam się obroni, jest znakomity, ja powiem szczerze, że mógłby spokojnie pokasic widownia "Milionerów" i emocjami bo tam naprawdę może stać się wszystko.

"Wyspa Przetrwania" - Jako, że lubię takie produkcje to ta również przykuwa moje zainteresowanie. Niestety duet JV i Polsat może w wielu aspektach skoncic to, i oby tak się nie stało.

"Powrót 997" - no chyba można nazwać nowością po tylu latach na antenie "Dwójki", trochę się obawiam, że mogło to trochę odciąć się od widzów i ci nie będą już tak zafascynowani tym wszystkim jak przed laty.

No i kilka stałych formatów, "Milionerzy", "Twoja Twarz", czy "Masterchef" na szczycie mojej jesiennej aktywności.
Conan
VIP Expert

Jesień 2017

Post autor: Conan »

Wolne jesienne wieczory spędzę raczej z Netflixem i HBO GO, ale z polskiej telewizji też wybrałem sobie kilka tytułów.

"Riviera" (TVP1) - podobno niezły serial, a skoro emisja u nas będzie niecałe trzy miesiące po brytyjskiej premierze to tym bardziej doceniam starania i sprawdzę. "American Crime Story" już widziałem i oczywiście polecam.

"Korona królów" (TVP1) - tak, wiem, że to telenowela i macza w niej palce Łepkowska, ale tak rzadko kręci się u nas coś historycznego, że zerknę choćby z czystej ciekawości, aby zobaczy jak odwzorowano czasy w których rozgrywa się akcja.

"Miasto skarbów" (TVP2) - staram się oglądać pierwsze odcinki kryminalnych seriali TVP i jak na razie wszystkie od zakończenia "Paradoksu" były rozczarowaniem. Mam nadzieję, że ten przerwie złą passę.

"Magazyn Kryminalny 997" (TVP2) - zobaczę z sentymentu choć wątpię, aby program zrobił na mnie wrażenie.

Oprócz tego tradycyjnie "Jeden z dziesięciu".

Z ramówki Polsatu, TVN-u i innych komercyjnych stacji ogólnodostępnych nic mnie nie interesuje, chyba, że akurat trafię na dobry film.
Damianou18
Activist
x 397
x 66

Jesień 2017

Post autor: Damianou18 »

W tej ramówce obejrzę:

- W TVP1 obejrzę nowy sezon "Dziewczyn z Lwowa", "Rolnik Szuka Żony". Od czasu do czasu zerknę na "Ojca Mateusza". Na pewno będę chciał zobaczyć ten "The Wall", po zapowiedzi może być to hit :) Ten teleturniej "Rodzina wie lepiej" zerknę z ciekawości, ale nie trafia on do mnie. Liczę również na "Koronę Królów", że mnie ten serial zaskoczy.

- W TVP2 obejrzę jak zawsze nowe sezony "Barw Szczęścia", "M Jak Miłość", "Na Dobre i Na Złe", "O Mnie się nie martw", "Rodzinka.pl", "Bake Off - Ale Ciacho". Pewnie również obejrzę "Koło Fortuny", aby zobaczyć powrót, ale pewnie się on nie uda. Od czasu do czasu - "Postaw na Milion", "TVoP". Postaram się również zerknąć na ten nowy serial "Miasto Skarbów".

- W Polsacie obejrzę na bank "Nasz Nowy Dom" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" są to jedyne programy, które mnie przyciągają do Polsatu :P no i obejrzę nowy sezon "Pierwszej Miłości". Z chęcią zobaczę nowy serial "W Rytmie Serca". "Wyspa Przetrwania" też obejrzę, ale obawiam, że Polsat może to ostro zrypać :/ Na "Supermodelkę Size Plus" też raczej będę zerkać.

- TVN obowiązkowo "Milionerzy" (ale raczej głównie Player), "Kuchenne Rewolucje", "MasterChef", "Mam Talent", "Druga Szansa", "Na Wspólnej", "Azja Express". Zobaczę na pewno nowości czyli "Diagnozę" i "Drzewo Marzeń".
Eduardo
Obserwator
x 28
x 189

Jesień 2017

Post autor: Eduardo »

TVP1 - "Rolnik szuka żony", a oprócz tego nic nie będę tam oglądał. No chyba że trafię na jakiś fajny film ale tam to rzadkość.
TVP2 - może zerknę na "Koło Fortuny" i to chyba tyle jeśli chodzi o ten program.
Polsat - to oczywiście "Wyspa Przetrwania", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Supermodelka Plus Size" oraz zerknę na nowe odcinki "Świata według Kiepskich".
TVN- "Milionerzy"
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

