Jesień 2017

Dyskusja o rynku telewizyjnym w naszym kraju, opinie, komentarze.
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

ja jesienią zobaczę:
TVN: Kuba Wojewódzki, Druga Szansa i Ślub od pierwszego wejrzenia
Polsat: nic xd
TVP1 i TVP2 : The Voice i the Wall
TTV: Dzień w którym pojawiła się forsa
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Ja jesienią zobaczę:
Polsat: W rytmie serca
TVP: M Jak Miłość,Barwy Szczęścia,Pod wspólnym niebem, Bake Off Ale Ciacho, Rodzinka.pl,The Voice of Poland,The Wall Wygraj Marzenia,Koło Fortuny,Pytanie na śniadanie,Rodzina wie lepiej
TVN- Na Wspólnej,Azja Express,Diagnoza,Kuchenne Rewolucje,MasterChef,Ukrytą Prawdę,19+.
Patryk M

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Tej jesieni zobaczę :
Polsat : "TBGU", "ŚwK", "SPS", "WP", "TTBZ", "WRS",
TVN : "Milionerzy", "Diagnoza",
TVP1 : "DDP", "JtM", "RJzN", "TWWM",
TVP2 : "JzD", "KF", "Familiada", "PnM", "TVoP",
Puls : "L-ŻPZ",
Super Polsat : Nowy teleturniej z Krzysztofem Ibiszem :)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2017, 22:40 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

A ja tej jesieni oglądać będę:

TVP1: "The Wall. Wygraj Marzenia", "Rodzina wie lepiej", "Rolnik szuka żony"
TVP2: "Bake Off. Ale ciacho", "Koło fortuny", "The Voice of Poland"
POLSAT: "The Brain. Genialny Umysł.", "Supermodelka Plus Size", "Wyspa Przetrwania", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i na pewno jakieś tam seriale typu Kiepscy czy PM.
TVN: "Milionerzy", "Azja Express", "Drzewo Marzeń", "MasterChef", "Mam Talent", "Kuchenne Rewolucje"
TTV: "Googlebox. Przed Telewizorem", "Druga Twarz"
SUPER POLSAT: Nowość z Krzysiem Ibiszem
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Co do jesieni 2017, to obejrzę najprawdopodobniej:

TVP1 - ''The Wall. Wygraj Marzenia'', ''Rodzina wie lepiej'', ''Wielkie Testy'', ''Jaka To Melodia?'' oraz ''Korona Królów''.
TVP2 - ''Koło Fortuny'', ''Familiada'', ''Jeden z dziesięciu'', ''Postaw na milion'', ''The Voice of Poland'', ''The Voice Kids'', ''Miasto Skarbów'' oraz ''Pod Wspólnym Niebem''.
Polsat - ''Wyspa Przetrwania'', ''The Brain. Genialny Umysł'' oraz ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''.
Super Polsat - nowy teleturniej z Krzysztofem Ibiszem.
TVN - ''Milionerzy'', ''Drzewo Marzeń'', ''Azja Express'' oraz ''Mam Talent''.
TTV - ''Gogglebox. Przed Telewizorem''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

To też ja napiszę, co na jesień.
TVP1: The Wall, Rodzina wie lepiej, Jaka to melodia, Korona królow, Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, Dziewczyny ze Lwowa, Rolnik szuka żony, Okrasa łamie przepisy, Sonda 2.
TVP2: Pytanie na śniadanie, Koło fortuny, Barwy szczęścia, Jeden z dziesięciu, Na dobre i na złe, Na sygnale, 997, The Voice of Poland, O mnie się nie martw, Rodzinka.pl, The Voice of Poland, Familiada, Miasto skarbów, Pod wspólnym niebem, Postaw na milion.
Polsat: The Brain, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Wyspa Przetrwania, Kabaret na żywo i z ciekawości #SuperModelka Plus Size.
TVN: Milionerzy, Drzewo marzeń, Mam talent, Azja Express, MasterChef.
Inne stacje? W TTV GoogleBox - Przed Telewizorem, a Super Polsat? Zobaczę z ciekawości nowy teleturniej z Ibiszem.
kajtek900
Obserwator
Posty: 533
Rejestracja: 10 lut 2016, 9:44
x 65
x 67

