Polsat Futbol

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
mariusz55554
Użytkownik

Polsat Futbol

Post autor: mariusz55554 » 20 sie 2010, 22:17

czesc czy ktos wie dlaczego polsat futbol nie pokazuje juz meczy Manchesteru United czy to oznacza koniec mutv
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Kontakt:

Polsat Futbol

Post autor: rafik » 21 sie 2010, 9:01

Tak Polsat stracił prawa.Do MU TV i do ArsenalTV.Nadal będzie pokazywane ChelseaTV.Widać,że szykują sie coraz poważniej do ekstraklasy i likwidują telewizje klubowe.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat Futbol

Post autor: Karol » 21 sie 2010, 12:22

Człowieku, do jakiej ekstraklasy? Przecież na rok przed ewentualnym przejęciem praw (co jest zresztą mało prawdopodobne) nikt nie będzie ryzykował i dostosowywał specjalnie w tym celu ramówki. Nie wiem na jakiej planecie żyjesz, ale po tylu latach ścisłej współpracy pomiędzy Ekstraklasą a Canal+ wątpię, aby cokolwiek mogło się w tej kwestii zmienić. Mało tego - o nowe prawa ponownie może wystartować Canal+ wraz z Orange Sport. Mniejsze koszty, szanse większe.
wislok
Junior

Polsat Futbol

Post autor: wislok » 21 sie 2010, 15:27

Puchar Niemiec,część Serie A,liga szkocka, mecze reprezentacji Hiszpanii ,Manchesteru,Arsenalu.. Sporo tych strat.W ogóle ten kanał to nie wiem po co jest. I tak większość ciekawych spotkań transmitują na Polsacie Sport czy PSE.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Polsat Futbol

Post autor: matti » 21 sie 2010, 19:09

Nie od dziś wiadomo, że Polsat bardzo poważnie myśli o przejęciu praw do Ekstraklasy. Gdzieś czytałem, że może wystartować z Orange Sport.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Polsat Futbol

Post autor: Karol » 22 sie 2010, 11:39

Nie od dziś wiadomo, że informacje o ewentualnym przejęciu praw do transmitowania Ekstraklasy przez Polsat pojawiają się co kilka lat wraz z wygasaniem umowy z Canal+. Ewentualny start do boju o prawa z Orange Sport byłby chory, bo dalej nadają w dwóch różnych platformach - bardziej obstawiałbym koalicję C+/OS
janusz080
Obserwator

Polsat Futbol

Post autor: janusz080 » 22 sie 2010, 13:38

Ostatnio C+ i OS się uwielbiają...
kamilus92
Użytkownik

Polsat Futbol

Post autor: kamilus92 » 02 wrz 2010, 21:32

Dokładnie - na linii C+-OE jest gorąco, nie ma co wierzyć w ich koalicję do praw Ekstraklasy...
Awatar użytkownika
jack
Junior

Polsat Futbol

Post autor: jack » 16 lis 2010, 0:11

Czy Piotr Galiński, który komentuje mecze w Polsacie to jest ten sam co jest w Tańcu z gwiazdami? Głos jest podobny a innego Piotra Galińskiego w internecie nie znalazłem.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Gumowy ninja
Użytkownik

Polsat Futbol

Post autor: Gumowy ninja » 16 lis 2010, 11:56

Mi brakuj w tym programie wejść na zywo , dyskusji o polskiej piłce nożnej.PF pokazuje mecze Lecha w Lidze Europejskiej a nie transmituje konferencji przed meczem , nie ma jak to we Włoszech czy w Niemczech np programu po kolejce ligowej gdzie są zaproszeni goście i są czasami bardzo ostre wymiany zdań
Juszczu
Użytkownik

Polsat Futbol

Post autor: Juszczu » 23 lis 2010, 21:30

Mam pakiet familijny i tylko trzy kanały sportowe: PS, PSE I EUROSPORT. Na tych kanałach nie ma piłki nożnej, niestety, nawet powtórek chociażby... Czasami tylko Puchary krajowe i repry narodowe na żywo wieczorem. Polsat przesadza z pokazywaniem wszystkich meczów na Polsacie Futbol tym bardziej iż nie ma tam czołowych lig: rosyjska, ukraińska, holenderska, puchar Włoch + kanały klubowe, liga europejska... Ja już mam dość, tylko non stop siatkówka (żygać mi sie chce na nią, bez urazy kibice siatkówki) czasami boks i piłka ręczna... Czy wy też macie dość abonamenci pakietu familijnego CP?;)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Polsat Futbol

Post autor: piciu » 23 lis 2010, 23:03

Nie mam CP, tylko w INEA Poznań oraz mam w moim skromnym pakieciku PS oraz EUROSPORT i masz rację, na Polsat Sport sama SIATKÓWKA. Lubię oglądać siatkówkę, ale dość! Z kolei na EUROSPORCIE pływanie itp. Eurosport ma wg. mnie lepszą ofertę od PS :D
Obrazek
wislok
Junior

Polsat Futbol

Post autor: wislok » 24 lis 2010, 13:48

Eurosport ma bogatą ofertę skierowaną do fanów różnych dyscyplin.Cieszy mnie brak tam piłki nożnej,ta jest wszędzie,a to co jest na Eurosporcie,raczej nigdzie indziej nie będzie.
Juszczu
Użytkownik

Polsat Futbol

Post autor: Juszczu » 24 lis 2010, 18:41

Ja lubię sporty zimowe, za to plus dla Eurosportu. Ciekawie przygotowane magazyny piłkarskie kolejny +. Kiedyś jeszcze pokazywali po jednym meczu czy to starego Pucharu UEFA czy reprezentacji, teraz skróty... Tylko kogo interesuje snooker? Chyba tylko Brytyjczyków... Wracając do Polsatu, napiszę jeszcze raz - przesadzają z siatkówką!!! pzdr;)
wislok
Junior

Polsat Futbol

Post autor: wislok » 25 lis 2010, 19:08

mnie interesuje snooker, znam też kilka innych osób,które on interesuje. To jest plus Eurosportu,nie pokazuje tylko sportów bardzo popularnych,które się sprzedają . Na tym polega różnorodność. Piłki też nie brakuje: LM Kobiet, MŚ i MEdo lat 20 i 17,PNA. A Polsat Futbol bo to jego temat musi emitować unikalną ofertę,bo jakby można wszystko znaleźć na PS czy PSE to ludzie by nie kupili wyższego abonamentu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”