TVN Warszawa (2008-2011)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
erkk
Użytkownik

TVN Warszawa

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erkk »

Ja akurat mieszkam pod Szczecinem... Tutaj nic tylko TVP Szczecin i TVP Szczecin i chwalą się, że są najchętniej oglądaną telewizją w regionie. Jak to w Kronice usłyszałem to myślałem, że ze śmiechu spadnę z krzesła na którym siedziałem.
Jednak wracając do TVN Warszawa to uważam, że dość szybko pokona pasmo lokalne w TVP. Pozatym zakładając, że główne wydanie "Stolicy" potrwa ok. 20 minut wydanie o 17.50 to konkurencja dla głównego "Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego". I może TKW będzie miał większą oglądalność o tej porze, ale to przez sentyment, a jak dla mnie to ten program z wyjątkiem oprawy graficznej jest cienki. No cóż, pożyjemy - zobaczymy. Ja TVN Warszawa życzę powodzenia i dania się we znaki TVP Warszawa!
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: embi »

Ale denne studio ma ten kanał, i wcale nie mówię tego tylko dlatego, że nie lubię TVNu. Studio jakieś kanciaste, ośrodki lokalne TVP mają ładniejsze, choćby Telewizyjny Kurier Warszawski.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN Warszawa

Post autor: Ice »

Studio jakieś kanciaste
Dostosowane do oprawy, która jest całkiem dobra. Może Ci się nie podobać, ale może od złej strony ''spoglądasz'' na to studio? Można by powiedzieć, że Polsat News ma prostokątne a TVN 24 - kwadratowe. W TVN Warszawa trudno stwierdzić. Jest - jak na moje oko - oryginalne. Na pewno lepsze od tego co prezentuje TVP w swoich ośrodkach lokalnych.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: embi »

Może i jest oryginalne ale na pierwszy rzut oka robi wrażenie czegoś, co by było ładne dobre kilka lat temu.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 59
x 213

TVN Warszawa

Post autor: Kamilo »

erkk pisze:Pozatym zakładając, że główne wydanie "Stolicy" potrwa ok. 20 minut wydanie o 17.50 to konkurencja dla głównego "Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego".
Jest to tak zrobione, by programy się na siebie jedynie nieznacznie nakładały. ''Stolica'' kończy się już o 18.05, a programy lokalne często zaczynają się z opóźnieniem.
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Paweł Ciupak »

pop pisze:To nie kanał, tylko króciutkie pasmo na antenie ogólnopolskiej telewizji.
I jakoś te króciutkie pasmo dostaje połowę prime time'u, czyli najlepszego czasu antenowego... Poza tym ciekaw jestem, czy TVN Warszawa będzie też informowało o sprawach z całego Mazowsza, czy też ograniczy się tylko do stolycy.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN Warszawa

Post autor: pop »

Paweł Ciupak pisze:Poza tym ciekaw jestem, czy TVN Warszawa będzie też informowało o sprawach z całego Mazowsza, czy też ograniczy się tylko do stolycy.
A nad czym się tu zastanawiać? Nazwa kanału mówi sama za siebie: TVN Warszawa, a nie TVN Mazowsze.
Obrazek
michal
VIP Expert
x 6
x 18

TVN Warszawa

Post autor: michal »

Co do tego stołu to jest on bardzo podobny do stołu z Zeit im Bild z austriackiej ORF.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

TVN Warszawa

Post autor: Krewetka »

pop pisze:A nad czym się tu zastanawiać? Nazwa kanału mówi sama za siebie: TVN Warszawa, a nie TVN Mazowsze.
Nie chcę porównywać TVN Warszawa do pasma TVP Warszawa, lecz ta druga jest o całym mazowszu, a głównie o Warszawie. Na razie widzimy tylko emisję Testową, kto wie co zobaczymi w stałej emisji. :)
PS. Napis "Powtórka programu" jest ten sam co w TVN7
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN Warszawa