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kajtek900 »

MaciejOlek doby Ci wystarczy? ^^
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator
Posty: 407
Rejestracja: 22 kwie 2014, 14:06
x 2

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TapMadlFan »

Patryk m. pisze:"RJzN")
Rozwiń proszę ten skrót ;)
Lex

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Czasami te skrótowce mnie dobijają. Jest tyle programów i seriali, że idzie się pogubić co kto ma na myśli.
Patryk M

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

TapMadlFan pisze:"RJzN"

Rozwiń proszę ten skrót ;)
Ten skrót miał oznaczać teleturniej "Rodzina wie lepiej", ale przez pomyłkę dałem skrót innego teleturnieju Jedynki, też ze słowem "rodzina" w tytule a mianowicie "Rodzina jak z nut" :lol: Miało być "RWL" :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21729
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Moglibyście zaprzestać pisania skrótami? Z wyjątkiem kilku osób na forum, cała reszta osób czytających temat nie zna biegle ich rozszerzeń - i nie musi.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ramówka TVP to dwie ciekawe nowości - reszta tragedia po zapowiedziach. Na pewno zerknę The Wall i Miasto Skarbów. Z stałych pozycji Dziewczyny ze Lwowa, Voice i O mnie się nie martw. Pewno też pojedyncze odcinki Postaw na Milion, Rolnik szuka żony i 1z10. Zerknę, ale praktycznie jestem pewien, że moje oglądanie skończy się na 1 odcinku Koła (tańcowania i śpiewania Brzozy wokół) Fortuny :P

Polsat pewniaki to Nasz nowy dom i Twoja twarz brzmi znajomo. Poza tym pewno zerknę W rytmie serca i Wyspę Przetrwania, chociaż obie produkcje do mnie nie przemawiają zbytnio. Pojedyncze epy Kabaret na żywo i Brain.

TVN pewniaki to Milionerzy, Druga Szansa (chociaż 3 sezon mnie bardzo wymęczył, ale daję jej "drugą szansę"), Azja Ekspres, Kuchenne Rewolucje, Mastechef. Z nowości oczywiście Diagnoza, ale i Drzewo marzeń mnie ciekawi, bo że zleje poziomem równo żenadę Niny Surprise Surprise to jestem pewien :P Poza tym zerknę na Ślub od pierwszego wejrzenia 2, pewno niektóre odcinki Kuby w zależności od gości, jak i Mam Talent (raczej od lajwów dopiero - castingi są nudne).

TTV obowiązkowo Googlebox i KrólowA Życia Dagmara (cała reszta mogłaby zniknąć - są beznadziejni). Z chęcią będę śledzić Naukę Jazdy, która wróciła w bardzo dobrej formie. Też zobaczę Dzień w którym pojawiła się forsa. Z nowości myślę, że Druga Twarz może być czymś, co pozytywnie zaskoczy :)

Puls Lombard odpuszczam, tematyka i gatunek programu to nie moja bajka, ale zerknę na pewno Lekarzy na start.

Chyba tyle z ogólnodostępnych stacji.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Z samej ciekawości zerknę na każdą nowość każdej telewizji, choć nie sądzę, bym został wiernym widzem nawet połowy z nich. Pewnie skończy się tak:
TVP1 - The Wall, Dziewczyny ze Lwowa, pojedyncze spektakle Teatru Telewizji
TVP2 - Bake Off, Miasto Skarbów, Rodzinka.pl, The Voice of Poland
POLSAT - The Brain, Przyjaciółki, W Rytmie Serca, może Supermodelka Plus Size i Wyspa Przetrwania
TVN - Milionerzy, Druga Szansa, Ślub od Pierwszego Wejrzenia, Kuba Wojewódzki, Azja Express, Kuchenne Rewolucje, Mam Talent, Masterchef, Diagnoza i Drzewo Marzeń
TTV - Ostre Cięcie, Dzień, w którym pojawiła się forsa
Super Polsat - nowy teleturniej Ibisza
HBO - Wataha
Canal+ - Belfer
Puls - nic
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

To teraz moja kolej.

