VIVA Polska (2000-2017)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
SiwY
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: SiwY » 10 sie 2006, 15:11

Tomek pisze:
SiwY pisze:Od kilku dni trwa casting do polskiej edycji programu "Shibuya"
Może podasz więcej informacji na temat programu. Nie chce mi się sprawdzać na stronie niemieckiej Vivy, a z niemieckim u mnie słabiutko.
Proszę bardzo: http://www.shibuya.vivapolska.tv
MYSZA32
Użytkownik

VIVA Polska

Post autor: MYSZA32 » 22 sie 2006, 13:00

VIVA to tv muzyczna jesli ktos chce ogladac idiotyczne programy ineraktywne nieh lepiej wlaczy TVN GRA . szkoda tylko ze VIVA POLSKA upadla tak nisko
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

VIVA Polska

Post autor: Karol » 22 sie 2006, 20:01

MYSZA32 pisze:VIVA to tv muzyczna jesli ktos chce ogladac idiotyczne programy ineraktywne nieh lepiej wlaczy TVN GRA . szkoda tylko ze VIVA POLSKA upadla tak nisko
Programy SMS emitowane w TVN Gra nie wiele mają wspólnego z tymi pokazywanymi przez VIVĘ Polska. Nędzne porównanie.
MYSZA32
Użytkownik

VIVA Polska

Post autor: MYSZA32 » 22 sie 2006, 20:15

chodzilo mi 0 quiz emitowany po 23:00 ktory jest bardzo podobny do tych z TVN GRA.
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: [email protected] » 22 sie 2006, 21:28

MYSZA32 pisze:chodzilo mi 0 quiz emitowany po 23:00 ktory jest bardzo podobny do tych z TVN GRA.
Ale tego programu juz dawno nie ma...
Awatar użytkownika
SiwY
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: SiwY » 28 sie 2006, 14:18

Cz ktoś z Was wie co nowego oprócz programu "Shibuya" pojawi się w jesiennej ramówce VIVY?
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: stevie » 06 wrz 2006, 20:51

Letni sukces VIVA Polska

Telewizja muzyczna VIVA Polska wakacje może zaliczyć do bardzo udanych nie tylko, że przez półtora miesiąca spotykała się ze swoimi widzami na polskiej plaży, ale także odnotowała dobre wyniki oglądalności.

Według danych AGB Nielsen Media Research (lipiec-sierpień 2006), kanał VIVA Polska wśród polskich stacji tematycznych zajęła pierwsze miejsce z wynikiem oglądalności na poziomie 3,24 proc., w grupie wiekowej 13-29. Konkurencyjna stacja MTV Polska znalazła się dopiero na miejscu trzecim (2,03 proc.), na drugim TVN24 z wynikiem 2,06 proc.

Taki wynik plasuje kanał VIVA Polska na piątej pozycji z udziałem w rynku ogółem, w grupie wiekowej 13-29 lat. W zestawieniu tym stację wyprzedzają, kolejno: TVN (16,98 proc.), TVP1 (14,67 proc.), Polsat (14,05 proc.), TVP2 (12,64 proc.).
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

VIVA Polska

Post autor: IZA » 14 wrz 2006, 0:21

Prawie jak w Idolu... Lead z artykułu: http://media2.pl/media/12233,rss,gwiazd ... olska.html

Już wkrótce, bo od października 2006 roku, na antenie VIVA Polska startuje karaoke show - "Shibuya". Najlepszego wykonawcę karaoke w Polsce wybierze gwiazdorskie jury, w składzie - Doda, Michał Wiśniewski oraz Doniu.
Może moja opinia zabrzmi nieco ostro, ale co to za jury? Sami królowie kiczu i tandety. Współczuję uczestniczkom, które pewnie zostaną zjechane przez Dode chcącą dąć upust swojej wielkiej „inteligencji” i pyskatemu stylowi bycia oraz uczestnikom, których zapewne zielonowłosy gwiazdor będzie sprowadzał do parteru.
A pomijając już moje gdybanie, porażką jest, ze ci "artyści" oceniać mają kogokolwiek skoro sami reprezentują poziom daleki od średniego.
No pardon, ale Wojewódzki czy Leszczyński (za którymi też specjalnie nie przepadałam) przy nich to są prawdziwi eksperci.
Obrazek
MYSZA32
Użytkownik

VIVA Polska

Post autor: MYSZA32 » 14 wrz 2006, 1:18

Vivy pl już dość dawno nie oglądełem , bo dostaję szału kiedy widze takie gnioty jak. Parot , kochlik , gwiazdo gra , czy randez-vu.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Axel » 14 wrz 2006, 2:28

Najlepszego wykonawcę karaoke w Polsce wybierze gwiazdorskie jury, w składzie - Doda, Michał Wiśniewski oraz Doniu.
A kto to jest ten Doniu ?
IZA pisze:Współczuję uczestniczkom, które pewnie zostaną zjechane przez Dode chcącą dąć upust swojej wielkiej „inteligencji” i pyskatemu stylowi bycia oraz uczestnikom
No a cały program wygra pewnie jakiś gość co będzie śpiewał żenująco.
IZA pisze:No pardon,
Co to miało znaczyć ? :/
Pawel

