Strona 1 z 5

Jetix (2005-2009)

: 07 paź 2007, 19:31
autor: Karol
Widzieliście świetne animowane logo Jetix? Animowane, bo promują jakąś nową serię "Power Rangers". Mogę to zrozumieć, ale żęby zajmowało taką część ekranu? Za to obniżyłbym opłaty dla kablówek za retransmisję tego kanału, bo widać znacznie mniej na ekranie. Mnie to nie boli, jednak na dodatek bardziej odpycha od tego przebrzmiałego kanału.

Obrazek Obrazek

Jetix / Disney XD

: 07 paź 2007, 20:45
autor: Kazik
jetix byłby dobry gdyby leciało tylko Świat Według Lidwiczka , Ach ten Andy , Dzieciaki z klasy 402 , Spiderman i Jerry a reszta wiecie do czego

Jetix / Disney XD

: 07 paź 2007, 20:59
autor: Axel
Co do logo to używają obecnie dużej wersji bo właśnie zmienia sie na zmianę z tym logo Power Rangers ale po godzinie 00:00 gdy Jetix kończy nadawanie to na czarnym tle w lewym górnym rogu ekranu wyświetlane jest standardowe, małe logo. Pewnie niedługo tez do niego powrócą w normalnych godzinach.

Jetix / Disney XD

: 08 paź 2007, 19:15
autor: arczi13_90
to logo jest strasznie duże. Oglądając chyba nie można się skupić na programie tylko na tym wielkim JETIXem (piszę chyba, bo ten kanał omijam z daleka od kiedy nie pokazują DZIECIAKÓW Z KLASY 402)

Jetix / Disney XD

: 15 gru 2007, 21:33
autor: Kazik
Teraz zmienili ramówkę i zamiast Spidera Andego i Ludwiczaka jakieś japońskie gówna

Jetix / Disney XD

: 16 gru 2007, 9:54
autor: Evil
Hehe. Ja na tym kanale oglądałem tylko Dzieciaków z 402 i Ludwiczka. Obecnie omijam ten kanał.

Jetix / Disney XD

: 29 maja 2009, 23:05
autor: TiM
No i wkrótce pożegnamy się z Jetixem. Prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami wejdzie ''Disney XD''. Co sądzicie o tym ruchu? Teraz właściwie to nawet dobre zagranie (zapełnić Jetix'a powtórkami z Disney Channel, a następnie wprowadzić kanał do podobnej grupy wiekowej). Przez to Disney Channel stanie się kanałem dla dziewczyn. To jest już naprawdę dziwne. Co oni tam będą pokazywać? :P Za dużo kreskówek kobiecych to oni nie mają..

Jetix / Disney XD

: 29 maja 2009, 23:32
autor: Trzeciak
Zmiana nazwy nastąpi, bo ten kanał należy do The Walt Disney Company, więc trudno się dziwić tej zmianie. Warto dodać, że jak kanał do ostatniego dnia 2004 roku nazwywał się Fox Kids, to jego właścicielem był News Corp, jednakże miała ona dobre stosunki z firmą Buena Vista (należacą do grupy Disneya) i z powdów finansowych kanał został sprzedany korporacji disneyowskiej, wiec stąd zmiana nazwy na Jetix, a już niedługo na Disney XD, a poza tym "takie ruchy" zostały dokonane lub bedą dokonane w wielu krajach, w których był lub jest Jetix, więc jest to tendencja światowa, narzucona prez właściciela kanału.

Jetix / Disney XD

: 30 maja 2009, 7:55
autor: Czaja
A co w takim razie z Jetix Play? Również zostanie czymś zastąpiony?

Jetix / Disney XD

: 30 maja 2009, 9:59
autor: Trzeciak
Jeśli chodzi o Jetix Play, to The Walt Disney Company (właściciel kanału) zastanawia się nad zmianą oferty programowej, ale nikt nie mówił o zmianie nazwy.
TiM pisze:Teraz właściwie to nawet dobre zagranie (zapełnić Jetix'a powtórkami z Disney Channel, a następnie wprowadzić kanał do podobnej grupy wiekowej). Przez to Disney Channel stanie się kanałem dla dziewczyn. To jest już naprawdę dziwne. Co oni tam będą pokazywać? Za dużo kreskówek kobiecych to oni nie mają..
Kreskówek kobiecych to nie mają, ale filmów i seriali (np. Hannah Montana) jak najbardziej. A jak ma się ten kanał stać kobiecym, to także będzie on dla niemowlaków (dzięki pasmu Playhouse Disney) :D.

Jetix / Disney XD

: 30 maja 2009, 21:16
autor: Karol
Jeśli zastanawiano się nad zmianą formuły programu, to jednoznaczne jest to ze zmianą jego nazwy. W końcu marka Jetix ma zostać zlikwidowana - a nazwa będzie dopasowana do zawartości programowej. W grę wchodzi np. Playhouse Disney.

Jetix / Disney XD

: 31 maja 2009, 11:20
autor: bartek23
Gdy Jetix zmieni się w Disney XD zmieni się również logo.
Na Wikipedii znalazłem logo Disney XD:
Obrazek.
Mi to logo bardzo się podoba,ale mogli by dać chociaż małą dziurkę w D.

Jetix / Disney XD

: 31 maja 2009, 11:40
autor: Karol
Nie powiedziałeś w tej chwili nic nowego. Zmiana loga jest chyba oczywista z uwagi na zmianę nazwy. Logo też już każdy widział.

Jetix / Disney XD

: 31 maja 2009, 12:42
autor: TiM
Karol pisze:Jeśli zastanawiano się nad zmianą formuły programu, to jednoznaczne jest to ze zmianą jego nazwy. W końcu marka Jetix ma zostać zlikwidowana - a nazwa będzie dopasowana do zawartości programowej. W grę wchodzi np. Playhouse Disney.
Dobra, tylko co wtedy ze starymi produkcjami Jetix'a/Fox Kids? Były by tam emitowane, czy jednak całkiem wyleciały by z ramówki (zły ruch)? Niestety, te zmiany można było przewidzieć już od tej zmiany oprawy na tą statyczną (większość produkcji Jetix wyleciała do Jetix Play). Myślę, że powoli możemy szykować tunery i czekać na spoty o zmianie nazwy kanału.

Jetix / Disney XD

: 31 maja 2009, 16:25
autor: Karol
Przy ewentualnym rembrandingu zachowanie w ofercie kreskówek znanych z anteny Fox Kids i Jetix jest możliwe. Tak samo tyczy się to Disney XD jak i stacji, która zastąpi Jetix Play. Zastanawia mnie jednak czy Disney będzie musiał wykupywać prawa emisji do kreskówek wyprodukowanych na zlecenie Fox Kids, np. "Spiderman" - chociaż o ile mi wiadomo ta, jak i kilka innych kreskówek lecą już w Disney XD.