Patio TV

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Patio TV

Post autor: stevie » 03 paź 2007, 9:32

Wygląda na to,że szykuje się nam kolejny polski kanał TV.Jednak ma wystartować we wrześniu 2008 roku.Kanał juz otrzymał koncesję od KRRiT.

Więcej: http://www.satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=38094
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Miro
Obserwator
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Miro » 30 lip 2008, 11:40

Patio TV od września
Satkurier pisze:6 września 2008 roku z emisją testową ruszy nowy polski kanał tematyczny skierowany do młodych ludzi, Patio TV. Swoją regularną emisję rozpocznie pod koniec września. Kanał znajdzie się w ofertach sieci kablowych i platform satelitarnych. Obecnie prowadzone są rozmowy z operatorami.

Patio TV tworzony jest przez spółkę Fabryka Mediów. W ramówce mają pojawić się następujące programy:

Do dzieła - cykl prowadzony przez Tomasza Słodkiego prezentujący ciekawe inicjatywy młodych ludzi;
Dzieci sieci - program interaktywny;
Dziwne, ale prawdziwe - opowieści o polskiej rzeczywistości, poprowadzi go Paulina Drażba
T-shirt TV - debata z udziałem młodzieży
Sobota w... - magazyn turystyczny
On/off - program muzyczny Artura Gadowskiego
Obrazek

Coś mi się wydaje ,że z tego projektu może wyjść bardzo ciekawy kanał ,a takich w Polsce mamy bardzo (lub wcale) mało. :)
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 10
x 21
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Kamil » 30 lip 2008, 12:13

Czy to przypadkiem nie zastąpi LATO 2008?
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 3

Patio TV

Post autor: Ice » 30 lip 2008, 12:59

Nie, ta stacja nie zastąpi Lato2008 - będzie to odrębny kanał.
0 x
Miro
Obserwator
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Miro » 30 lip 2008, 15:26

To będzie kanał skierowany dla młodzieży. http://patiotv.pl/index.php - Na stronie można zobaczyć filmiki promocyjne stacji.

Na 99% Patio TV będzie na 13E :)
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 3

Patio TV

Post autor: Ice » 30 lip 2008, 20:00

No i warto dodać, że będzie miało nie siedzibę jak to zazwyczaj bywa - w Warszawie a w Łodzi. :)
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Ali » 07 sie 2008, 18:48

Zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że będzie w ASTER. :D

Czy Patio TV będzie FTA ??
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 3

Patio TV

Post autor: Ice » 07 sie 2008, 19:00

Na stronie www.patiotv.pl znajdują się pierwsze prologi programów, które emitowane będą w okresie testowym - ale oczywiście to nie wszystko. Widać, że stacja będzie celować w ''dojrzałą młodzież''. Rzeczywiście ciekawie się zapowiada.
0 x
Awatar użytkownika
Misiekfan
Użytkownik
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Misiekfan » 17 sie 2008, 18:08

Patio TV? Gdzieś o tym słyszałem... Chyba na Wikipedii ;), ale nie wiadomo czy wystartuje. Niby zapowiadają ale może wyjść klapa. Chociaż jak już filmiki porobili, to coś może z tego wyjść
0 x
Wszystko o Brendzie i panu Whiskersie
Jestem raczkującym userem, proszę o Wyrozumiałość :D
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 3

Patio TV

Post autor: Ice » 17 sie 2008, 21:52

Stacja wystartuje - jest to pewne. Programy są realizowane, koncesja jest, studio jest. Nie każdemu kanał moze się podobać bo będzie bardziej skierowany do ''młodzieży z pasją''. Znajdą się m.in. programy o zakładaniu firmy itd. Zresztą jak miało powstawać TVS to też spore grono osob pisało ''to może być klapa'', ''to może nie wyjść'' itd. I co? I stacja odnosi sukcesy mimo, że skierowana jest do wąskiej grupy. Nawet widzowie z całej Polski, którzy odbierają TVS lubią ją oglądać, ba nawet osoby za granicą. Z Patio TV jest nieco inaczej - siedziba w Łodzi, nadawanie ogolnopolskie - profil inny, ale co najważniejsze - przemyślany i skierowany do konkretnej grupy odbiorców.

EDIT: poprawiłem literówki i błędy w pisowni.
0 x
Awatar użytkownika
Misiekfan
Użytkownik
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Misiekfan » 18 sie 2008, 9:37

No, w sumie to jednak jakaś ambicja jest. I skoro już krecą filmy to może być dobry kanał. Ale mogą też paść po kilku tygodniach , albo swoje materiały sprzedać jakiejś firmie
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 3

Patio TV

Post autor: Ice » 18 sie 2008, 13:19

Stacja należy do spółki Fabryka Mediów. Z tego co wiem z dofinansowaniem również nie ma problemu (prawdopodobnie stację finansuje jakaś uczelnia). Zresztą Patio TV jeszcze nie wystartowała a Ty już mówisz o zniknięciu? Ludzie przy stracie innych kanałów TV również podchodzili pesymistycznie gdy je tworzono, realizowano i co? I nadal istnieją i prężnie się rozwijają. Twój tok rozumowania mnie rozwala, idąc Twoim tropem już kilka kanałów powinno zniknąć z polskiego rynku telewizyjnego...
0 x
Awatar użytkownika
Misiekfan
Użytkownik
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Misiekfan » 18 sie 2008, 15:51

Twój tok rozumowania mnie rozwala, idąc Twoim tropem już kilka kanałów powinno zniknąć z polskiego rynku telewizyjnego...
Nie, poprostu nie które kanały nie mają potencjału, zwłaszcza że młodzież woli VIVĘ czy 4FUN. Powinna powstać telewizja TEEN.TV (z domeną o takiej samej nazwie) która emitowałą by zarówno muzykę, programy dla "dojrzałej młodzieży" jak i coś w stylu "GwiazdeczQa Dnia".
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Patio TV

Post autor: Ali » 12 wrz 2008, 13:24

Już 26 września oficjalny start Patio TV! Przeczytałem na ich stronie. Ma być jakaś impreza z tego powodu. A wie ktoś czy będzie FTA?
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 283
x 1416

Patio TV

Post autor: Karol » 12 wrz 2008, 13:45

Wcześniej ogłaszali się jako telewizja niekodowana, teraz informują, że trafią do 10 mln abonentów. A że podobnym zasięgiem dysponuje Tele 5, to uważam, że nie zmienili zdania.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”