Krewetka: PS. Napis "Powtórka programu" jest ten sam co w TVN7
I ten sam co w głównym TVN-ie.
Krewetka: Nie chcę porównywać TVN Warszawa do pasma TVP Warszawa, lecz ta druga jest o całym mazowszu, a głównie o Warszawie. Na razie widzimy tylko emisję Testową, kto wie co zobaczymi w stałej emisji.
Ojoj, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Piotr Walter zapowiedział, że kanał będzie skupiać się tylko na Warszawie. W ten sposób TVN Warszawa odciąży TVN24 z informacji ze stolicy gdzie dzieje się tyle co w całym województwie mazowieckim. Teraz dzięki temu kanałowi - TVN24 będzie mogła skupić się bardziej na innych aglomeracjach a także informacjach z Mazowsza, niekoniecznie z Warszawy. Już o tym chyba piszę z pięćdziesiąty raz. Zresztą - od dawna wiadomo, że TVN Warszawa skupiać się będzie tylko na Wa-wie. Więc jeżeli nie chcesz porównywać TVP Warszawa do TVN Warszawa to proszę Cię - nie porównuj. Tam jest zupełnie inaczej.
majestro
Użytkownik

TVN Warszawa

Post autor: majestro »

Ice pisze:
Krewetka: PS. Napis "Powtórka programu" jest ten sam co w TVN7
I ten sam co w głównym TVN-ie.
I ten sam co na tvn turbo i ITVN mamy tylko jedna gafike pod tytulem powtorka porgramu :)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVN Warszawa

Post autor: Kpc21 »

Jak na razie w TVN Warszawa informacji jest raczej mało - nie jest to więc stołeczna kopia TVN24, jak zapowiadano.

Mam jeszcze zastrzeżenie do loga - jest za blade, powinno być jasne, tak jak w głównym TVN-ie, poza tym w oprawie graficznej niepotrzebnie wprowadzono szary kolor, który do pozostałych kolorów (biały i zielony) pasuje, ale tylko na czarno-białych telewizorach :)

Poza tym kanał jest ciekawy, choć nie widziałem jeszcze serwisu informacyjnego. Chętnie go oglądam, mimo tego, że nie mieszkam w aglomeracji warszawskiej.

Mogliby go nadawać naziemnie z nadajnika o małej mocy. Ale to pewnie byłyby zbyt wysokie koszty dla TVN (sam TVN główny ma mizerny zasięg naziemny).
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN Warszawa

Jak na razie w TVN Warszawa informacji jest raczej mało - nie jest to więc stołeczna kopia TVN24, jak zapowiadano.
Bo nie miała być kopią TVN24. ''Kanał informacyjny'' jest pojęciem rozszerzonym. Ten kanał nie miał wyglądać jak TVN24. Co do programów - to jeszcze nie wszystko.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN Warszawa

Post autor: pop »

Kpc21 pisze:Jak na razie w TVN Warszawa informacji jest raczej mało - nie jest to więc stołeczna kopia TVN24, jak zapowiadano.

Mam jeszcze zastrzeżenie do loga - jest za blade, powinno być jasne, tak jak w głównym TVN-ie, poza tym w oprawie graficznej niepotrzebnie wprowadzono szary kolor, który do pozostałych kolorów (biały i zielony) pasuje, ale tylko na czarno-białych telewizorach :)

Poza tym kanał jest ciekawy, choć nie widziałem jeszcze serwisu informacyjnego. Chętnie go oglądam, mimo tego, że nie mieszkam w aglomeracji warszawskiej.

Mogliby go nadawać naziemnie z nadajnika o małej mocy. Ale to pewnie byłyby zbyt wysokie koszty dla TVN (sam TVN główny ma mizerny zasięg naziemny).
Czytając to mam spore wątpliwości, czy ty w ogóle przez moment oglądałeś TVN Warszawa...
Obrazek
Pawrzes
Użytkownik

TVN Warszawa

Post autor: Pawrzes »

Dziś większość czasu TVN Warszawa nadaje na żywo... obraz z kamery na biurowcu Marszałkowska 76 Office Center ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”