TVN Warszawa (2008-2011)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
projektor.lsd
Użytkownik

TVN Warszawa

Post autor: projektor.lsd » 21 maja 2008, 21:15

mój projekt dla tvn Warszawy :

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVN Warszawa

Post autor: Ice » 21 maja 2008, 21:41

Ci co to tworzą naprawdę myślą, że TVN może wykorzystać tak kiepski amatorski pomysł?

Żenujące... Tobie się naprawdę nudzi?
Krew zalewa...
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN Warszawa

Post autor: pop » 21 maja 2008, 21:54

Rzeczywiście amatorszczyzna, ale skyline bardzo pięknie się prezentuje. A raczej będzie się prezentował. ;)
Obrazek
Spooky
VIP Expert

TVN Warszawa

Post autor: Spooky » 22 maja 2008, 12:25

Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: projektor.ols » 22 maja 2008, 12:47

projektor.lsd pisze:mój projekt dla tvn Warszawy :

http://img392.imageshack.us/img392/5703/beztytuuxc7.jpg
O widzę, że ktoś mi nicka pozazdrościł. :]

A co do projektu: skyline ładny (na jakiejś stronie go gdzieś widziałem), reszta marna.

A co do projektu, który zaprezentował @Piotr_Szczecin: widziałem to już dawno, mnie się mało podoba, ale mimo wszystko sam nie potrafiłbym zrobić czegoś takiego. ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
maciej
Użytkownik

TVN Warszawa

Post autor: maciej » 22 maja 2008, 13:52

tvn ma dobry pomysl z kanalem tvn warszawa bo tvp chyba nie traktuje na powaznie kanaly regionalne.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN Warszawa

Post autor: pop » 22 maja 2008, 14:29

maciej pisze:tvn ma dobry pomysl z kanalem tvn warszawa bo tvp chyba nie traktuje na powaznie kanaly regionalne.
No właśnie, oprócz jednego - TVP Warszawa: nowoczesna oprawa graficzna, nowe programy, mnóstwo billboardów reklamujących pozycje programowe TVP Warszawa. Inne ośrodki nadal pozostają i będą pozostawały w cieniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Kamil » 01 sie 2008, 17:58

Wiele wskazuje na to, że start nowego kanału telewizyjnego dla warszawiaków - TVN Warszawa nastąpi zgodnie z planem, czyli jesienią 2008 roku. Właśnie rozpoczęły się testy nowej stacji.
31 lipca w godzinach porannych na satelicie Hot Bird 7A (w miejscu kopii przekazu Mango 24 nadawaną od czasu wyłączenia TVN Gra) pojawił się kanał identyfikowany jako TVN Warszawa. Testy są kodowane w Conax CAS7 - informuje branżowy serwis SatKurier.pl.

Według planów TVN Warszawa ma ruszyć w październiku 2008 roku. Kanał ma mieć charakter informacyjny. Stacja pojawi się w ofercie sieci kablowych (m.in. UPC i Aster ) oraz w ofercie platform telewizji cyfrowych.
Źródło: Media 2.pl

KOMENTARZE:

JAK ZWYKLE KODOWANE.POLSKA RZECZYWISTOŚĆ.
>>sti

Oto komentarz pod postem Media2.pl o testach TVN WARSZAWA. Nic dodać nic ująć :D
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Ali » 07 sie 2008, 19:51

Jeżeli mają powstawać nowe oddziały regionalne TVN-u, to bardzo bym chciał żeby powstał TVN Zielona Góra albo TVN Gorzów Wielkopolski. Ale na nie na pewno będzie trzeba długo czekać.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TVN Warszawa

Post autor: Ice » 07 sie 2008, 19:58

Tego nie byłbym taki pewien - ITI najpierw zamierza wystartować z TVN Warszawa - wszak wiadomo, że w stolicy mają bardzo rozszerzoną siedzibę, więc większych problemów nie będzie. Potem będą obserwować, czy w telewizję regionalną warto dalej inwestować. Jeżeli tak to przyjdzie czas na TVN Kraków, który jest drugi pod względem siedziby w Warszawie - rozszerzoną siedzibę TVN-u.
Evil
Junior

TVN Warszawa

Post autor: Evil » 07 sie 2008, 21:13

Czy TVN Warszawa będzie typowym kanałem informacyjnym, tj. z logiem, zegarkiem, paskiem informacyjnym?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN Warszawa

Post autor: Karol » 07 sie 2008, 22:52

Tego nie wiadomo.

Jeśli chodzi o TVN Gorzów Wielkopolski, to taki pomysł nie ma szans na realizację. TVN chce skupić się na mieszkańcach dużych aglomeracji, takich właśnie jak Warszawa. Dlatego nieoficjalnie mówi się - o czym już pisałem dawno - o planach przejęcia TV Silesia przez stację Piotra Waltera.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Kamil » 07 sie 2008, 22:56

Ali pisze:Jeżeli mają powstawać nowe oddziały regionalne TVN-u, to bardzo bym chciał żeby powstał TVN Zielona Góra albo TVN Gorzów Wielkopolski. Ale na nie na pewno będzie trzeba długo czekać.
Myślę że nie ma sensu tak mówić bo każdy chce mieć własny TVN u siebie. Czyżbyś mieszkał w okolicach miejscowości wymienionych przez siebie?

A TVN WARSZAWA jak ktoś to chyba na tym forum zauważył ma na celu odciążenie TVN24 bo w samej Warszawie dzieje się tyle co w całym województwie mazowieckim.
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Ali » 08 sie 2008, 10:38

cmabb93 pisze:Myślę że nie ma sensu tak mówić bo każdy chce mieć własny TVN u siebie. Czyżbyś mieszkał w okolicach miejscowości wymienionych przez siebie?
Tak, Nowa Sól leży 25 km od Zielonej Góry. :D
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN Warszawa

Post autor: Karol » 08 sie 2008, 10:52

I co tym postem wniosłeś nowego na forum? TVN nie będzie uruchamiać tego typu lokalnych kanałów zważywszy na to, że ich utrzymanie będzie zbyt drogie, a miejsce na satelicie kosztuje. O właśnie - od tego trzeba zacząć i na tym będzie trzeba skończyć - TVN Warszawa będzie nadawać wyłącznie w formie cyfrowej poprzez satelitę, ewentualnie później pojawi się w DVB-T. Rentowność może zagwarantować dostęp do większości gospodarstw domowych w Warszawie, a wierzcie mi, że finansowanie kanału dla 2 mln Warszawiaków to duże wyzwanie, bo koszty są równie duże jak w przypadku innej ogólnopolskiej telewizji, a zasięg 20 razy mniejszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”