Jesień 2017

Post autor: CaptainMorgan »

Ja w planach mam "Azję Express", "Kuchenne rewolucje", "Kobietę na krańcu świata" i "Wyspę przetrwania". Pewnie dość często spoglądał będę również na "Milionerów", a pod koniec października na "Belfra". Widzem "Twojej twarzy" jestem, ale internetowym - oglądam jedynie same występy bez filmików z przygotować i ocen jury.
kubatv10
Obserwator
x 8
x 9

Jesień 2017

Post autor: kubatv10 »

POLSAT - tutaj na pewno będę oglądał "Wyspę przetrwania" i "Twoja twarz brzmi znajomo", reszta mnie nie interesuje.
TVP1 - z ciekawości obejrzę "The Wall", jeśli przypadnie mi do gustu, to będę spoglądał.
TVP2 - obowiązkowo "The Voice of Poland VIII", choć poziom jest niższy od poprzednich edycji.
TVN - na tym kanale jest sporo rzeczy, które mnie interesują. Kontynuuję oglądanie "Drugiej szansy" po dosyć emocjonującym finale poprzedniego sezonu i zacznę "Diagnozę", ponieważ zapowiedzi mnie zachęciły. Czasami zerknę na "Milionerów", o ile znajdę czas. Ogromnie cieszy mnie powrót "Azji Express" i "Masterchefa", nie przegapię żadnego odcinka. Ciekawość podpowiada mi jeszcze "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale zobaczymy jak to będzie.

Nowości przeplatają się ze znanymi formatami i ostatecznie może wyjść bardzo dobry sezon. Zauważyłem liczny powrót teleturniejów po sukcesie "Milionerów", jednak jedynie nowa propozycja Jedynki jest obiecująca. Szczerze mówiąc brakuje mi w tym wszystkim jakiejś oryginalności, niektóre formaty powinny pójść na przerwę (TTBZ), a w ich miejsce widziałbym np. "The Amazing Race".
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 410
x 291

Jesień 2017

Post autor: sebastiannn »

Nie uważam żeby ttbz powinno mieć przerwe. Cieszy się program nadal duża popularnością i oglądalnością więc nie widzę sensu zdjęcia z anteny.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Jesień 2017

Post autor: Trzeciak »

Akurat średnia 7 edycji chyba pierwszy raz nie osiągnęła nawet 2 milionów widzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 410
x 291

Jesień 2017

Post autor: sebastiannn »

Ale i tak jest chyba jednym z najchętniej oglądanych programów. Tak mi się wydaje - jeśli jestem w błędzie to przepraszam. :)
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Jesień 2017

Post autor: Trzeciak »

W jakim sensie jest jednym z najchętniej oglądanych programów? Mógłbyś doprecyzować?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 740
x 885

Jesień 2017

Post autor: N-O-R-O-N »

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 15#p392413
Do tej listy doliczam jeszcze dwa seriale zagraniczne: "American Crime Story" we wtorki w TVP1, "Nocnego recepcjonistę" w soboty w TVP2. Z regularnych pozycji, to już mogę skreślić "Rodzinkę wiedzącą lepiej". :P
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Sulisław I
Użytkownik
x 23

Jesień 2017

Post autor: Sulisław I »

TVP 1 - Kwadrans Polityczny, Dzień dobry Polsko, Notacje, Elif
TVP 2 - Jeden z dziesięciu, Familiada, Pod wspólnym niebem, Koło Fortuny, Czy świat oszalał ?
TVP 3 - Europa z bliska
TVP POLONIA - Słownik [email protected]
POLSAT - Świat według Kiepskich
TVN 24 - Pamięć absolutna
TV TRWAM - Głos Polski
POLSAT NEWS - Skandaliści, Prezydenci i Premierzy
TELE 5 - Drużyna książęca
„Mihi vivere Christus est”
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator

Jesień 2017

Post autor: Marecki384 »

Jeżeli o mnie chodzi interesują mnie tylko filmy , seriale oraz dobry kabaret - nie cierpie programów typu talent show
Kabaret na żywo w niedzielę oglądam na bank.
Chętnie obejrzę seriale TVP: "Korona królów " TVN "Diagnoza" Polsatu "W rytmie serca" Pulsu" Lekarze na start "
Uwielbiam też programy informacyjne Fakty oraz 24 godziny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”