VIVA Polska

Post autor: Pawel » 14 wrz 2006, 9:53

IZA pisze:Prawie jak w Idolu... Lead z artykułu: http://media2.pl/media/12233,rss,gwiazd ... olska.html

Już wkrótce, bo od października 2006 roku, na antenie VIVA Polska startuje karaoke show - "Shibuya". Najlepszego wykonawcę karaoke w Polsce wybierze gwiazdorskie jury, w składzie - Doda, Michał Wiśniewski oraz Doniu.
Może moja opinia zabrzmi nieco ostro, ale co to za jury? Sami królowie kiczu i tandety. Współczuję uczestniczkom, które pewnie zostaną zjechane przez Dode chcącą dąć upust swojej wielkiej „inteligencji” i pyskatemu stylowi bycia oraz uczestnikom, których zapewne zielonowłosy gwiazdor będzie sprowadzał do parteru.
A pomijając już moje gdybanie, porażką jest, ze ci "artyści" oceniać mają kogokolwiek skoro sami reprezentują poziom daleki od średniego.
No pardon, ale Wojewódzki czy Leszczyński (za którymi też specjalnie nie przepadałam) przy nich to są prawdziwi eksperci.
Chyba nie rozumiesz sensu konkursów karaoke. Tam nie chodzi o to żeby wyłonić uczestnika, który najlepiej śpiewa (tak było w Idolu) i żeby jury to oceniało. W konkursach karaoke liczy się dobra zabawa, charyzma a dopiero gdzieś dalej kto jak śpiewa. A jury w takim składzie ma właśnie dodać ciekawości temu programowi.

Ja bardzo chętnie zobaczę kilka pierwszych odcinków tego programu żeby zobaczyć co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

VIVA Polska

Post autor: Karol » 14 wrz 2006, 10:38

Axel pisze:A kto to jest ten Doniu ?
Doniu jest raperem i to całkiem niezłym - mimo, że nie przepadam za hip-hopem, jego bardzo cenię.
Axel pisze:No a cały program wygra pewnie jakiś gość co będzie śpiewał żenująco.
Myślę, że zwycięzca musi mieć taki śmiech jak Doda.... hihihihihi.
Axel pisze:
To słowo należy do zbioru wykrznikników i onomatopei.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

VIVA Polska

Post autor: IZA » 14 wrz 2006, 11:04

Axel pisze:
To samo co "No przepraszam..."

Pawel pisze:Chyba nie rozumiesz sensu konkursów karaoke. Tam nie chodzi o to żeby wyłonić uczestnika, który najlepiej śpiewa (tak było w Idolu) i żeby jury to oceniało. W konkursach karaoke liczy się dobra zabawa, charyzma a dopiero gdzieś dalej kto jak śpiewa. A jury w takim składzie ma właśnie dodać ciekawości temu programowi.
Co innego miałam na myśli porównując danych jurorów do Idola. Sami dobrze wiemy co wyprawiali niektórzy „sędziowie” w tamtym programie. Zamiast skupiać się na występie danej osoby, woleli złośliwie docinać ludziom i to właśnie było to urozmaicenie, które miało nadać ciekawości programowi. Po co fachowo dać kilka wskazówek przyszłemu artyście, skoro można go od razu zmieszać z błotem a ludzie i tak będą to oglądali?
Wybacz, ale wątpię w dobrą zabawę dla mnie przy tym programie znając niektóre popisy Elektrody czy Michałka W.
Obrazek
ARTUR B.

VIVA Polska

Post autor: ARTUR B. » 14 wrz 2006, 14:47

Ale kicz i tandeta Iza najlepiej w Polsce się sprzedają i wiemy o tym dobrze. Większość ludzi kocha słuchać kiczu i trzeba to uszanować ;)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Axel » 14 wrz 2006, 17:01

IZA pisze:Sami dobrze wiemy co wyprawiali niektórzy „sędziowie” w tamtym programie. Zamiast skupiać się na występie danej osoby, woleli złośliwie docinać ludziom i to właśnie było to urozmaicenie, które miało nadać ciekawości programowi. Po co fachowo dać kilka wskazówek przyszłemu artyście, skoro można go od razu zmieszać z błotem a ludzie i tak będą to oglądali?
Otóż to ! W idolu pomiatali sobie ludźmi na lewo i na prawo i gadali głupoty na nich. Wiele osób odpadało bez podania konkretnej odpowiedzi a niektóre inne dostawały się do kolejnego etapu też niesprawiedliwie bo na to nie zasłużyli. Ciekawe czy znowu będzie Idol 5 ?

Ale wracając do głównego wątku omawianego tematu to według mnie skoro w tym programie w jury ma zasiąść Doda z Wiśniewskim i jakimś tam hip hopowcem to ja nie wiem jak oni się ze sobą dogadają i znów ludzie będą odrzucani z niewiadomych przyczyn.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”