Atomic TV (1997-2000)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: regoat »

Atomic TV dyl na WizjiTV i szczeze mowieac nie przyciagla mojej uwagi zabradzo. Zreszta to nigdy nie byla polska stacja to tego samego wlascicielia co MTV :) dlatego poprostu Atomic zostal zastapiony MTV.

Pamietam jak po godzinie 24 wskoczylo logo MTV wow to dopiero bylo :D
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

to nigdy nie byla polska stacja to tego samego wlascicielia co MTV smile
Wiesz polska stacja nie musi należeć do polskich właścicieli. Dla mnie polska stacja to polski program, z nastawieniem na muzykę. W MTV tego brakuje.

Poza tym Atomic TV dopiero na końcu należało no MTV, choć tego też nie jestem pewien. Podobno przejęcie polegało na kontrakcie między właścicielami, a MTV.
Pamietam jak po godzinie 24 wskoczylo logo MTV wow to dopiero bylo big_smile
Niewidzialem w tym niczego wow. Ramówka MTV składała się z programów Atomic, a cześć zastąpiono zwykłymi jego podróbkami. Nie wspomne, że MTV Europe znikneło z mojej kablówki parę dni/tygodni po starcie MTV PL.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
SatLogic
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:24

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SatLogic »

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Też miałem ten teledysk kiedyś, zdaje się, że mam gdzieś zrzuty z niego.
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

screen z tego kanału:
Obrazek
Kinek

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kinek »

regoat pisze:Pamietam jak po godzinie 24 wskoczylo logo MTV wow to dopiero bylo :D
Hehe - pamiętam to :) pierwszym teledyskiem jaki tuż po 24 poleciał to była Kayah - tylko nie pamiętam z czym - wiecie takie pokazanie że stacja jest "Polska", potem szła ta sama komerha co na MTV.
Atomik było fajną telewizją, przede wszystkim miało programy tematyczne, reaktor - z muzyką rockową, czy godzina, lub fabryka M (nie pamiętam dokładnie) z muzyką tylko polskich wykonawców.
Jka weszło MTV to też zrobiłem takie WOW, ale po 2 dniach zrozumiałem co straciłem z odejściem Atomika - to już nie było to samo, mimo że i prezenterzy i część programów została ta sama, choć dość szybko się tego pozbyli.
no to tyle - dosyć tego rozczulania się
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Prawdziwa komercha z MTV pojawiła się mniej więcej w roku 2004 kiedy zdejmowano z anteny niektóre programy muzyczne i rezygnowano z niektórych prezenterów. Marcina Prokopa przerzucono np. do MTV Classic. Innych się pozbyto. W miejsce "Polskiej listy", "US Top 20", "Pop Shopu" pojawiły się "Doggy Fizzle Televizzle" itd. To moim zdaniem smutne.

Pamiętam jeszcze motywy muzyczne w MTV - przykładowo na koniec wakacji w 2004 wyemitowano "100 hitów z wakacji". Kiedyś dysponowałem nagraniami na komputerze, niestety już ich nie mam.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Według mnie do polskiego MTV powinno wrócić dużo muzyki ( w końcu to muzyczna telewizja) a ramówka powinna być taka jaka była w Atomicu (czyli wszystkie reality show i głupie programy powinny wylecieć)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kelo
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2007, 21:09

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kelo »

Pamiętam dobrze Atomic TV mieli taki program co ludzie listy przysłali i taki śmieszny koleś to prowadził, to były czasy ;)
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