TVP1 - chyba najbardziej ciekawi mnie tutaj teleturniej "The Wall", który w moim odczuciu teraz zapowiada się ciekawiej od "Wyspy przetrwania" na Polsacie. Orleański to ciekawy wybór na prowadzącego. Teleturniej "Rodzina wie lepiej" - zobaczymy, ale nie wiem czy mnie wciągnie, "The Wall" zapowiada się ciekawiej z tych dwóch nowych teleturniejów. Może pojedyncze odcinki Komisarza Alexa, albo Sondy 2. Reszta mnie raczej nie ciekawi.

TVP2 - tu jest lepiej niż w TVP1. Wielki powrót 997 zobaczę, oby to był bardzo udany powrót. Na "Koło fortuny" z Brzozowskim zerknę, ale szykuje się raczej profanacja programu i mocne obniżenie lotów. Optymistyczne ze strony TVP jest postawienie tego również na niedzielę o 14:40... może tylko tutaj program może liczyć na najlepszy wynik, bo w końcu chcą żeby dopływ widowni popularnej "Familiady" (którą też będę śledzić) docierał do następnego programu skutecznie. W dni powszednie może być ciężko. Co jeszcze? Może poszczególne odcinki "Rodzinki.pl, 1z10, Postaw na milion. Miasto skarbów szykuje się całkiem nieźle. Reszta - nic ciekawego.

Polsat - jak najbardziej "Twoja twarz brzmi znajomo". Zerknę na "Wyspę przetrwania", chociaż obawiam się, że będą nudy na pudy. Może poszczególne odcinki "Świata wg Kiepskich", "Naszego nowego domu". "W rytmie serca" - może. Może "Kabaret na żywo" czasami i "Brain" od czasu do czasu. A program "Plus Size" to nie moja bajka.

TVN - nie ma bata, muszą być "Milionerzy". "Kuba Wojewodzki" też w zależności od dobranych gości, oby jak najlepiej. "Kuchenne rewolucje" też się dość dobrze oglądają, Gessler jest w formie. Co do nowości - "Diagnoza", "Drzewo marzeń" - to chyba mnie nie przyciągną... no i tyle tutaj.

TTV - nic ciekawego.
TV4 - nic ciekawego.
TV Puls - niestety nie ciekawią mnie te ich nowe produkcje za bardzo, nie mają tego czegoś "chwytliwego".
Super Polsat - powtórkowy kanalik próbuje poszerzać horyzonty. Nowy teleturniej z Ibiszem - jestem na tak na razie.

TVP Kultura - jeden z najlepszych kanałów w TV ogólnodostępnej, znajduję tam ciekawe propozycje filmowe. Zerknę pewnie też na poszczególne premiery filmów, które szykują.

No i to by było na tyle ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

Jesień 2017

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Na TVP1 interesuje mnie jedynie "The Wall" i seria filmów z Jamesem Bondem.

W Dwójce na pewno obejrzę "The Voice of Poland", "Na dobre i na złe", "Familiadę" oraz, o ile pozwoli mi na to czas, "Miasto skarbów". "Koło fortuny" w takiej postaci mnie nie interesuje, dla mnie jest to jedynie niszczenie sprawdzonej marki.

Z propozycji Polsatu wybieram "Wyspę przetrwania", "Supermodelkę Plus Size", "The Brain. Genialny umysł", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Przyjaciółki". Obejrzałbym też "W rytmie serca", ale to raczej zimą, jeśli Polsat 2 zdecyduje się na emisję powtórek.

Jeśli chodzi o TVN, tutaj tradycyjnie najwięcej pozycji - "Milionerzy", "Azja Express", "Kuba Wojewódzki", "Masterchef", "Druga szansa", "Diagnoza", "Na Wspólnej" oraz "19+" (w życiu nie sądziłem, że wkręcę się w coś, co gatunkowo jest bliskie paradokumentom :D).
Fame Is The Name of the Game :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek telewizyjny w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość