VIVA Polska (2000-2017)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 35
x 98

VIVA Polska

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 14:58

Od momentu zakończenia emisji "Get the Clip" zupełnie nie oglądam Vivy Polska. Czytając info o różnych Quizach i innych pierdołach jakimi raczy nas teraz na stacja szkoda mi nawet klawiatury żeby to komentować ;).
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: [email protected] » 27 maja 2006, 18:51

Tak to prawda,ja praktycznie ogladalem tylko GTC na VIVIE a teraz coraz wiecej programow w formie quizu...
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 34
x 140
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Tomek » 31 maja 2006, 2:25

Emisja Viva Quiz zawieszona :) To chyba najpiękniejsza wiadomość tego dnia (nocy ;)). Nie obraziłbym się, jeśli wogóle by znikneła z ramówki.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: stevie » 31 maja 2006, 12:30

http://www.media2.pl/media/9635,viva,po ... uizow.html

Ja także jestem zadowolony,że VIVA PL już nie emituje tego programu.Może wreszcie zrozumią,że ludzie chcą programów muzycznych,a nie interaktywnych.
Mam nadzieję,że program tego typu już nie wróci.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: szewol » 31 maja 2006, 23:09

Oby nie odwiesili...
0 x
:afro:
Awatar użytkownika
SiwY
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: SiwY » 01 cze 2006, 23:27

Po "VIVA Quiz" pozostała jeszcze strona www :) dla nie wiedzących "O co kaman" mogą tam zajrzeć i poczytać o co w tym wszystkim chodziło :)
0 x
Awatar użytkownika
przemkob
Mythical VIP
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: przemkob » 02 cze 2006, 18:18

Odkąd na Vivie Pl nie ma GTC,coraz mnie lubię Vivę Pl.

Fajny jest " O co kaman ?",ale lepszy by był bez komentarzy Daro.

A Zdradosław czy Hajsometr dla mnie są programami zbędnymi.
0 x
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Witu » 02 cze 2006, 18:24

przemkob pisze:Odkąd na Vivie Pl nie ma GTC,coraz mnie lubię Vivę Pl.

Fajny jest " O co kaman ?",ale lepszy by był bez komentarzy Daro.

A Zdradosław czy Hajsometr dla mnie są programami zbędnymi.
Daro w tym programie czasami gada takie bzduru, że musiał je chyba wymyślać z całą rodzinom bo sam by tego nie wymyślił :P:P Ale podoba mi się to jest gadanie ;-)
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 34
x 140
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Tomek » 02 cze 2006, 23:28

- VIVA Polska chciała wypróbować na antenie pasmo call tv, gdyż w europejskich oddziałach format ten został dobrze przyjęty. Jednak okazało się, że widzowie polskiej VIVY wykazują mniejsze zainteresowanie tego typu programami, więc 'VIVA Quiz' został szybko usunięty z ramówki. - mówi nam Hanna Krawczyńska z VIVY Polska. - Natychmiastowa reakcja kanału na zapotrzebowania widzów pozwoli w niedalekiej przyszłości zaoferować inne programy, które spełnią ich oczekiwania. - dodaje.
Brawo! To dobrze, że ludzie z Vivy liczą się zdaniem widzów. Zastanawiam się o jakie nowe inne programy chodzi. Proponuje napisać emaila do Vivy z prośbą o przywrócenie GTC. Myśle, że jest szansa na powrót.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: [email protected] » 03 cze 2006, 2:04

Tomek pisze:
- VIVA Polska chciała wypróbować na antenie pasmo call tv, gdyż w europejskich oddziałach format ten został dobrze przyjęty. Jednak okazało się, że widzowie polskiej VIVY wykazują mniejsze zainteresowanie tego typu programami, więc 'VIVA Quiz' został szybko usunięty z ramówki. - mówi nam Hanna Krawczyńska z VIVY Polska. - Natychmiastowa reakcja kanału na zapotrzebowania widzów pozwoli w niedalekiej przyszłości zaoferować inne programy, które spełnią ich oczekiwania. - dodaje.
Brawo! To dobrze, że ludzie z Vivy liczą się zdaniem widzów. Zastanawiam się o jakie nowe inne programy chodzi. Proponuje napisać emaila do Vivy z prośbą o przywrócenie GTC. Myśle, że jest szansa na powrót.
Mysle ze wszyscy powinnismy napisac takiego meila,to moze wtedy bedzie szansa ze przywroca program GTC.Tylko jakiego maja meila?
0 x
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: stevie » 03 cze 2006, 9:45

Oto ich e-mail: [email protected]
[email protected]

Żródło: www.vivapolska.tv

Tam w dziale Kontakt jest to podane.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

VIVA Polska

Post autor: Karol » 03 cze 2006, 10:46

[email protected] pisze:Mysle ze wszyscy powinnismy napisac takiego meila,to moze wtedy bedzie szansa ze przywroca program GTC.Tylko jakiego maja meila?
Wierzysz w cuda? Mam kontakt z VIVĄ Polska. Postaram się dowiedzieć, czy jest jakaś szansa na sukces odnośnie powrotu GTC.
0 x
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: [email protected] » 03 cze 2006, 14:43

Karol pisze:
[email protected] pisze:Mysle ze wszyscy powinnismy napisac takiego meila,to moze wtedy bedzie szansa ze przywroca program GTC.Tylko jakiego maja meila?
Wierzysz w cuda? Mam kontakt z VIVĄ Polska. Postaram się dowiedzieć, czy jest jakaś szansa na sukces odnośnie powrotu GTC.
OK,trzymam cie za slowo i czekam na odpowiedz...
0 x
Matiq
Mythical VIP
Kontakt:

VIVA Polska

Post autor: Matiq » 03 cze 2006, 15:33

nie ma szansy bo jest to technicznie niemożliwe :)

kiedyś jak progrma nadawano z niemiec była możliwość liczenia głosów na żywo, teraz natomiast jest to niemożliwe bo program nadaje z Viacomu a liczenie głosów musi się przecież odbywać szybko :)

zauważcie że te konkursy SMSowe teraz to tylko pic na wodę :) bo na ekranie i tak nie widzimy typów którzy wysłali widzowie tylko komputer losuje to co się pokazuje. a jak się wyśle SMSa to wóżba przychodzi nam zwrotnym smsem :)
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

VIVA Polska

Post autor: Karol » 03 cze 2006, 18:51

Myślę, że owe wróżby wchodzą systemu. Odnośnie tego, że liczenie pieniędzy musi się odbywać szybko - to jest żaden problem, wszystko może być przesyłane drogą telefoniczną, światłowodem i wieloma innymi sposobami. W końcu MTV Polska nadaje chaty SMSowe i jakoś wszystkie wiadomości "lecą" do Londynu. Zresztą, nie tylko SMSy - także wypowiedzi na Gadu Gadu.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”