oto ramówka stacji z 25.07.1999r.
06.00 Starter. Najbardziej pozytywne, ciepłe i dynamiczne utwory, które wprowadzą nas w dobry nastrój.
09.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie. Najbardziej obszerny w Atomic TV program z udziałem widzów, w którym realizowane są prośby o ulubione wideoklipy zgłaszane telefonicznie, listownie lub przez e-mail. Prowadzi VJ Jacek.
10.00 A.20 - najlepsze wideoklipy
12.00 Śmietanka. Najlepsze z najlepszych! Teledyski, które wszyscy znają i które się nie starzeją.
13.00 Co jest? - wiadomości muzyczne. Najświeższe wiadomości z kraju i z zagranicy ze świata muzyki, filmu i mody. Wywiady z artystami, występy, trasy koncertowe, nowości płytowe gwiazd polskich i zagranicznych przedstawi nam Paulina. 13.10 Lunch Mix
14.00 Atomix
15.30 Co jest? - wiadomości muzyczne. Najświeższe wiadomości z kraju i z zagranicy ze świata muzyki, filmu i mody. Wywiady z artystami, występy, trasy koncertowe, nowości płytowe gwiazd polskich i zagranicznych przedstawi nam Paulina.
15.40 Monogram: Sheryl Crow. Nieprzeciętna artystka obdarzona urodą i pięknym głosem. Oprócz własnego repertuaru, nagrywa też covery innych wykonawców, np. Erica Claptona. Ostatnio można ją usłyszeć w utworze Sweet Child O'Mine z repertuaru grupy Guns N'Roses. W ostatnim filmie o przygodach Jamesa Bonda zaśpiewała tytułową piosenkę Tomorrow Never Day.
16.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie. Najbardziej obszerny w Atomic TV program z udziałem widzów, w którym realizowane są prośby o ulubione wideoklipy zgłaszane telefonicznie, listownie lub przez e-mail. Prowadzi VJ Jacek.
17.00 Loopa Classic: Marek Niedźwiedzki. Film dokumentalny, poświęcony Liście Przebojów Programu III Polskiego Radia i Markowi Niedźwiedzkiemu. Dokument przybliży nam osoby na co dzień związane z Listą oraz opowie wiele ciekawostek na temat sposobu przygotowywania audycji. Znajdziemy tu również wspomnienia znanych osób dotyczące początków Listy. Przedstawimy i pokażemy Listę od kuchni.
18.00 Rentgen: Sweet Noise. Zespół łączący muzykę Hard Core z trash metalem charakterystycznym dla połowy lat dziewięćdziesiątych. Grupa powstała dziewięć lat temu, ale prawdziwy rozgłos muzycy zdobyli dopiero po wygraniu festiwalu w Węgorzewie i zdobyciu nagrody dziennikarzy na festiwalu w Jarocinie. Potem posypały się kolejne nagrody. Zespół występował m.in. przed koncertami Joe Cockera, Therapy? i Megadeth.
19.00 Co jest? - wiadomości muzyczne. Najświeższe wiadomości z kraju i z zagranicy ze świata muzyki, filmu i mody. Wywiady z artystami, występy, trasy koncertowe, nowości płytowe gwiazd polskich i zagranicznych przedstawi nam Paulina.
19.10 Atomizer. Na dwugodzinną podróż przez wszystko, co w muzyce najlepsze, zapraszają VJ Miki i VJ Jarek.
21.00 Śmietanka. Najlepsze z najlepszych! Teledyski, które wszyscy znają i które się nie starzeją.
22.00 Pieprz. Seksowne, romantyczne, a czasem prowokujące wideoklipy przedstawia Joanna. Bet on Jazz 20.00 Jazz Central. Gwóźdź programu Bet on Jazz, koncert, który zadowoli najwybredniejszych miłośników tej muzyki.
21.00 Lyrically Speaking. Ich muzyka zachwyca, a wspomnienia intrygują... Artyści jazzowi opowiadają o sobie.
22.00 Bobby Jones Gospel. Bobby Jones gości w swoim programie znakomite chóry i solistów muzyki gospel.
23.00 Video Gospel. Wideoklipy z nagraniami znanych artystów muzyki gospel.
00.00 Planet Groove. Magazyn muzyczny prezentujący najnowsze nagrania wideo i wiadomości.
02.00 Jazz Central. Gwóźdź programu Bet on Jazz, koncert, który zadowoli najwybredniejszych miłośników tej muzyki.
03.00 Lyrically Speaking. Ich muzyka zachwyca, a wspomnienia intrygują... Artyści jazzowi opowiadają o sobie.
04.00 Bobby Jones Gospel. Bobby Jones gości w swoim programie znakomite chóry i solistów muzyki gospel.
05.00 Video Gospel. Wideoklipy z nagraniami znanych artystów muzyki gospel
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Pieprz" był dobry nawet w wersji, którą kontynuowało MTV. Podobnie "20 klubowych". Szkoda, że zeszły z anteny w końcu.
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

Brakuje w polsce porządnej telewizji muzycznej...licze chociaż,że wypali projekt pt. "Machina tv"
hiszpan
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 24 lis 2007, 22:46

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hiszpan »

szkoda ze nawet jak juz sie pojawi jakas fana tv muzyczna zachwile musi trafic ja szlag tak jak to sie stalo z 4fun.tv kiedys uwielbialem ogladac teraz coz meczy mnie
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

no początki 4fun.tv były bardzo obiecujące.A teraz to już prawie jak VIVA PL - same kiczowate piosenki i sms-owe pierdoły.Jedynie pasmo 4fun.rocks da się jakoś oglądać.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

Atomic TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Jakby na MTV zamiast tych seriali dawali programy typu TRL to było by dobrze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości